4 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 4 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

4 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Sosyal bir Pazar günü daha. Evde olmak size pek iyi gelmiyor. Saçma sapan şeyler düşünüyorsunuz. Gerçi bu dönem hakkınız da var. Çok fazla olay yaşıyorsunuz. Yine de geleceğe odaklanmak sizin için daha iyi olacaktır. Arkadaşlarınız ile zaman geçirmek size iyi gelecek. Size destek olduğunu ve enerjisinin iyi geldiğini bildiğiniz insanları seçin.

BOĞA

Boğa burcu sağlam kararlar alıyorsunuz. Düşündüğünüz her konuyu uygulayacak yeterli gücünüz var. Harekete geçmek için hiç beklemeyin. Pazar olsun , Pazartesi olsun farketmez. Bir an önce aksiyon alın siz. Şimdi aldığınız kararlara gülenler olabilir. Ancak son gülen siz olacaksınız.

İKİZLER

Zorlu bir dönemden geçeceksiniz. Adeta ölecek ve küllerinizden yeniden doğacaksınız. Şimdiye kadar biriktirdiğiniz tüm bilgiler ve kaynaklar sizin için çok önemli olacak. Güçlü ortaklıklar ve yatırımlar söz konusu olabilir. Başkalarının kaynaklarını iyi değerlendirmeniz gereken bir süreçtesiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu, 4 Aralık yine yoğun bir gün. Sanki hiç Pazar gibi değil. Kararlısınız, biriken işlerinizi bir an önce bitirmek istiyorsunuz. İlişkilerde, özellikle evliliklerde bazı sıkıntılar olabilir. Başka bir kadın konuşulabilir. Enerjiniz düşük, sadece kendiniz için kullanabiliyorsunuz. Başkalarını düşünmek istemiyorsunuz.

ASLAN

İlişkinizi bitirme veya daha özgür olacağınız bir noktaya taşıyabilirsiniz. Günlük hayatınızı değiştirmek istiyorsunuz. Hem de öyle basit bir şekilde de değil. Bambaşka bir yerde bambaşka işlerle uğraşmak istiyorsunuz. Hayatınız bir virajda, bir kavşakta. Sakin ve kararlı adımlarla, en az yara ile bu dönemi atlatmanız mümkün görünüyor.

BAŞAK

İlişkilerdeki sınırlarınızı belirleyemezseniz, var olan yaralarınızı da iyileştiremezsiniz. Kimse sizin kurallarınızı umursamıyor. Bu kadar taviz vermemelisiniz. Romantik anlamda değişik şeyler yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda ise şansınızı denemeye devam etmelisiniz. Başak burçları 4 Aralık ‘da da  şans oyunlarını deneyebilirler.

TERAZİ

Terazi burcu karar almakta zorlanabilirsiniz. Bugün vermeniz gereken kararlar varsa eğer, durumun sizin için neleri değiştireceğini düşünmeniz gerekiyor. Aileniz ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine bugün kendinizi evinizde ve aileniz ile çok daha iyi hissedeceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hala şifalanmanız gereken birkaç konu var.

AKREP

Toplum önündeki imajınızı sağlamlaştırmak için geçmişte kurduğunuz ilişkileri yeniden kurmanız gerekiyor. Sizin için bir anlamda geçmişe dönüş zamanı. İlişkinizdeki sınırları bir türlü koruyamıyorsunuz. Bu da sizi yaralıyor. Sizin de “hayır” larınız, kendinize ait alanlarınız olmalı. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var.

YAY

Yay burcu size yakın insanların kaynaklarını kullanıyor olabilirsiniz. Bu durum daha fazla sürmeyecektir. Bir an önce önlemlerinizi almanız gerekiyor. Evinizdeki sınırları korumakta biraz zorlanıyorsunuz. Bazı konularda önünüzü göremiyor olabilirsiniz. En yakınlarınız konusunda aldanabilirsiniz. Daha dikkatli olmanız gerekiyor.

OĞLAK

Değişik duygular içindesiniz. Kendinizden çok başkaları için endişeleniyor, başkalarının yararını kolluyorsunuz. Bu dönem için, çevrenizi düşünmek olumlu bir hareket. Uzun sürerse kendinizi ihmal etmenize sebep olabilir bu durum. Aklınıza gelen insanlar olabilir ve telepatik olarak anlaşabilirsiniz. Düşündüğünüz kişi bugün sizi ararsa şaşırmayın.

KOVA

O kadar değişik hareket ediyorsunuz ki, nasıl yolunuzu çizeceksiniz bilemiyorum. Duygusal çalkantılarınız olabilir. Çevrenizde devrim niteliğinde değişiklikler yapabilirsiniz. Toplum önündeki imajınız kuvvetleniyor. Daha fazla insana ulaşmaya başlayacaksınız.

BALIK

Ev yerine, dışarıda olmayı tercih edeceğiniz bir Pazar günü olacaktır. İnsanlarla vakit geçirmeyi sevmenizin dışında, bu dönem çevreniz ile beraber olduğunuz zamanlar size yepyeni kapılar aralayacaktır. Havalarda uçmamalısınız. Ulaşılabilir hedefler belirlemek sizin için daha iyi olacaktır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();