3 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burçlarının özellikle kariyer hayatlarında aldıkları kararlara ve iş yerinde oluşan durumlara karşı daha dikkatli olmaları gerekiyor. Terazi burçlarının ise kendi kendilerine oynadıkları akıl oyunlarından vazgeçmeleri gerekiyor. Hafta sonu kapıya dayanmışken sizin burcunuzda  3 Mart 'ta neler oluyor?

3 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Özellikle yakın çevreniz ve her gün beraber olduğunuz insanlar konusunda birtakım aldanmalar, hayal kırıklığına uğramalar ve doğruyu görememe gibi durumlar söz konusu olabilir. Mesafelerle ilgili sorunlarınız var. Bazı şeyler yapmak istiyor ama mesafelerden dolayı yapamıyorsunuz.

BOĞA

Boğa burcu hayatın sizden götürdüklerini öyle güzel dengeliyorsunuz ki; ayakta alkışlanmayı hak ediyorsunuz. Yalnız bu kadar içinize atarak daha ne kadar devam edebilirsiniz. İçinizde savaşlar varken yüzünüzde gülücük daha ne kadar devam edebilirsiniz. Ya destek alacaksınız ya da gerekli insanlara içinizi açacaksınız.

İKİZLER

Kariyeriniz konusunda aldanmalara, kandırılmaya ve hayal kırıklıklarına uğramaya hazır olun. Bazı konular tam da istediğiniz gibi gitmeyecek. Planladığınızdan daha fazla efor sarfetmek zorunda kalacaksınız. Oyalanmayın. Hızlı hareket etmeniz gerekiyor.

YENGEÇ

Eğer bir akıntıya kapıldıysanız, en doğru şey su ile beraber akmaktır. Siz mücadele ettikçe daha fazla yara bere alacaksınız. Bazı konular gerçekleştiğinde, gerçekleştiğini kabullenmek gerekir. Siz de kabul edin. Belki hayal kırıklığına uğradınız. Olsun. Siz yeniden yapılandırırsınız.

ASLAN

Aslan burcu partnerinizin desteğiniz arkanıza alıp, özellikle eğitim ve yurt dışındaki işleriniz konusunda adım atabilirsiniz. Bazen insan sadece onay verecek bile birini arar. Şimdi o tüm pozitif enerjisi ile sizi destekleyecek. Sabit kalmak isteseniz de hareket etmek size daha iyi gelecek.

BAŞAK

3 Mart 'ta ayaklarınız yere sağlamca basıyor. Artık hayatın gerçeklerine yeterince alıştınız. Nasıl mücadele etmeniz gerektiğiniz biliyorsunuz. Boşuna duygusallaşmayın. Engelleri aşın, ortaya niyet koyun. O zaman destekleneceksiniz. İş yerinizdeki insanların oyunlarına gelmeyin.

TERAZİ

Terazi burcu kendi kendinizi kandırıp duruyorsunuz. O böyle, şu şöyle, yok o öyle değil. Bir dakika. Derin bir nefes. Siz çok zeki insanlarsınız. Konu romantik ilişkiler olunca size bir şeyler oluyor. Neyse ki iş yerinde çok keyifli bir Cuma günü geçireceksiniz, zaman nasıl geçmiş anlamayacaksınız.

AKREP

Akrep burcu 3 Mart’ta hayatınızda çok enteresan şeyler olabilir. Hayatınızın neşesini, hayattan aldığınız tadı kendiniz bozuyor sonra da kendiniz düzeltmeye çalışıyorsunuz. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünüp durmayın. Sizin başınıza ne zaman en kötü ihtimal geldi. Kötü şeyler olmuştur ama en kötüsü değil.

YAY

Bazı Yay burçları için anne-baba olma zamanı geldi de çattı. Birçok Yay burcu aileye yeni bir üye gelecek olmasını kutlayacak. Bekar Yay burçlarının ise hayatlarında yavaş yavaş hareketlenmeler başlıyor. Kariyer hayatınızı dengelemek için de güzel fırsatlar yakalayacaksınız.

OĞLAK

Oğlak burcu analitik düşünce yapınızı bir miktar kaybettiniz. Son zamanlarda verdiğiniz reaksiyonlarınızın çoğu duygusal. Duygusal düşünüyor, dolayısı ile duygusal kararlar veriyorsunuz. Bir süre daha durum böyle devam edeceğe benziyor. Aile içindeki ani çıkışlarınız aile üyelerini rahatsız ediyor.

KOVA

Çok dürtüsel hareket etmeye başladınız. Bu durumda sizi hata yapmaya sürükleyebilir. Hiçbir şey için, en azından bu dönem acele etmeniz gerekmiyor. Trafiğiniz yoğun olabilir. Yapılacaklar listenize sadık kalarak telaşsız bir şekilde devam edin. Kimse için fazladan yük almanıza değmez.

BALIK

3 Mart 'ta maddi anlamda hırslanabilirsiniz. Daha çok para kazanmak, daha çok kazanabilmek için aksiyon almak isteyebilirsiniz. Özgüven de geliştiriyorsunuz. Belki çok sağlam bastığınızı hala hissedimiyorsunuz ancak bastığınızda bir etki bıraktığınızdan eminsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();