31 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 31 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

31 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Partnerinize olan duygularınızın değiştiğini fark edebilirsiniz. Sanki onu artık sevgiliniz gibi değil de arkadaşınız gibi görüyorsunuz. Eski tutkunuz, arzunuz kalmamış olabilir. Aklınızdakiler, bilinçaltınız, iş hayatınız ve evlilik konusunda ciddi bir çatışmanız var. Sanki bu 3 konu birbirini hiçbir şekilde desteklemiyor gibi.

BOĞA

Boğa burçları sonunda kariyer hayatlarını düzenleme fırsatı bulacaklar. Öngörülemez bir şekilde iş değişiklikleri yapabilirsiniz. Günlük hayatınızdaki ahenk ve düzen geri geliyor. Kendinizi daha huzurlu ve daha güvende hissedeceksiniz. Sosyal ortamlarda kendinizi daha mutlu ve güvende hissedeceksiniz. Dış mekân aktivitelerine daha fazla zaman ayırmalısınız.

İKİZLER

İkizler burcu duygusal anlamda biraz canınıza tak etmiş durumda. Hem mesafesel problemler hem de işiniz ile alakalı konulardan artık yoruldunuz. Bir iki gün sonra daha kararlı bir enerjiniz olacak, sabredin. Kariyeriniz ile alakalı da canınızı gereksiz sıkmayın çünkü her şey çok güzel olacak. 31 Ocak ’tan itibaren işleriniz hızlanacak.

YENGEÇ

Hayata dair, geleceğinize dair çok fazla konuyu bir arada düşündüğünüz bir zamandasınız. Gerçek bir sorgulama döneminden geçtiğinizi söylemek pek de yanlış olmaz. Ancak bu sorgulama süresince maalesef çok da mantıklı davranamadığınızı belirtmekte fayda var. Gerçekleri duygusal bir pencereden değerlendiriyor olabilirsiniz.

ASLAN

Aslan burçları şu dönemde hayatı en karışık olan insanlar grubu. Negatif veya pozitif fark etmez. Sadece karışık. Belki durumsal değişimlere yetişemiyorsunuz belki hayatınızın kontrolü elinizde değilmiş gibi hissediyorsunuz. Enteresan gelişmelere hazırlıklı olun. Sizin gibi değişimi sevmeyen insanlar için, büyük bir değişim süreci.

BAŞAK

İkili ilişkiler konusunda hayatında değişim olmayan Başak burçlarını bu dönem Başak burcundan atacaklarmış. Şaka bir yana birçok Başak burcunu evlendiriyoruz. Birçok Başak burcunu ortaklı ilişkiler kurarken görüyoruz. Her şey yolunda. Kalbinizin sesini dinliyorsunuz.

TERAZİ

Mars’ın Koç burcuna geçmesi ile beraber günlük hayatınızdaki temponun ciddi şekilde arttığını fark edeceksiniz. Sadece temponuz artmıyor tabi ki. Sizin hareket kabiliyetiniz de artacak. Bir süredir devam eden, kolumu bile kaldırmak istemiyorumlarınız sona eriyor. Bazı arkadaşlıklar kendisini yeni aşklara dönüştürebilir. Doğru bir ifade ile; dostum arkadaşım dediğiniz bir kimse ile sevgili olabilirsiniz.

AKREP

Maddi anlamda zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle madde, maddi dünya, dünyevi konular ile ilgili tekamülünüz devam ediyor. Güzel fikirler bulmaya müsaitsiniz. Geleceği belirleyecek fikirleriniz olabilir. Aklınıza gelenleri ötelemeyin. Aşk hayatınız ve çocuklar ile ilgili konular hız kazanıyor. Gündemi meşgul edebilirler.

YAY

Yay burçlarının bazı seyahat planları bozulmuş olabilir. Belki uzak bir mesafeye gidecektiniz ama programınızı yakın bir mesafe ile değiştirmek zorunda kaldınız. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile alakalı bazı yanlış anlamalar, bulanıklıklar söz konusu olabilir. Duygusal bir gün. İletişim tonunuz özgüven kaybedebilir.

OĞLAK

Oğlak burçları hayatlarının iradesini geri kazanmaya ve hayatlarına dair güç kazanmaya devam ediyor. Şu sıra etrafınızda dimdik duran ne kadar insan varsa ya Oğlak burcu ya da Oğlak temalarının fazla olduğu bir kişisel hartası var. Kariyer hayatınızda adınızı ilişkiler bazında yazdırmak üzeresiniz. Hırsla öfke ile bir büyüme değil sizinki. Huzur ve destekle bir büyüme.

KOVA

İşte şimdi para kazanma zamanlarınız. Değişik değişik konulardan kazandığınız paralara inanamayacaksınız. Sadece durum evrenin enerjisinin bu şekilde akması değil, sizin de maddeye karşı olan hırsınız artıyor. Duygusal anlarınız olabilir. Kendinize acıyabilir ve kendinizi olduğunuzdan daha zor bir konumda görüyor olabilirsiniz. Bir-iki gün verin kendinize. Bu duygularınız geçici.

BALIK

Balık burcu kariyeriniz ile alakalı dönüşümünüz muhteşem bir şekilde devam edecek. Ayaklarınızı sağlam noktalara bastınız ve yükselmeye, bu konuda sınırlarınızı doğru bir şekilde düzenlemeye de devam edeceksiniz. Ancak sizi daha önce kişisel mevzularınız ile ilgili uyarmıştım. Daha önce ihmal ettiğiniz konularla şimdi uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();