30 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 30 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

30 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Maalesef hala enerjiniz düşük. Ne oluyor bana diye soruyorsunuzdur kendinize. Çünkü hiç kendiniz gibi değilsiniz. Siz daima pozitif bir burçsunuz. Ancak şu aralar değil. Sadece olan bitenin etkilerinden değil, sizin iç enerjinizin de dengesi değişmiş durumda. Neyse ki bu durum geçici. İşlerinize odaklanmaya çalışın.

BOĞA

Boğa burcu çevrenizde ses getireceğe benziyorsunuz. Haritalarınızda tüm gezegenlerin Kuzey yarımkürede toplanması her şeyi yüzeyde yaşadığınızın göstergesi. O kadar sosyalsiniz ki, o kadar çok işi bir arada yapıyorsunuz ki, kendinize zaman ayırdığınızdan pek amin değilim. Sizce bu kadar yorgunluğun sonu ne olur? Tabi ki hastalık.

İKİZLER

30 Kasım ’da odak noktanız ikili ilişkileriniz. İster eşiniz, ister sevgiliniz, ister arkadaşlarınız, ister iş ortaklarınız olsun, tamamen ilişkilere yönelmiş durumdasınız. Kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Eğer sizi anlarlarsa daha güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Kariyerinizde hata yapmaya çok müsaitsiniz. Tüm işlerinizi iki kere gözden geçirmelisiniz.

YENGEÇ

Günlük rutinlerinizle boğuşuyorsunuz desem yeridir. Sizin için 30 Kasım zor bir gün olacak. Duygusal anlamda pek rahat değilsiniz. Sıkılmış ve yorgun hissedebilirsiniz. Bazı Yengeç burçları alerjik rahatsızlıklar ve kolay yayılan grip gibi durumlarla boğuşuyor olabilirler. Kendinize iyi bakmalı, marjinal bir takım ürünlerin kullanımından kaçınmalısınız. Her tavsiye edileni kullanmak, denemek zorunda değilsiniz.

ASLAN

Aslan burcu aşk hayatınız konusunda ciddi tedirginlikleriniz var. Belki de yürek hoplamalarıdır bunlar. Bilemiyorum. Romantik anlamda hayatınızda bir şeyler olduğu ve size duygu değişimleri hatta duygu sıkışmaları yaşattığı kesin. İş hayatınızı köşede bırakmayın. Pozitif anlamda devrim yapabileceğiniz bu dönemde, sağlam oluşumlara imza atabilirsiniz.

BAŞAK

Aileniz ile olan iletişiminiz artıyor. Beraber güçlü ve daha mutlusunuz. Maddi anlamda uzun süredir tekrar ettiğim şansınız devam ediyor. Başak burçları bir süre daha şanlarını çekinmeden deneyebilirler. Yeni bir ilişkiye çok açıksınız. Ancak kandırılmaya da çok müsaitsiniz. Geçmişi tamamen temizlemeden, yeniye adım atmamalısınız.

TERAZİ

Terazi burcu çevrenizle yaptığınız konuşmalarda abartı duygulara kapılabilirsiniz. Bir anda çok sinirlenebilir veya çok mutlu olabilirsiniz. Yanlış anlamaya da biraz müsaitsiniz. Çok fazla dedikodudan uzak durmalısınız. Jüpiter’in birinci evinizdeki seyri devam ederken siz de kilo almaya devam ediyorsunuz.

AKREP

Maddi anlamda zorlu ama başarılı bir gün olabilir. Özellikle kendinize verdiğiniz değer ve maddi birikimleriniz konusunda endişeleriniz olabilir. Çevrenizde ciddi bir değişim söz konusu. Birileri sürekli ortadan kayboluyor olabilir. Romantik anlamda sınırlarınızı korumakta zorlanıyorsunuz.

YAY

Yay burcu çok özel bir dönemden geçiyorsunuz. Bunun farkında olmalısınız. Hayatınızı baştan programlayabilir, yeniden bir düzen oluşturabilirsiniz. Hayat sizi mutlaka zorluyordur. Konu ne olursa olsun sınavı geçmelisiniz. Bu döngüden başarı ile ve armağanlarla ayrılmalısınız.

OĞLAK

İç sesinizle olan iletişiminize ara vermeniz gerekiyor. Şimdiye kadar çok konuştu ama size pek de faydalı bir şey söylemedi. Oğlak burçlarına bol bol seyehat var. Uzun mesafeler gidip gelebilirsiniz. Patavatsızlık ile dobralık arasındaki ince çizgiye dikkat etmeniz gerekiyor.

KOVA

Farklı bir zamandan geçiyorsunuz sevgili Kova burçları. Ancak bunu siz de farkındasınız. Satürnyen yani disiplinli tarafınız tuz buz olmuş durumda. Ne sınırlarınız var ne kurallarınız. Daha çok bir başkasının kuralları ile yaşıyor gibisiniz. Tabi bu durumun pozitif bir etkisi de var. Daha duygusal ve sanatsal işlere daha yatkınsınız.

BALIK

Uzun yolculuklar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Fiziksel olarak yol almayan Balık burçları ise fikren yolculuklar yapabilirler. Kendi inançlarınızın üstünden geçtiğiniz, gelecek kararları aldığınız bir gün olacaktır. Kariyeriniz bambaşka bir noktaya taşınacak ve dönüşüm başladı.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load