30 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Ay Kova burcunda ilerlemeye başladı. Sosyalleşmek için doğru zamanlar. Ancak sürekli değişen, hızlı sıkılan bir ruh halinde olmamıza da sebebiyet verebilir.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Süper bir Cumartesi günü sizi bekliyor. Duygusal anlamda yoğun bir gün olacaktır. İçiniz kıpır kıpır. Uzun süredir hissetmeyi unuttuğunuz bazı duyguları tekrar hissetme fırsatı yakalayacaksınız. Maddi anlamda işleriniz yoluna giriyor. Çevrenizin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin.

Boğa

Duygusal anlamda son derece mutlu olduğunuz, dengeleri yakaladığınız bir gün olacaktır. Tabi ki hafta sonunun gelmiş olmasının da bunda etkisi büyük. Boğa burçları, Uranüs’ün de yardımı ile değişiyor, farklılaşıyordur. Daha önce hiç hoşlanmadığınız değişimleri hayatınıza alabilirsiniz. Işıkları ve dikkatleri üzerinize topluyorsunuz.

İkizler

Eviniz gibisi yok! Birçok İkizler burcu bugün tatil havasından daha çok ev havası almak istiyor olabilir. Yuvanızda olma hissi hoşunuza gidecektir. Yine ailenizle vakit geçirmek, onlarla denge kurmak, ilişki kurmak günü güzelleştiriyor olacaktır. İkili ilişkilerdeki gerilime de, böylelikle biraz ara verebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evde Sıkılınca Yapılacak Çok Şey Var!

Yengeç

Sizin için zorlayıcı bir gün olabilir. Çevreniz tarafından fazla eleştirel bir tutum altında kalabilirsiniz. Eleştirilere açıksınız ama Dolunay sonrası bu kadarı biraz fazla gelebilir. Siz de kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Öfkelenmeden kendinizi ifade etmeyi başarabilirseniz, günün geri kalanı güzel geçecektir.

Aslan

Bazen eften püften sebeplerle kendi kendinize iş çıkartıyorsunuz. Sorunlarla beslenen insanlar değilsiniz ama bu ara bastırdığınız enerji ve duygular sizin biraz dengenizi bozdu. İç sesinizle bir önce buluşup, ne istediğinize karar vermeniz gerekiyor. En kötü karar, kararsızlıktan iyidir. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Başak

Başak burcu kendi sınırlarınıza kimsenin girmesini istemiyor ama başkalarının sınırlarını rahatça aşıyorsunuz. Belki tepki aldığınız için kızıyorsunuz ama son dönemde kendinize tarafsız bakamıyorsunuz. Öncelikle kırdığınız kalpleri onarmanız gerekiyor. Listeniz de kabarık olabilir.

Terazi

Kafanız çok karışık. Duygularınızdan emin olamadığınız gibi dengeyi kurmakta da zorlanıyorsunuz. Çok fazla kuruyor, çok fazla iç sesinizi dinliyorsunuz. Dışarıda olmaya, sağlığınızla ilgili konuları fazla kafanıza takmamaya çalışmalısınız. Her şey zamanla düzelecektir.

Akrep

Akrep burçlarının kafası karışık. Duygularını dengelemekte zorlanıyorlar. Fazla kuruntu ve gam insanı öldürürmüş. Bundan daha fazla kendinize zarar veremezsiniz. Bu yorumu okur okumaz kendinizi toparlayın ve dışarı çıkın. Gerekirse yalnız takılın ama mutlaka havanızı dağıtın.

Yay

Bugün alacağınız haberler sizi biraz üzebilir. Duygusal olarak yeni kararlar almanıza sebep olabilir. Siz var olanı sağlamlaştırmak isterken gelecek haberler sizi korkutabilir. Haklısınız. Başkaları yaşıyorsa siz de yaşayabilirsiniz. Hiçbir şeyin garantisi yok. Ama olmayan bir şey için üzülmeye de gerek yok.

Oğlak

İnsanların sizinle ilgili olumlu görüşleri hoşunuza gidiyor. Hangi dostunuz olursa olsun, sıkıştığı zaman kapınızda bitiyor. Çünkü siz insanlara güven veriyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar gölgenizde serinlemeye bile razı. Geçmişle uğraşmayın. Herkes sizin gücünüzden faydalanırken siz kendi gücünüzü düşürmeyin.

Kova

Günün ilk yarısını çok heyecanlı diğer yarısını çok duygusal geçirebilirsiniz. Hayatın bir dakika sonra ne getireceği belli olmuyor. Çevrenizden gelecek sürpriz haberlere ve spekülasyonlara karşı hazırlıklı olun. Enerjiniz dalgalanmaya müsait.

Balık

Balık burcu duygusal anlamda kaybetmiş ve dibe vurmuş hissedebilirsiniz. Bu hisler sizi anlık ilişkilere yönlendirebilir. Bilmelisiniz ki; kaybettiğinizi düşündüğünüz ne ise hiçbir duygu onun önüne geçemeyecektir. Gerçeklerle yüzleşmek, kabuğunuza geri dönmek için adım atmak isterseniz evren sizi destekleyecektir.

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load