30 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 30 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

30 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu, 30 Aralık ‘ta toplum önündeki imajınız zedelensin istemiyorsanız, hareketlerinize, özellikle duygusal reaksiyonlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. 30 Aralık’ta sahnelerin yıldızı da olabilirsiniz, sahnede ayağı takılıp düşen, bolca kahkaha alan kişi de olabilirsiniz. Kafanız karışıktı, şimdi daha çok karışabilir. Sizi elinizle ittikleriniz konusunda uyarmıştım.

BOĞA

Yeni yıla ramak kala biraz daha kendinizi toparlamış durumdasınız. Artık gelecek planı yapmanızın, gelceğe adım atmanızın tam zamanı. Tüm Boğa burçları için yerlerini sağlamlaştırma, istediklerini elde etme ve istekleri için adım atma zamanı. Bir çok Boğa burcu yeniyılı yurtdışında veya evlerinden uzakta bir yerde geçirebilirler.

İKİZLER

İkizler burçları için ikili ilişkiler ön plana çıkıyor. Gelecekle ilgili fikirler ve hayaller bulanık da olsa şekillenmeye başladı.Siz ne istediğinizi biliyorsunuz ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Eşinizden, partnerinizden destek alma zamanı olabilir. Her zaman tek başınıza karar vermek zorunda değilsiniz.

YENGEÇ

Hayatı neden bu kadar darladığınızı, her şeyi neden bu kadar stres yaptığınızı anlayamıyoruz. Siz bir şekilde zorlanıyorsunuz ama biz dışarıdan sizi her şeyi halleden bir insan olarak görüyoruz. Sağlık problemlerini hemen çözmelisiniz. Yeni yıla hasta girmek istemezsiniz. Aman kazalara dikkat.

ASLAN

“Aşk” desem ya beni kovalayacak Aslan burçları artık ya da öpücekler kocaman yanaklarımdan. Ben gökyüzünün yalancısıyım. Duygularınızdan emin olduğunuz bir gündesiniz. Bazı konular belirginleşiyor. Her şeyi tek tek, adım adım rahatlıkla hallettiğiniz bir gün olacaktır.

BAŞAK

Başak burcu iş yerinizde güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Bugün her şey istediğiniz gibi olacak. İşler o kadar yolunda gidecek ki, eve döndüğünüzde kendinizi yorulmuş bile hissetmeyeceksiniz. Maddi anlamda yine çok şanslı bir gün sizleri bekliyor. Şansınızı denemekten çekinmeyin. Kim bilir, yeni yılda talihli siz olursunuz belki.

TERAZİ

Yılın son cumasında kendinizi kararlı, sağlam ve her şeyi yapabilecek kadar güçlü hissediyorsunuz. Yaydığınız pozitif enerji size yeni yıl hediyesi olarak geri dönebilir. Sürpriz tanışmalar, beklenmeyen diyaloglar, bitmeyen bir neşe, hayatı akışına bırakmak… Hepsi sizde. Daha fazla ipucu vermeyeyim de yaşayıp görün.

AKREP

İstediğinizde insanları nasıl yönetebileceğinizin farkındasınız. Günlerdir kurduğunuz diyalogların öneminden bahsediyordum. Özellikle kadın figürlerine dikkat demiştim. Şu aralar ne demek istediğimi anlamış olmanız lazım. Şimdş 2017’ye hazırsınız. Fikirlerinize güvenin.

YAY

Kendinize çok güveniyorsunuz. Zaman zaman duygusallaştığınızda özgüveniniz düşüyormuş gibi hissetseniz de kendi potansiyelinizin farkındasınız. Bugün çok kalabalık ortamlarda bulunabilir, arkadaşlarınızın desteğini görebilirsiniz. 30 Aralık ’ta Güneş sizi aydınlatıyor. Çok fazla konuşacak ve konuşulacaksınız.

OĞLAK

Yılın Oğlak vakti olduğuna göre, yılın sizler için en güzel zamanları. Bu zamanlarda Oğlak burçları genelde kendilerini çok güçlü hissederler. Sanki arkalarından birileri itiyormuş gibi hızlanırlar. Yeni projeler ortaya koymaya başlarlar. Duygusal patlamalara dikkat. Geleceğinizi hazırladığınızı unutmayın. Bırakacağınız intiba önemli.

KOVA

Kova burcu gökyüzü yüzünü size çevirdi. Tüm gezegenler bir şekilde size hizmet ediyorlar. “Benlik” duygunuzu bulma, “ben” olma yolunda çok güzel adımlar atıyorsunuz. Her ne kadar Neptün sizi yavaşlatıyor, aksiyonlarınızı alma gücünüzü azaltıyor olsa da, siz tam gaz devam ediyorsunuz. Bu azimle 2017’nin size neler getireceğini hayal etmek pek de zor değil.

BALIK

Kariyer hayatınızdaki değişimi hissetmeye başladınız. Hala hissetmediyseniz de yakında hissedeceksiniz. 2017 yılına bir çok Balık burcu başka şirketlerde, başka pozisyonlarda gireceklerdir. Kariyer hayatınızda sağlam adımlar atmanıza gökyüzü yardım ederken, sizin de tembellik etmemeniz gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();