3 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 3 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

3 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün işiniz, günlük ritüelleriniz eşittir hayatınız. Kendinizi hizmete adamış gözüküyorsunuz. Ancak bu hafta ne olursa olsun, gücünüzden bir şey alıp götüremeyecek gibi gözüküyor. Özellikle uzun soluklu partnerlik ilişkisi olan ve evli Koçlar için çok güzel bir gün olacak. İlişkilerde dengeler geri geliyor, taşlar tekrardan yerlerine oturuyor.

BOĞA

Bugün her ne kadar hala aklınız partnerinizde veya çocuklarınızda olsa da, kendinizi günlük rutininize tekrar kaptırabileceksiniz. Kendinizi iyi ve başarılı hissedeceksiniz. Duygularınız konusunda daha dengeli olmaya çalışsanız da, gün içerisinde yaşayacağınız bazı sıkıntılar buna izin vermeyebilirler.

İKİZLER

Partneriniz ile çok güzel bir gün geçirebilir, birlikte daha önce yapmadığınız aktiviteler yapabilirsiniz. Ancak eğer eski konuları gündeme getirmeye çalışır, bazı görüş ayrılıklarınızı tekrar masaya yatırmaya çalışırsanız sonuçları hiç güzel olmayacaktır. İsterseniz aklınızdaki bazı soru işaretlerini cevaplama işini başka bir güne erteleyin.

YENGEÇ

Bugün de evinizdeki konularla ilgilenmeye devam ediyorsunuz. Evinizi güzelleştirme konusunu iyice görev edinmiş gözüküyorsunuz. Merak etmeyin her şey istediğiniz gibi olacak. Hayatınızdaki bazı problemler canınızı sıkacak olsa da her zamanki gibi siz bildiğinizi okumaya devam edeceksiniz. Uzaktaki bazı insanlar kafanızın karışmasına sebep olabilirler.

ASLAN

Aslanların maddi kaynaklar konusundaki şansları devam ediyor.  Alım-satım, maddi yatırımlar ve iş anlaşmaları için yine oldukça uygun bir gün sizi bekliyor. Bir süredir kırgın olduğunuz bir arkadaşınızla bugün barış imzalayabilirsiniz. Maalesef partneriniz ile aranızda bazı görüş ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Boşuna dememişler para ile saadet olmaz diye.

BAŞAK

Dönem Başak’ların dönemi olunca, Başak’ların enerjilerinin yüksek olduğu bir dönem oluyor doğal olarak. Yine pozitif enerjiniz ile herkesin neşe kaynağı olacaksınız. Bugün maddi anlamda bazı kaygılar yaşayabilir, dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Eviniz ile ilgili giderleriniz maddi endişelerinizin artmasına sebep olabilir.

TERAZİ

Bugün Teraziler için oldukça duygusal bir gün olacak. İç dengelerinizi kurmakta zorlanabileceğiniz gibi bu aslında yeni bir aşkın da sinyali, duygularınızdan emin olamama durumu da olabilir. Geçmişte söylenen sözleri geri alamazsınız, ancak zamanın da iyileştiremeyeceği hiçbir şey yoktur. Zamanlamanın ve zamanın gücünü iyi kullanacağınız bir gün.

AKREP

Maddi anlamda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Değer verdiğiniz insanlar ve kendinize verdiğiniz değer konusunda bugün oldukça zorlanacaksınız. Evdeki hesaplar çarşıya uymayacak. İçinize attığınız bazı şeyler sizi bilinçaltı düzeyinde yormaya devam ediyor. Uykudan uyanmakta, uykuya geçmekte zorlanabilirsiniz. Mesaj içeren, ilham veren rüyalara dikkat.

YAY

Bugün her ne olursa olsun, her bir vakanın size bir şeyler öğretmek üzere yaşandığını, gerçekleşen hiçbir olayın tesadüf olmadığını unutmayın. Tekamülünüzü tamamlamak üzere yol aldığınız şu günlerde, her bir olay kendi içinde özel olacaktır. Yakın arkadaşlarınız ile aranızda olan dengeler değişebilir.

OĞLAK

Her ne kadar kariyeriniz açısında potansiyelinizin yüksek olduğu, güzel gelişmelerin yaşanacağı bir dönemde de olsanız, endişelerinizin önüne geçemiyorsunuz. İstediklerinizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusundaki hisleriniz, bugün içsel bazı gerginlikler yaşamanıza sebep olacaktır. Planlarınızın diş mihraplar tarafından bozulmasını istemiyorsanız, hayallerinizi ulu orta dile getirmeyin.

KOVA

İnaçlarınız, inanmakta ısrarcı olduğunuz bazı konular bugün sizi zorlayabilirler. Yükseköğrenim kurumları ve konsolosluk ile alakalı işleri olan Kova burçları, bugün tüm işlerini kolaylıkla halledebilecekler. İçinde para olan tüm meseleleri bugün daha özenli gözden geçirmenizde fayda var. Gökyüzü bazı dalgınlıklar yapabileceğinizi vurguluyor. Düşünmeden konuşmamaya da ayrıca özen göstermelisiniz.

BALIK

Birden fazla işle ilgileniyor ve birden fazla kaynaktan maddi gelir elde ediyorsanız, bugün bazı kaynaklarınızda tıkanıklıklar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde oluşabilecek bazı sıkıntılar gününüzün tamamının kötü geçmesine sebep olabilir. İşi, işte bırakmayı unutmamalısınız. Bazı arkadaşlıklarda sonlanmalar yaşanırken, bazı arkadaşlıklarınız küllerinden yeniden doğabilir.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load