3 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Ay Balık burcuna geçip Güneş’teki Yengeç burcu ile flörtleşmeye başladı ise mendilleri elimize alabiliriz. Bir çocuğun koşmasından tutun da, bir bebeğin masum bir gülüşüne bile duygulanıp hüzünlenebiliriz. Bu akşam romantik komedileri hepimize yasaklıyorum. J Sarhoş olup eski sevgilileri aramak da yasak. Benden uyarması.  

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Korkularınızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Duygusal anlamda bir şeyleri kaybetme korkusu hissedebilirsiniz. Zaman biraz kafanızı karıştıracak olabilir. İstediğiniz bir şeyin yanlış zamanda geldiğini düşünebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız, en doğru an her zaman şu andır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Burçlar ve Korkuları

Boğa

Boğa burcu iş hayatında duygusallığa yer yok biliyorsunuz. Kendi işinizin sahibi iseniz biraz daha istediğinizi yapmak da serbestsiniz tabi ama kurumsal hayatta çalışıyorsanız, duygusallığı hemen kenara koymalısınız. Kim ne yaparsa kendine yapar. Siz kendinize güvenin yeter.

İkizler

Maddi anlamda hareket kapasiteniz oldukça yüksek. Değer verdiğiniz konular için yatırım yapmaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Büyük kayıplar, büyük kapılar açar bunu her zaman hatırlamalısınız. Dikkat etmeniz gereken geçmeniz gereken köprüler ile yakmanız gereken köprüleri ayırt etmek olmalıdır.

Yengeç

Bekar Yengeç burçları için aşkın kapıyı çaldığı bir gün olabilir. Bazı Yengeç burçları için doğum günleri ve yıldönümleri aynı tarihi taşıyacak gibi gözüküyor. Kötü hisleriniz varsa hemen yerine iyileri koyun. Hayatınızın bu döneminde asla kötüye yer yok. Fazla negatif enerji, negatif olayları çağırır. Bunu unutmamalısınız.

Aslan

Aile olmak konusunda birtakım endişeleriniz ve korkularınız olabilir. Belki plan yapmak istiyorsunuz ama korkuyorsunuz. İlişkinizde sorunlar varsa ve bazı konular iyice monotonlaşmışsa bu fikri tekrar sorgulamanızda fayda var. Ancak boşa kuruntu yapıyorsanız değmez. Sadece kendinizi boşa üzersiniz. Bir şeyler çok uzun sürdüğünde heyecan kaybedenlerdensiniz.

Başak

Ah o dilin kemiği yok maalesef. Arkadaşlarınızı, çevrenizi incitmeye gerek yok. Son zamanlarda biraz duygularınızı biriktirdiniz belki ama bu çıkışlar sizi haklı kılmaz. Gün boyu sakin kalmaya, iletişim tonunuzda dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Terazi

Maddi anlamda tedirginlikleriniz varsa tek çaresi var bol bol çalışmak. O yüzden güne enerjik başlayın ve hazır terfi etme imkanınızın olduğu şu dönemlerde gözüne girmeniz gereken kişileri kaçırmayın. Çözemediğiniz birkaç problemle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep

Akrep burcu aşırı duygusalsınız. Kendinizi de yargılamaya çok müsaitsiniz. Bu kadar fazla kuruntu yapmayın. Kendinize zarar veriyorsunuz. İç sesiniz ile temas halinde olmak güzel ama, onun sesinden dünyanın sesini duyamamanız yanlış. Kazançlara odaklanın.

Yay

Sizin dünyanızda her zaman her şey güzeldir. Polyanna’yı oynamaya da müsaitsinizdir. Fakat kafanız karıştı mı, aramızdaki en suratsız kişi olabiliyorsunuz. Hemen bırakmayın kendinizi. Biraz zaman tanıyın. Yarın yeni bir gün. Belki bambaşka şeyler olacak. Güzel işler yapın, gerisi gelecektir.

Oğlak

Oğlak burçları yoğunlar. Gün içindeki trafiğe inanamayacaksınız. Özellikle siber saldırılara maruz kalabilirsiniz. Dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. Şans da pek yanınızda olmadığına göre bugün en çok hislerinize güveneceksiniz. Bu dönemde öğrendiklerinizi önemseyin.

Kova

Kariyer hayatınız konusunda hislerinize güvenmeniz gereken bir gün. Belki tercihler yapmanız gerekecek. Belki ani teklifler alacaksınız. Duygularınıza güvenin. Mantığınızı bırakın demiyorum ama istemediğiniz bir şeye asla evet demeyin. Kafanızı dinlemeniz gerekiyor. Tatil, kısa kaçamaklar yaratılabilir. Ne istediğinizden emin olmadan adım atmayın veya bu kadar düşünmeyin anı yaşayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Balık

Beklenmedik bir şekilde evcilleşiyorsunuz. Sevdiğiniz kişi hakkında haber almak istiyorsunuz ama size bazı duvarlar örmüş olabilir. Arkadaşlarınızdan beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Aslında dostlarınız dediklerinizin gerçek dostlarınız olmadığını anladığınızda, hayatınızın diğer karanlık tarafları da aydınlanacaktır. İnanmak istediğiniz kişilere değil, gerçekten inanmanız gereken kişilere odaklanmalısınız.

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load