31 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 31 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

31 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Haftanın ilk gününe biraz yorgun başlıyorsunuz. Hafta sonu çok fazla yorulmadınız ama çok güzel zaman geçirdiniz ve şu anda üstünüzde bunun mahmurluğu var. Ayın son günü olduğu için biraz yoğunluğunuz olacaktır. Özellikle başkalarının paralarını kullanarak çalışan Koç burçları bazı sıkıntılar yaşayabilirler.

BOĞA

Boğa burçları geçtiğimiz haftadan sarkan işleri ile uğraşarak haftaya başlıyorlar. Cuma işten çıkarken bu kadar fazla işinizin kaldığını farketmemiştiniz. Ortaklı işlerde problemler yaşıyorsunuz. Düşünceleriniz sık sık değişiyor. Sevdiğiniz insanlara zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz.

İKİZLER

İşleriniz istediğiniz gitmediğinde, planladığınız günlük rutin aksadığında çok rahatsız oluyorsunuz. Bugün yine önceliğiniz işlerinizi düzenlemek üzerine. Uzun süredir ortaklıkları olan İkizler burçları bugün sabit konuları üzerinde keskin değişiklikler yapabilirler. Kararlarınız yanlış olabilir.

YENGEÇ

Bol konuşmalı, az aktiviteli huzurlu bir Pazartesi gününe merhaba diyorsunuz. Güneş’in Akrep burcuna girmesi ile siz de biraz rahatlıyorsunuz. Ne de olsa size yakın bir enerji. Maddi anlamda zorlanmalar Kasım ortasına kadar devam ediyor. Biraz daha sabretmelisiniz. Kariyer hayatınızda ani değişimler olabilir.

ASLAN

Etrafınızdaki dedikodular sizi rahatsız ediyor. Siz pat pat konuşmaktan hoşlanan bir insansınız. Bu kadar entrika sizin dobra ruhunuzu zorluyor. İlişkiniz sizi bu ara biraz endişelendiriyor. Gereksiz kuruntular yapıyor olabilirsiniz. Aldatıldığınız gibi düşünceler tehlikeli düşünceler sevgili Aslanlar. Emin olmadan aksiyon almayın.

BAŞAK

Size söylenen bazı sözleri çok fazla kafanıza takıyorsunuz. Belki size o kadar anlamlı bir şekilde söylenmedi bu sözler. Sizin ne kadar detaycı olduğunuzu bilmeden söylenmiş sözlere bu kadar takılmamalısınız. Herkes sizin gibi olmayabilir. Bir cümlenin tüm günü domine etmesine izin vermeyin. Siz de biraz alınganlaştınız bu ara.

TERAZİ

31 Ekim ’de de Terazi burcu tutkularının peşinden gidiyor. Her ne kadar evrenin enerjisi sizi rahatsız etse de şu dönemde, siz içinizde ciddi bir atak yaptınız. Uzun süredir ne istediğinizi keşfetmeye çalışıyordunuz ve bu dönemlerde artık istekleriniz için aksiyon almaya başladınız. Aileniz ile alakalı bir takım konular gündeminize gelecek.

AKREP

Yoğun bir enerji altındasınız bugün. Hem Güneş hem de Ay Akrep burcunda seyrediyor. Bu sizin doğal akışınıza uygun bir ortam yaratsa da, fazlaca derin hislere sahip olmanıza neden olacaktır. Hislerinize neredeyse yüzde yüz güvenebilirsiniz. Gün içerisinde beklemediğiniz olaylar yaşayacaksınız.

YAY

Yay burcu sizin için şanslı bir Pazartesi. Özellikle kariyer hayatınızda pozitif gelişmeler olabilir. Sorumluluklarınız artabilir. Kafanızı kurcalayan bazı durumlar var. Uzun süredir aynı konuları düşünüyorsunuz. Artık bazı konuları akışa bırakmalısınız. Mücadele etmenizin bir faydası olmuyorsa, bu zamana kadar olamadıysa belki de doğrusu vazgeçmenizdir.

OĞLAK

31 Ekim kariyer hayatınızda parladığınız bir gün olacak. İnsanlar yaptıklarınızı takdir ediyorlar. Maddi anlamda bir takım yanılmalar yaşayabilirsiniz. Çok şanslısınız ama bu şansı kullanamıyorsunuz. İstemediğiniz bazı konuşmalar yapmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Özür dilemek istediğiniz kimseler varsa bugün konuşmak için uygun bir gün olabilir.

KOVA

Toplum önündeki imajınız konusunda kaygılarınız var. Değer kaybettiğiniz gibi kuruntulara kapılabilirsiniz. Ancak adı üstünde bunlar kuruntu. O kadar çok çalışıyor, derin derin kariyeriniz için çaba harcıyorsunuz ki; bir miktar paranoyaklaşmış olabilirsiniz maalesef. Başarılı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

BALIK

Balık burcu yakın zamanda seyehat etmeniz gerekebilir. 31 Ekim ‘de bu konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Fikirsel anlamda etrafınızdaki bir çok kişi ile ayrı düştüğünüzü farkediyorsunuz. Bilinçaltınız şişti diyebilirim. Bir şekilde kendinizi şifalandırmanız gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();