30 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burcu arkadaşları tarafından oldukça destekleniyor. Terazi burçlarının ise kimsenin desteğine ihtiyaçları yok. Onların şansları onlara yeter. Siz 30 Mart Perşembe günü hangi Astrolojik etkiler altındasınız?

30 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Burcunuzda doğan Yeni Ay ile beraber kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. 30 Mart ‘ta ayaklarınız yere daha sağlam basıyor. Kararlılığınızı duygusal konularda da rahatlıkla gösterebileceksiniz. İlişkinizde çok şanslısınız. Dengeyi kurmakta zorlanmayacaksınız.

BOĞA

Kendinizle ilgili konularda aksiyon almaktan çekinmiyorsunuz. Özellikle estetikle ilgili konularda, güzelleştirilmesi gereken konularda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Arkadaşlıklarınız sizi çok mutlu ediyor. Bazı arkadaşlarınız ile beraberken parlıyorsunuz.

İKİZLER

İkizler burcu arkadaşlarınız için emek harcamak istiyorsunuz. Çünkü hayatınızda bazı insanlar sizi olması gerektiğinden daha fazla düşünüyorlar. Kariyer hayatınızdaki güzel gelişmeler sizin daha huzurlu olmanızı sağlıyor. Kafa karışıklıklarınızın düzelmesi için biraz tatil yapmalısınız.

YENGEÇ

İşlerinizi düzenleyebildiğinizde, takdir edildiğinizde ve toplum önündeki imajınızı güçlendirebildiğinizde kendinizi daha güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. 30 Mart ‘ta yapacağınız tartışmalar sizi duygusal anlamda daha iyi hissettirebilir. Kendinize güveniniz gelecek.

ASLAN

Kariyer hayatınızdaki mücadelenizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu olumlu gelişmeler bugün kendinizi duygusal anlamda daha sağlam hissetmenizi sağlayacak. Ayaklarınız iyice yere basmaya başladı. Olan biten negatif konuları da görmezden gelmeyi başarabiliyorsunuz artık.

BAŞAK

Duygusal anlamda eksikliğini hissettiğiniz konular olabilir. Ani haberlerden hoşlanmıyorsunuz. Siz düzen insanısınız. Düzeninizi bozabilme ihtimali olan bir şey bile sizi diğer insanlara göre çok daha fazla rahatsız ediyor. Maddi anlamda çok şanslı bir gün.

TERAZİ

Terazi burcu çok şanslısınız. Fakat şansınızı tepiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremiyorsunuz. Bazı insanları küçümseyerek hata yapıyorsunuz. Herkes bir şansı hak eder. Bazı kimselerin potansiyeli hemen belli olmaz. Arkadaşlarınızı kırıyorsunuz.

AKREP

İş hayatınızda geçmiş konular sürekli canınızı sıkıyor. Bir an önce çözümlenmesini sağlamalısınız. Duymazdan, görmezden gelmek işe yaramayacaktır. Özellikle ikili ilişkilerde duygusal patlamalar, bazı tartışmalar söz konusu olabilir. Kendinizi ifade edebilirseniz daha iyi hissedeceksiniz.

YAY

Eleştirilere açıkmış gibi gözüküyorsunuz ama size doğru yolu işaret eden herkesten de rahatsız oluyorsunuz. Biri size kilo aldığınızı söylüyorsa sizin iyiliğiniz için söylüyordur. Herhangi bir konuda yanlış yolda olduğunuzu söyleyen insanlardan değil, sürekli yüzünüze gülen insanlardan korkun.

OĞLAK

Sıkıştırılmış hissiyatınız hala devam ediyor. Zaman zaman bu hissiyatınız daha güçlü oluyor, zaman zaman azalıyor. Özellikle aileniz içindeki dinamikleri değiştirmek istiyorsanız aksiyon almanız şart. Durup dururken hiçbir şey gerçekleşmeyecek.

KOVA

Maddi anlamda çok zarar görmüşseniz bile üzülmeyin. Emin olun, neredeyse utanmasam birçok Kova burcunda garanti vereceğim, maddi anlamda yüzünüz yakında gülecektir. Güzel gelişmeler, güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Sosyal çevreniz genişliyor. Kendinize yeni çevreler oluşturmak için adımlar atacaksınız.

BALIK

Maddi anlamda oldukça güçleneceksiniz. Ancak bir o kadar da fazla para harcıyorsunuz. Kariyer hayatınızda gösterdiğiniz disiplini hayatınızın herhangi başka bir temasında gösterseniz, her istediğinizi elde edebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyorsunuz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();