31 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler ve Kova burçları bugün çok güzel haberler alacaklar. Sizi 31 Mayıs ‘ta neler bekliyor biliyor musunuz?

31 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

31 Mayıs ’ta geçmişten bir sevgiliniz hortlayabilir. Üstelik hiç beklemediğiniz şekilde siz de ona karşı bir şeyler hissedebilirsiniz. Hemen koşmak yerine, durumu biraz zamana bırakmanızda fayda var. Yeni heyecanlar için elinizdeki fırsatları kaçırmak istemezsiniz. Maddi konularda güzel haberler alabilirsiniz.

BOĞA

31 Mayıs ‘ta eviniz ile ilgili konularda sevinçler ve yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda biriktirdiğiniz paraları, kariyeriniz için kullanabilirsiniz. Hayatınız bir şekilde değişiyor ve transforme oluyor. Siz de isteseniz de istemeseniz de bu değişime ayak uydurmak zorundasınız.

İKİZLER

İkizler burcu çok güzel haberler alacaksınız. Tabir-i caizse aldığınız haberler ile havalara uçacaksınız. Hem şans sizinle beraber hem de geçmişteki bu olayların düzelmesini hiç beklemiyordunuz. Her anlamda pozitif bir gün olacaktır. Büyük kararlar almayın. Biraz daha akışta olmanız yararınıza olur.

YENGEÇ

Maddi anlamda oldukça pozitif bir gün yaşayacaksınız. Almakta zorluk çektiğiniz ödemeleriniz bugün tarafınıza ödenebilir. Çok çalışmak her zaman çok gelir getirmez. Ancak bu dönem, tüm çalışmalarınızın karşılığını alabileceksiniz. Bunun için çok çalışmaya devam edin. Pişman olmayacaksınız.

ASLAN

31 Mayıs ‘ta kendinizi oldukça mutlu ve konforlu hissedeceksiniz. Günün anlam ve önemini uzaktan alacağınız bir haber belirleyecek. Ne kadar çok şeyin bir anda değişeceğine inanamayacaksınız. Etkilerini bugünden yarına hissetmeseniz bile, mutlaka bugün tarihinizin sayfasında gereken ehemmiyeti bulacaktır.

BAŞAK

Aileniz ve evinizle alakalı bazı beklenmedik süreçler kafanızı karıştırabilir. Özellikle sağlığınız konusunda daha tedbirli olmalısınız. Havaların değişkenliği malum. Yanınıza üşümeyeceğiniz yedek bir şeyler veya, terlemeyeceğiniz kalınlıkta kıyafetler seçmelisiniz.

TERAZİ

31 Mayıs ’ta aldığınız haberlere fazla güvenmemelisiniz. Çevreniz ve ortam biraz spekülatif olabilir. Kendi kararlarınız her zaman duyup da değerlendireceklerinizden daha sağlam ve doğru olacaktır. Disiplin gerektiren konularda başarılısınız. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz.

AKREP

İlişkinizdeki iletişim gücünüz artıyor. Partnerinize isteklerinizi daha kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. O da keyifle isteklerinize cevap verecek. Maddi anlamda zorlanmalar söz konusu olabilir. Ay sonu geldi ve siz geçtiğimiz zamanı pek de tutumlu geçirmediniz. Önümüzdeki ay biraz daha dikkatli olmanız gerekecek.

YAY

Yay burcu iyi analiz ediyor, doğru kararlar veriyorsunuz. Son zamanlarda rehavet dışında bir kusurunuz kalmadı. Onun da üstesinden gelmek için hareket enerjinizi geri kazanmanız gerekiyor. Sizin için spor en iyi seçenek. Ancak salonlara kendinizi kapayamayacağınızı biliyorum. Gezilere katılabilirsiniz.

OĞLAK

Duygusal boşluğunuzu fazlaca hissedeceksiniz. Bir iki günde hayat nasıl bu kadar değişebiliyor değil mi? Merak etmeyin. Bugün nasıl değiştiyse, yarın da öyle değişecek. Yarın yeni bir ay başlıyor. Daha umutlu ve pozitif uyanacaksınız. Hareketlerinize dikkat edin.

KOVA

Yine harika bir gün! İlişkilerinizi başarılı bir şekilde yönetiyorsunuz. Günlük hayatın akışında keyfiniz yerinizde. Alacağınız haberler daha da mutlu olmanızı sağlayacak. Yeni başlangıçlar yapacağınız pozitif haberler alacaksınız. Maddi anlamdaki sorunlarınız beklemediğiniz şekilde düzelmeye başlayacak.

BALIK

Ayı en güzel şekilde kapatıyorsunuz. Belki başarılarınızı kutlayacaksınız kim bilir. Bazı davetlere katılabilir ve ayaklarınızın daha sağlam yere basıyor olmasını kutlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz herkes tarafından takdir ediliyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();