31 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları yakın çevrelerini arkalarına aldıkları için kendilerini biraz daha iyi hissediyorlar. Kova burçları ise yeni bir çevre oluşturabilmek için yeterli enerjiye sahipler. Yeni çevre, yeni fırsatlar. Siz haftanın son günü 31 Mart ‘ta nasılsınız?

31 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu maddi anlamda sağlam adımlar atabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Her türlü finansal anlaşma için imza atabilir, menfaatinize hareketler yapabilirsiniz. Özellikle mesafeler sizi yormaya başladı. Bu belki işe yolculuk mesafeniz, belki bir insan ile aranızdaki mesafe.

BOĞA

Arkadaşlıklar giderek ön plana çıkıyor. Bu ara kendinizi en rahat ve mutlu hissettiğiniz yer onların yani. Güzel şeyler sadece onlarla oluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bazı problemlerle hala uğraşıyorsunuz. Çünkü hala ne yapmanız gerektiğini öğrenemediniz.

İKİZLER

Mesafeler kafanızı karıştırıyor. Aman yine bir rehavete kapılmayın. Siz kafanız karıştığı zaman dönem dönem boş vermeyi seçebiliyorsunuz. Maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Beklediğiniz bir ödeme elinize ulaşabilir. Evli İkizler burçları için zor zamanlar olabilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu kariyer hayatınızla ilgili konularda sizi mutlu edecek gelişmeler söz konusu olacaktır. Beklemediğiniz haberler, beklemediğiniz gelişmeler size kendinizi daha iyihissettirecek. Enerjiniz ve çalışma isteğiniz artacak.

ASLAN

İletişim konusunda ve yakın çevreniz ile kurduğunuz dayanışma konusunda çok şanslısınız. Kendi yeteneğiniz ile destek almayı başarıyorsunuz. Tüm bu kötü zamanlarda, herkesin arkanızda olması da size ilaç gibi geliyor. Yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. Enerjiniz az az da olsa yükselmeye başladı. Güneş olunca daha iyisiniz.

BAŞAK

İlişkileri idare etmeyi çok iyi öğrendiniz. Eskisi kadar karamsar da değilsiniz. Zaman zaman yine kendinize engel olamasanız da, huy bu kolay kolay değişmez sonuçta, genel anlamda daha pozitif olmayı başarıyorsunuz. Günlük hayatınızda aldanmalar yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli olmanız gerekiyor.

TERAZİ

Bazen sadece kendinizi düşünüyorsunuz. Bu sizin gibi sürekli başkaları ile iletişimini düzgün tutmaya çalışan biri için iyi bir şey. Ancak son dönemde fazla bencilleşmiş olabilirsiniz. Bir kısmı doğru bir kısmı ise oldukça yanlış. Üç günlük insanlar için eski dostlarınızı kırmayın.

AKREP

31 Mart ‘ta Akrep burcu  ayaklarınızın yere basışını son derece sağlamlaştıracak, belki de uzun süredir duymak istediğiniz, beklediğiniz bir haber alacaksınız. Bu haberle derin bir oh çekiyorsunuz. Maddi anlamda hala bazı endişeleriniz olmasına rağmen bugünkü haber size her şeyi unutturacak.

YAY

31 Mart ‘ta isteklerinizi uygulatmak ve isteklerinizi uygulamak konusunda oldukça hırslısınız. Adım atmak için başarılı bir gün. Beklettiğiniz aksiyonları bugün alabilirsiniz. Evinizi seviyorsunuz ve evinizde mutlusunuz. Ayaklarınız sürekli eve gitmek istiyor. Ancak çalışmak da zorundasınız.

OĞLAK

Gelirlerinizi arttırmak, para biriktirmek için önce borçlarınızı ödemelisiniz. Para dengelerini kurmanız için uygun bir gün. Gelir ve giderlerinizi listeleyebilir, artıya geçmek için kararlar verebilirsiniz. Yakın çevrenizden destek görmek sizi çok mutlu ediyor. Aileniz ile alakalı veya eviniz yuvanız ile alakalı haberler alabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu ilişkinizi düzeltmeye çalışırken aslında kendinize ulaştınız. Artık neyi isteyip neyi istemediğinizi çok daha iyi biliyorsunuz. Belki de ihtiyaçlarınız değişti. Hayatınızı düzenleyen birini istiyordunuz, belki şimdi sizi seven ve şefkat gösteren birini istiyorsunuz. Yeni çevreler edinme konusunda ataksınız. İyi ki öylesiniz. Yeni çevrelerden yeni fırsatlar yakalayacaksınız.

BALIK

Maddi anlamda zorlu bir süreç geçirmiş olmanıza rağmen, çok yakın bir zamanda tüm problemleriniz düzelecek. Yakın çevrenizle daha fazla zaman geçirme arzusundasınız. İkili ilişkiler konusunda son dönemde pek de başarılı olduğunuz söylenemez. Siz de değişeceksiniz, ilişkiniz de değişecek. Ancak önce kendinize başka bir pencereden bakmanız gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();