3 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 3 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

3 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Sizin için oldukça sosyal bir Cumartesi günü olacaktır. Yağmur çamur, soğuk, sıcak bunlar Koç burcunun enerjisine engel olamaz. Toplum önündeki imajınız tamamen değişecek. Sabretmeniz ve hayatınızdaki bazı güçlü kadın figürlerine yakın durmanız gerekiyor. Bazı insanlar büyüdükçe sizi de büyütecekler.

BOĞA

Boğa burcu fikirsel anlamda bir dönüşüm geçiriyorsunuz. 3 Aralık ‘da çok fazla konu var aklınızda. Anlamlandırmakta güçlük çektiğiniz olaylar yaşıyor olabilirsiniz. Marjinal adımlar atmaktan, geleceğiniz için farklı konular düşünmekten çekinmeyin. Gökyüzü sizi destekliyor olacak.

İKİZLER

İkili ilişkiler, bu romantik ilişkiler de olabilir, diğer insanlarla, ortaklarınızla olan ilişkileriniz de olabilir, ciddi sınavlardan geçiyor. Karar vermekte güçlük çakebilirsiniz. Tüm pozitif bakış açınıza rağmen kafanıza yatmamayan konular olabilir. Değişik fikirleriniz var. Gökyüzü bu fikilerinizi destekliyor. Adım atmak için doğru zamanı bekleyin ve korkmayın.

YENGEÇ

Hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak kendinize zaman ayırmak yerine yapılması gereken işlerinizi toparlamak ile uğraşacaksınız. Etrafınızdaki insanlarla uğraşmak istemiyorsunuz. Başkalarının sorumluluğunu almak istemiyorsunuz. Karşı taraftan beklentileriniz var. Siz onunla ilgilenmiyorken, o sizinle neden ilgilensin?

ASLAN

Aşk hayatınız ne durumda bilemiyorum. Sürekli bir aşk teması çiziyorum. Umarım hissediyorsunuzdur. Bir iki hafta içinde yılın ilişkisini başlatmak için en iyi dönemi gelecek ve umuyorum ki siz bu dönemde mutlu ve sağlam bir ilişkiye adım atacaksınız. Ani evlilik kararları, yine Aslan burcu için günün temalarından.

BAŞAK

Başak burcu bu Cumartesi gününü evde değerlendirmeyi tercih edebilirsiniz. Duygularınızı çok şiddetli yaşayabilme potansiyeliniz olduğu için, evi tercih etmeniz uygun olacaktır. Duygusal patlamalara hazırlıklı olmalısınız. Biraz sisli, biraz yağmurlu bir Cumartesi sizi bekliyor. Tabi ki mecazi anlamda.

TERAZİ

Cumartesi gününü evde geçirmek size iyi gelecektir. Güzel de olsa duygusal patlamalara çok açıksınız. Ortalıkta bu duyguları yaşamak istemeyebilirsiniz. Herkes için sıkıntılı bir hafta sonu olduğu gibi sizin için de bir miktar sıkıntılı bir hafta sonu olabilir. Verdiğiniz kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz.

AKREP

Maddi anlamda kendinizi fazla zorluyor olabilirsiniz. Para biriktirmek, daha fazla maddi güvenceye sahip olmak konularında kendinize fazla yükleniyor olabilirsiniz. Yatırımlara açık bir gündesiniz. Bu dönem kadın figürler ile olan iletişimleriniz, hayatınız için çok önemli. Güvendiğiniz bir insanı yanınıza almaya çalışıyor olabilirsiniz.

YAY

Maddi anlamda güvensizlikler yaşıyor olabilirsiniz. Paranızın hesabını pek bilmiyorsunuz. Güvenliğinizi kaybetmiş gözüküyorsunuz. Arkadaşlarınızın desteğini alıyorsunuz ancak o da bir yere kadar size yardımcı olacaktır. Bir an önce toparlanmanız gerekiyor. Kariyer hayatınız için geçmişte yaşadığınız bazı deneyimlere göz atabilirsiniz.

OĞLAK

Ciddi bir dönüşüm zamanında olduğunu sıklıkla belirtiyorum. Bugünlerde yaptığınız hazırlıklar geleceğiniz için büyük önem taşıyor. Bir çok Oğlak burcunun hayatı kökten değişiyor veya değişecek. Kariyer hayatınızda tatlı, pozitif bir rüzgar esiyor. Üzerine düşünüp bu rüzgarı değerlendirmelisiniz.

KOVA

Bir yandan düzenli ve disiplinli olmak istiyorsunuz, diğer yandan kaçmak ve sınırları zorlamak. Fazla düşünmek, fazla öğrenmek, fazla yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Büyük projeleriniz, hayatınızı kökten değiştirecek fikirleriniz var. Uygulamak size kalmış. Ancak böyle rüzgarlar her zaman esmiyor. Bunu unutmayın.

BALIK

Balık burcu toplum önündeki imajınızı sağlamlaştırıyorsunuz. Bir çok Balık burcu bu dönem hayatlarında, özelllikle kariyerleri anlamında güçlü adımlar atacaklar. Hedeflerine ulaşacaklar. Bu dönem ne kadar çalışkan olursanız sizin için o kadar iyi olur. Cumartesi günü bundan banane demeyin. Belki 3 Aralık ‘da bile kendiniz için atacağınız adımlar olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();