30 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 30 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

30 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Hareket etmeyi seven Koç burçlarının en sevdikleri gün. Size hiçbir zaman sadece işe gitmek veya sadece günlük rutinlerinizle ilgilenmek yetmiyor. İş hayatınız ve günlük rutininizde her şey olmasını istediğiniz gibi ilerleyecek. Bugün aşk hayatınızda ani gelişmeler söz konusu olabilir.

BOĞA

Partnerinizle güzel vakit geçirecek, uzun uzun sohbetler edeceksiniz. Bir süredir bazı endişeleriniz vardı. Onları paylaşma imkanı bulacaksınız ve bu sizi çok rahatlatacak. Yine de çok fazla geçmişi kurcalamasanız iyi olur. İş hayatınızda ve günlük rutininizde bugün şans yanınızda. Güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler burcu ,güne her zamanki gibi enerji dolu başlayacaksınız. İş yerinizde bir takım sıkıntılar var. Çoğu fikir ayrılıkları sebebi ile oluşuyor. Yine de bu durum epeydir canınızı sıkıyor. Süreç sona yaklaşmak üzere. Ani patlamalar yerine biraz daha sabrederseniz sizin için daha iyi olacaktır.

YENGEÇ

Yengeç burçları eğer konuşmak, derdinizi anlatmak istediğiniz insanlar varsa, geçmişte bir takım yanlış anlaşılmalar olmuş ve siz bunları düzeltmek istiyorsanız, bugünün enerjisini kaçırmayın. Duygularınızı rahatlıkla dile getirebileceğiniz bir gündesiniz. Ayrıca romantik anlamda duygularınızı açmak istediğiniz biri varsa da yine bugünü değerlendirebilirsiniz.

ASLAN

Enerjiniz bir yükselip bir düşebilir. Bugün beklenmedik haberler alabilirsiniz. Maddi anlamda spekülasyona açık bir gündesiniz. Yatırımlar ve mali işler konusunda daha dikkatli olmanız gerekebilir. İlişkiniz duygusal anlamda sizi tatmin etmemeye başladı ise bugün ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Özellikle köklü ilişkiler sınavdan geçebilir.

BAŞAK

Güzel bir dönemden geçtiğinizi neredeyse her gün vurguluyorum. Tadını çıkartın sevgili Başak burçları. Rüzgar şu an arkanızdan esiyor. Ne kadar yapmak istediğiniz konu varsa adımlar atın. Bugün uzun süredir giymediğiniz bir kıyafetinizin cebinde para bulabilirsiniz. Yine biriktirdiğiniz ama unuttuğunuz bir kaynağı keşfedebilirsiniz.

TERAZİ

Bugün bir takım hayalleriniz gerçek olacak. Belki bir süredir beğendiğiniz ayakkabı size hediye gelecek, belki olmasını istediğiniz bir iş anlaşması olacak…İhtimaller çoğaltılabilir. Özetle bugün iyi gününüzdesiniz. Maddi anlamda evdeki hesabı çarşıya uydurmakta zorlanıyorsunuz. Aklınızdan geçirdiklerinizi sözlerinize dökmekte zorlanabilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu iletişimsel konularda kendinizi ya çok iyi hissediyorsunuz ya da çok kötü. Bazen herkesi etkilediğinizi düşünürken, bazen de kimse sizi umursamıyormuş gibi geliyor. Bugün egonuz sizinle oyunlar oynuyor. Hayatınızda düzenlemeniz gereken konular olduğu kesin ancak çok ani hareket ediyorsunuz. Bugün bir şeyle ilgilenirken, yarın başka bir şeye atlayabiliyorsunuz. Biraz daha ağırdan alın.

YAY

Yay burcu kariyer hayatınızda bir merdiven çıkıyorsunuz. İş yerinizde bazı sıkıntılar, öngörmediğiniz olaylar yaşanabilir. Ancak durumlar negatif gibi gözükse de sizin tarafınıza pozitif dönecektir. Örneğin şirketiniz kapanıyorsa, çok daha iyi bir firmadan teklif alacaksınızdır. Üstünüz işten ayrılıyorsa, işler size kalacak diye endişeleniyorsanız bile, bir süre sonra siz terfi edeceksiniz ve yeni üstünüz siz olacaksınızdır.

OĞLAK

Oğlak burcu 30 Eylül 'de kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olacaktır. Bir süredir uğraştığınız veya  bir süredir beklediğiniz bir karar size açıklanabilir. Terfi edebilirsiniz. Alttan alttan verdiğiniz çaba karşılığını buluyor. Evinizde bir takım duygusal git-geller yaşıyor olabilirsiniz. Fevri davranmayın. Arkadaşlıklara biraz daha dikkat etmek gerekiyor.

KOVA

Sevgili Kova burçları ruh haliniz 30 Eylül 'de gün içerisinde bir çok kez değişiklik gösteriyor. Sebebini çevrenizde aramayın. Bulunduğunuz durum tamamen gezegensel etkilerden kaynaklanıyor. Süre geçici, kabullenin rahat edin. Maddi anlamda ortaklı yatırımlar için çok uygun bir zamandasınız, değerlendirin. Enerjinizi yükseltecek spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.

BALIK

Balık burçları başkalarının kaynaklarını yöneterek kazanç elde ettiğiniz bir işiniz varsa, 30 Eylül tarihinde çok büyük yatırımlar yapabilirsiniz. Eski ve köklü müşterileriniz ile yepyeni anlaşmalar imzalayabilir bu sebeple iş yerinizde takdir kazanabilirsiniz. Özel hayatınızı düzenleme haliniz devam ediyor. Ancak zamanla ne istediğinizi daha iyi anlıyorsunuz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

29 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load