3 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 3 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

3 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Yaratıcı fikirlerinizin, ilham kaynaklarınızın arttığını farkedebilirsiniz. Fiziksel olarak bulunamadığınız bir noktada daha mutlu olduğunuz hissine kapılabilirsiniz. Hayatın hem karmaşasını hem de güzelliklerini bir arada deneyimleyeceğiniz bir gün olacak 3 Kasım. İşleriniz tüm dengesi ile yoğunluğunu koruyor.

BOĞA

Boğa burcu bugün şanslı günündesin. Hem de bir noktadan değil, birkaç noktadan şansını deneyimleme fırsatına sahip olacaksın. Ailenizle ilgili eski bir konu tekrar gündeminize gelebilir. Bazı eşyalarınızı kaybedebilir, kaybettiğiniz ve ümidi kestiğiniz başka bir eşyanızı bulabilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burcu 3 Kasım ‘da sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Azıcık hapşırıyorum biraz burnum akıyor sorun değil demek yok. Hemen önlem almalısınız. İş yerinizdeki gündemler bugünü de domine edebilir. İkili ilişkilerde hem pozitif hem de negatif gelişmeler söz konusu. Birileri ile aranız gerilirken, başka kimselerle aranızdaki problemleri çözüyorsunuz.

YENGEÇ

3 Kasım ‘da çok yoğun bir gün geçireceksiniz. Hem zihinsel olarak çok yoğunsunuz, hem duygusal olarak çok yoğunsunuz hem de günlük rutininizde ve iş hayatınızda yoğunsunuz. Akşam yatağa nasıl yattığınızı bilemeyeceksiniz. İlişkileriniz konusunda aksiyon alabileceğiniz bir gündesiniz.

ASLAN

Kötü enerji kötü enerjiyi çeker sevgili Aslan burçları. Kimsenin hakkında konuşmayın. Gidin ne düşünüyorsanız yüzüne söyleyin ki; çevrenizdeki insanlar da aynı açıklıkta bulunabilsinler. Siz de kimsenin kendiniz hakkınızda konuşmasını istemezsiniz. Bir süredir sizden gizlenen bir gerçek açığa çıkabilir.

BAŞAK

Ailenizin büyümesi ve aile büyüklerinizin size olan desteği, sizi manevi olarak güvende hissettiriyor. Her ne kadar bazı çatışmalarınız olsa da, ailenizle beraber olmaktan mutlusunuz. Aşk hayatınız konusunda önemli şeyler oluyor. Olmaya da devam edecek. Bu sebeple yarın da aynı yorumda bulunursam şaşırmayın.

TERAZİ

Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter’in burcunuzdaki seyehati devam ediyor. Bu sebeple hayatınızın bir çok yönünde genişlemeler, kaynak artışları ve büyümeler söz konusu olabilir. Bu arada fiziksel görüntünüze de dikkat etmelisiniz. Zira Jüpiter göbeği ve kalçaları da büyütebilir.

AKREP

Maddi anlamda endişeleriniz olmasına rağmen, bir takım işleriniz beklenmedik şekilde pozitif sonuçlanabilir. Kendinize verdiğiniz değer artıyor. Bu dönem kendinizle ilgileniyor, zaman ayırıyorsunuz. Bu durum size iyi geliyor. Devam ettirmelisiniz. İletişim dilinize biraz dikkat etmeniz gerekiyor.

YAY

Yay burcu hayatın her kötü anında iyi bir şeyler de olduğunu, her iyi anında başka yerlerde kötü bir şeyler de olduğunu deneyimlediğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Kendi değeriniz konusunda atılımlar yapıyorsunuz. Tabir-i caizse paslanmış rozetlerinizi parlatıyorsunuz. Yeniden harekete geçmek size iyi gelecektir.

OĞLAK

Maddi anlamda şanslısınız. O kadar beklenmeyen kaynaklardan gelir elde edeceksiniz ki, sadece şaşırmakla kalmayacak şüpheye bile düşeceksiniz. Özellikle aile bireyleriniz sebebi ile bazı hastane işleriniz, sağlık sorunlarınız söz konusu olabilir.

KOVA

Maddi anlamda kazanç sağlayabileceğiniz bir gün olacak. Borçlarınızı ödeyebilir, eksi hesaplarınızı artıya geçirebilirsiniz. Ummadık kaynaklardan gelir elde edebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan fayda görüyorsunuz. Koyamadığınız sınırlar konusunda size yardım ediyorlar. Kariyer hayatınızda yükseliş başladı.

BALIK

Sahip olduğunuz taşınmaz mülklerden gelir elde edeceğiniz bir gündesiniz. Belki kiracınız kiranızı ödeyecektir. Sürekli elinizde olmayan uzak bir noktada daha mutlu olacağınızı düşünerek yaşarken, var olan anınızı kaçırıyorsunuz. Dönüşüm istiyorsanız adım atmalısınız.

Balık burcu için günün mottosu:

Uçmak istiyorsan, seni aşağı çeken her şeyi bırak!

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();