30 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 30 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

30 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Geçmişten aldığınız güç, belki eski sevgiliniz belki eski dostunuz, yeni ortamlarda ve sosyalleştiğiniz çevrenizde daha özgüvenli ve rahat olmanızı sağlıyor. Kafanız karışık.30 Ocak 'ta tam olarak neler hissettiğinizi bilemiyorsunuz. Şanslısınız. Şansınızı kullanmaya çalışın.30 Ocak değişime açık bir gün. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu günlük hayatınızın yoğunluğundan özel hayatınızı yaşamaya fırsat bulamıyorsunuz. Sürekli bir koşuşturma ve programlar içerisindesiniz. Günlük hayat koşuşturmasından arda kalan zamanlarınızda arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz içerisinde yer alıyorsunuz. İmajınızı fazlaca kafanıza taktığınız için, bu etkinliklere katılma zorunluluğu hissediyorsunuz ama zorunda değilsiniz.

İKİZLER

30 Ocak ‘ta İşler pek yolunda gitmiyor İkizler burçları. Maddi gelir kapılarınız ve kariyeriniz konusunda sorun yok, bir şekilde idare ediyorsunuz. Ancak iş ilişkilere gelince afallıyorsunuz.İkizler burcu sorunlarınız büyük. Artık bir yerinden tutup, kanayan konulara çözüm bulmak zorundasınız. Eğer durumu bu dönemde çözmezseniz ileride büyük sıkıntılar yaşayacaksınız.

YENGEÇ

Yengeç burcu haftaya oldukça aktif başlıyorsunuz. Ulaşım, yurt dışı, seyahatler, dini konular, yeni eğitimler, hukuksal konular gündeminize gelebilir.30 Ocak ‘ta düşüncelerinizi derinleştirebilir, kendinize yeni bir perspektif açabilirsiniz. Kendinizi biraz huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. İnsan içine karışmaktan çekinip, rahatsız olabilirsiniz. Bugün size en iyi gelecek aktivitelerden bir tanesi yeni bir kitaba başlamak olacaktır.

ASLAN

Aslan burcu için hafta sonu da var olan negatif enerji akımları vücudunuzda dolaşmaya devam ediyor. Gerginliğinizi azaltmak ve enerjinizin yönünü değiştirmek için aksiyon almanız şart. Biraz fiziksel aktivitelerinizi arttırmak size iyi gelecektir. Terleyebileceğiniz, kalp ritminizi arttıracak sporları tercih edebilirsiniz.

BAŞAK

Birçok Başak burcu evlilik, nişan vb. gibi ilişkilerini bir sonraki adıma taşıyacak aktiviteler içindeler. Eğer böyle gündemleriniz yoksa olacaktır. Her enerjinin gölgesi olabileceği gibi, birliktelikleri olan veya evli Başak burçları içinse ayrılık vakti gelmiş olabilir. Farklılaştığınızı hissediyorsunuz.

TERAZİ

Size ne oldu böyle? Haftaya çok duygusal başlıyorsunuz. Her an her yerde ağlayabilir, en ufak bir duygusallığa dayanamayıp gözleri yaşartabilirsiniz. Biraz sinirleriniz yıprandı. Artık âşık olmaya birini sevmeye ve sevdiğiniz kişi tarafından şefkat görmeye ihtiyacınız var.30 Ocak ‘ta tüm benliğiniz bir başkası ile bütün olmak istiyor.

AKREP

30 Ocak ‘ta maddi anlamda sıkışıklıklarınız artabilir. Ayın sonu belki bu sebeple zorlanıyorsunuz belki de gittikçe biriken borçlarınız büyüdü. Her ne oluyorsa kendinizi sıkıştırmak yerine nedenlerini sorgulayın. Nerede hata yapıyorsunuz? Sözlerinizi kerpetenle çıkartın ağzınızdan. Zira biraz kırıcısınız. Akrep burcu konuşmaktan hoşlanıyorsanız bile, seçtiğiniz konulara dikkat etmelisiniz.

YAY

Haftaya duygusal başlayanlardan bir tanesi de Yay burcu. O kadar duygusalsınız ki; sadece içinizde kalmıyor maalesef. Duygusallığınız tüm konuşmalarınıza yansıyor. Sadece kendiniz için değil başkaları için yaptığınız konuşmalarda da böylesiniz. Herkes için üzülüyor, empati yapıyorsunuz. Bazı önyargılarınızdan kurtulmanızın zamanı geldi.

OĞLAK

Haftaya sağlam başlayanlardan biri de sizsiniz sevgili Oğlak burçları.30 Ocak ‘ta Güneş birinci evinizi o kadar farklı bir açıdan aydınlatıyor ki; kendinizi yeniden keşfetme imkânı, kendinize yeni bir pencereden bakma imkanı bulabilirsiniz. Güçlü ve yeteneklisiniz. Özellikle elleri ile iş yapan, zanaatkar Oğlak burçları için mükemmel bir gün.

KOVA

Kova burcu suyun taşıdığı güçten hoşlanmasınız da bu dönem o güçle dolup taşacaksınız. Özellikle kadınlardan, sağ beyin ile çalışılması gereken, duygusal, sanatsal işlerle uğraşan insanlardan fayda sağlayarak ortaya çıkacağınız bir gündesiniz. Hislerinize, özellikle kendiniz ile ilgili olanlara güvenin.

BALIK

Psikolojik olarak biraz yorgunsunuz. Kalbinizin kırıklıkları kafanızı fazlaca kurcalıyor olabilir. Aslında bazı farkındalıklarınız var ama kaçmaktan adım atmaya, bu farkındalıklarınız ile yüzleşmeye zamanınız yok. Eğer gerçeklerden kaçarak yaşıyorsanız, pozitif gerçekler ile de yüzleşemeyeceğinizi bilmelisiniz. Kendinizle ilgili sorumlulukları almanızın zamanı geldi.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();