3 Haziran 2017 Günlük Burç Yorumları

Başak burçları için oldukça keyifli bir Cumartesi. Balık burçları evliliklerindeki problemlere çözüm bulabilirler. Sizin burcunuzu 3 Haziran ‘da neler bekliyor?

3 Haziran Günlük Burçlar

KOÇ

Hafta sonu geldi ve siz tüm biriken işlerinizi hallediyorsunuz. Hareketli bir gün olacaktır. Çok da şanslısınız. Belki bu şansınızı denemek istersiniz. Ruh haliniz çok değişken olduğu için, bu ara sürekli fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve yapıyorsunuz da. Korkmanıza gerek yok. Venüs’ün gücü yanınızda. Her türlü değişim için destekleniyorsunuz.

BOĞA

Aşk hayatı yoksa Boğa burçlarına da rahat bir nefes olmuyor. Bir şekilde sevgiyi ve güzellikleri hissetmeniz gerekiyor. Eğer partneriniz varsa onunla zaman geçirmelisiniz. Eğer yoksa mutlaka doğanın güzelliğinin tadını çıkarmalısınız. Bugün eve kapanmak, miskinlik yapmak yok.

İKİZLER

3 Haziran ‘da giderek evcilleştiğinizi fark edebilirsiniz. Bekar İkizler burçlarına minik minik evlenme istekleri gelmeye başlamış olabilir. Duygusal anlamda diğer yarınızı bulmak ve onunla dengelenmek istiyorsunuz. Uzun süreli beraberlikleri olan İkizler burçları ise bazı problemlerle yüzleşebilirler.

YENGEÇ

3 Haziran ‘da sosyal bir gün geçireceksiniz. Daha fazla insanla vakit geçirmek istiyorsunuz. Neredeyse çevrenizdeki herkesle çok iyi anlaşır hale geldiniz. Son dönemlerde eski içinize kapanıklığınız kalmadı. Ailenizin desteğini alacağınız derin konular söz konusu olabilir. Arkadaşlıklar önem kazanıyor.

ASLAN

Maddi anlamda toparlanmış olmanın da huzuru bir başka! Kendinizi daha rahat ve güvende hissediyorsunuz. Aşk hayatınız konusunda ciddi sıkıntılarınız olabilir. Bir yere varmayan fikir çatışmaları sizi yoracak. Eğer sevgiliniz yoksa, 2017 yılı size mutlaka aşk getirecektir.

BAŞAK

Başak burcu bugün keyfinize değecek yok. Her şey yolunda. Güzel olaylar yaşayacak ve mutlu olacaksınız. Özellikle romantik anlamda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun mesafeli yolculuklar veya bu yolculuklar için planlar söz konusu olabilir. Eğitiminize vakit ayırmayı da unutmamalısınız.

TERAZİ

Hafta sonu ile beraber iç huzursuzluklarınız bir nebze olsun son buluyor. Biraz daha pozitif ve rahatsınız. İşler tam anlamı ile istediğiniz gibi gitmiyor olabilir. Ancak işiniz ile ilgili konuları mesai saatlerinde bırakmayı öğrenmelisiniz. Kimse çok daha fazla sorun ettiğiniz için size madalya vermeyecek.

AKREP

Arkadaşlarınız ile zaman geçirmeye ihtiyacınız var. Yalnız kalmak size iyi gelmiyor artık. Üstelik canınızı sıkan konular hakkında konuşup, fikir alıp daha rahat edebilirsiniz. Hareketli ve beklenmedik olaylara açık bir Cumartesi günü olacaktır.

YAY

Fırsat kapılarınızın açık olduğu bir gün. Eğer kariyeriniz için belli konularda adım atmak üzere şansınız var ise, bugünü mutlaka değerlendirmelisiniz. İnsanların gözündeki imajınız sağlamlaşıyor. Herkes bir şekilde emeklerinize saygı duyuyor. Aşk hayatınız giderek canlanıyor.

OĞLAK

3 Haziran ‘da pozitif bir gündesiniz. Her şeye daha olumlu bakıyorsunuz. Dün yaşadığınız sert etkinin izleri kalmadı. Yeni bir insan hayatınızın kapısını çalıyor. Onu kurduğunuz muhteşem iletişim ve bitmek bilmeyen muhabbetinizden tanıyabilirsiniz. Romantik anlamda oldukça pozitif etkiler altındasınız.

KOVA

Ailenizden maddi anlamda destek göreceksiniz. Bu destek duygusal anlamda yaşadığınız çalkantılara da oldukça iyi gelecek. Çok güzel fikirleriniz var. Mutlaka biri değerlenecektir. Kova burçları yeni iş başlangıçları yapabilir, bu konularda haber alabilirler.

BALIK

Balık burcu sihirli bir değnek değmişçesine evliliğinizdeki tüm problemleri düzeltebilir ve dengeleri yeniden sağlayabilirsiniz. Bunun için sadece eşinizi anlamaya çalışmanız ve onun ifade ettiği konulara çözüm bulmanız gerekiyor. Merkür’ün sebep olduğu sabit fikirliliğinizden kurtulmalısınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();