30’lu Yaşların Trend Saç Modelleri Size Çok Yakışacak

30’lu Yaşlarınızdaysanız Eğer Bu Saç Modelleri Tam Size Göre, Saç Modası, Trendler, Bu Modeller Size Çok Yakışacak

Bir kadının en güzel yaşlarıdır 30’lu yaşlar. Hem gençsiniz, hem hayatınızın kontrolü elinizde, hem de hayatın tadını almaya başladınız. Bu yaşlarda yaşam tarzınızla uyumlu bir saç şeklinizin olması önemli. Hareketli misiniz, sakin mi, çok mu çalışıyorsunuz, eğlenmeye her zaman vaktiniz var mı? İşte bu sorulara verdiğini

1. Kaküllü Uzun Saç


Şu aralar pek moda olan bir saç şekli. Düz uzun saçlarınızı omuzlarınızın üzerine dökerken, kakül ile alnınızı kapatıp gözlerinizi vurguluyorsunuz. Bakımı zor bir saç olduğu için çok hareketli ve hızlı yaşam tarzları için uygun değil. Ancak saçlarınıza zaman ayıran biriyseniz bu model tam size göre.

2. Omuz Hizasında Doğal Saçlar


Doğal görüntüsü sebebiyle çok tercih edilen bir saç şekli. Yıka ve çık dedikleri türden, saçlarınız yapmak için çok vaktiniz yoksa bu saç tam size göre. Natürel dalgaları, doğal görünümüyle size hareket katacağından eminiz.

3. Sarı-Kumral Saçlar


Yabancılar buna Bronde diyor yani sarı ile kumral arasında harika bir ton. Bu rengi yakalamak biraz zor olsa da size yakışanını bulduğunuzda harika görüneceğinizden eminiz.

4. Kısa (Pixie) Saç


Gözlerinizi, dudaklarınızı, yüzünüzü ön plana çıkarmak istiyorsanız ve kendinizi güveniyorsanız bu saç size göre. Bu saç biraz cesaret istiyor, kadın uzun saçlı olur klişesine saplanmış kişilerin bundan uzak durması lazım. Ama hakkı verilerek uygulandığında karakterinizi yansıtacak bir seçim.

5. Omuz Hizasında Küt Saçlar


Kullanımı en kolay saçlardan biri omuz hizasında kesilmiş saçlardır. Bir kere çok yönlüdür, her şekle sokmanız mümkün olur. Gece dışarı çıkarken, işe giderken, spor yaparken, vs. her zaman en uygun şekilde kullanmanız mümkündür. Yüz şeklinize uygunsa tam bir ayakları yere basan saç şeklidir.

6. Kısa (alagarson) Saç


Pixie’den farklı olarak biraz daha uzun saç kesimi. Fönle iyi gider, doğal dagalarla yakışır, sadece kurutup çıksanız bile hoş durur. En pratik saç şekillerinden biri.

7. Uzun ve Dalgalı

30’lu Yaşların Trend Saç Modelleri Size Çok Yakışacak
Klasiklerden, hele bir de uygun rengi buldunuz mu sizden iyisi yok. Sadece bakımı biraz zor olabilir, eğer saçlarınıza ayıracak çok vaktiniz yoksa uygun olmayabilir. Ancak saçlarına özen gösteren, bakımlı olmalarını seven biriyseniz saçlarınız böyle olmalı.

8. Kaküllü Uzun Düz Saç

30’lu Yaşların Trend Saç Modelleri Size Çok Yakışacak
Bir başka klasik daha, yanında günümüzün modası kakül ile birlikte. Bu saçı her yaşta kullanmanız mümkün, ama 30’lu yaşlarındaki kadınlar için biçilmiş kaftan olduğundan kimsenin şüphesi yok.

9. Klasik Kısa Saç

30’lu Yaşların Trend Saç Modelleri Size Çok Yakışacak
Hiçbir şey yapmasanız bile stil görünen bir saç varsa o da kısa saçtır. Kulağınızın arkasına sıkıştırın, ellerinizle tarayın, dağıtın, vs. her haliyle güzel ve kullanışlı bir saç şekli. Tabii yakışıp yakışmadığına karar vereceksiniz önce, çünkü radikal bir adım olacak.

10. Omuz Hizasında Kesim ve Kaküller

30’lu Yaşların Trend Saç Modelleri Size Çok Yakışacak
Dedik ya kakül bu aralar moda, nereye koysanız tarz oluyor. Omuz hizasında kestirdiğiniz saçlarınızda kakül bırakmanız da haliyle sizi tarz sahibi yapacaktır.

11. Dalgalı Saçlar

30’lu Yaşların Trend Saç Modelleri Size Çok Yakışacak
Belki de 30’lu yaşlarını yaşayan kadınlara en çok yakışan saç şekli. Tarz sahibi, karakterli, olgun, enerjik, vs. ne ararsanız var.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ : Brezilya Fönü İle Düz Saçlar

12. Çene Hizası Kesimi

30’lu Yaşların Trend Saç Modelleri Size Çok Yakışacak
Çene ile omuz arası seviyede kestirilen saçlar da bu aralar popüler olanlardan. Size daha ciddi bir hava katacağı kesin, ancak kullanımı kolay olması onu cazip kılıyor.