30 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 30 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

30 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Ne kadar güzel bir hafta sonu geçiriyorsunuz. Tüm derin duygularınız uyandı. Kendinizi sevgilinizin emniyetli kollarına bıraktınız. İlişkinizi ahenkle yaşadığınız bir hafta sonu oluyor. Birlikteliğiniz size çok iyi geliyor. Beraber aktivitelerinize bugün de devam ediyorsunuz. Birlikte bir takım işlere koşturmanız gerekebilir.

BOĞA

Boğa burcu bir süredir biriktirdiğiniz işlerinizi 30 Ekim ‘de halledebilirsiniz. Gün sanki Pazar değil bir Pazartesi kadar yoğun geçecek. Keyfinizde bir sıkıntı yok. Gayet huzurlu ve pozitifsiniz. Derin ilişkilerde bazı fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Neyse ki çok fazla konuşup tartışacak zamanınız olmayacak. Bazı yolculuk planları gündeminize gelebilir.

İKİZLER

İş hayatınızdaki bazı problemler bu Pazar gününüze sarkabilir. Aşk hayatınızda derin derin ilerliyorsunuz. Galiba olan bitenlerden de kimsenin haberi yok. Bu güzel hisleri kendinize saklıyorsunuz sanırım. Bağlanmaktan korkuyorsunuz ama bir yandan da bağlandığınızı hissetmeye başladınız.

YENGEÇ

Yengeç burcu evinizle alakalı yapmanız gereken, ancak bir süredir biriktirdiğiniz konularla ilgileniyorsunuz. Kendi eviniz için bir şeyler yapmayı o kadar seviyorsunuz ki, yorulmanızı bile umursamıyorsunuz. Şanslı gününüzdesiniz. Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir eşyanız bir anda karşınıza çıkabilir. Ani kararlar almaktan kaçının bugün.

ASLAN

Aslan burcu geçmişten gelen bazı konular canınızı sıkabilir. Sürekli olmuş bitmiş bir şeyleri tartışmaktan hoşlanmıyorsunuz. Konular kapandı sanarken, tekrar tekrar karşınıza çıkmasından sıkıldınız. Siz de yumuşak bir insan değilsiniz, hemen parlıyorsunuz. En iyisi siz biraz dışarı çıkın bugün. Yakın çevrenize zaman ayırın.

BAŞAK

Kendi değerinizi sorguladığınız bir Pazar günü sizleri bekliyor. Bir süredir maddi anlamdı ciddi başarılar gösteriyordunuz. Dünya için küçük olabilir ama sizin için olumlu gelişmelerdi bunlar. Şimdi bu durumu daha da sağlamlaştırmak istiyorsunuz. Doğru yoldasınız sevgili Başak burçları, vazgeçmeden gelecek planlarına devam.

TERAZİ

Terazi burcu 30 Ekim’de tutkularının peşinden gidiyorsun. Plan yok, hesap yok, kitap yok. Canınız ne istiyorsa onu yapıyorsunuz. Her dakika aynı insanlarla olmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Yeni bir çevre oluşturma yolundasınız. Yeni insanlar, yeni ortamlar size iyi gelecektir. Ayrıca aşkın kapınızı nerede çalacağı da hiç belli olmaz.

AKREP

Akrep burçlarını bu hafta sonu kısa yolculuklar bekliyor. Her zaman gidip geldiğiniz bir mesafeyi tekrar katetmek durumunda kalabilirsiniz.  Ailenizde kadınlardan kaynaklanan problemler, sizde kaçma duygusu uyandırıyor. Yine de şevkat göstermeye çalışıyorsunuz. Romantik ilişkinizin şifalanmaya ihtiyacı var.

YAY

Bazı arkadaşlıklarınızı sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Sıkça beraber olduğunuz kişilerin aslında dostunuz olmadığını farkedebilirsiniz. Az  ama derin görüşmeler yaptığınız kişilerin gerçek dostlarınız olduğunu farkedebilirsiniz. Kendinizle ilgilenme fırsatı bulacaksınız. Değiştirmek istediğiniz konular var.

OĞLAK

Oğlak burcu, Pazar günüymüş hafta sonuymuş dinlemiyorsun. Yine bir şekilde hedeflerin için hareket ediyorsun. Sizin hafta içi başka hafta sonu başka hedefleriniz  var. Defterdeki işlere tik atmadan mutlu olamıyorsunuz. Kendinizi çok sağlam hissediyorsunuz. Etrafınızda herkes hasta ama siz turp gibisiniz.

KOVA

Bir çok Kova burcu 30 Ekim ‘de uzun seyehatler yapabilir, yer değiştirebilir veya uzak yerlere seyehatler planlayabilirler. Kendinizi her zaman bulunduğunuz yerden biraz daha uzakta daha iyi hissedeceksiniz. Yer değiştirme zamanlarınız geldi. Bu hafta sonunu tıpkı dün olduğu gibi bir etkinlik ile değerlendirebilirsiniz.

BALIK

İçiniz sıkılıyor. Her şey yolunda olabilir. Doğru düzgün bir sebebi de yok belki. Ancak kendinizi 30 Ekim ‘de huzursuz hissediyorsunuz. İhtiraslı bir ruh haliniz var. Bazı insanların canını yakmak isteyebilirsiniz. Bunlar hiç sizlik hareketler değil. Siz bugün masaja falan mı gitseniz? Belki evcil hayvanınızla zaman geçirseniz. Siz şevkatli insanlarsınız, duyularınızı ortaya çıkartmanız gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load