3 - 9 Nisan Çocuk Etkinlikleri

3 - 9 Nisan Çocuk Etkinlikleri. Yepyeni bir aya merhaba dedik. Baharın gelmesiyle çocuklarınızla yapılacak etkinlikler hangileri?

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

3 - 9 Nisan Çocuk Etkinlikleri

Patron Bebek
Türkiye Geneli
Sinemalarda
7 yaşındaki Tim, küçük kardeşinin doğduğu günden beri başına bela olacağını biliyordur. Tim, ailesinin sevgisini kazanmaya çalışırken dünyadaki sevginin de dengesini bozduğunu fark eder.
Etkinlik Tarihi: 31 Mart itibarıyla
Yaş Grubu: 7 +
Keçe Bebek Atölyesi
İstanbul - Asya
Oyuncak Müzesi
Çocuklar, müzede birbirinden farklı bebek evlerini gezerek, kendi keçeden bebekleri için evler yapacak. Başak İnce ve Elvan Ekren eğitmenliğinde düzenlenen atölyeye, müze ziyaretçilerin ücretsiz olarak katılabilecekler. Ancak öncesinde kayıt yaptırılması gerekli.
Etkinlik Tarihi: 8 Nisan
Yaş Grubu: 5 - 12
Seksen Günde Dünya Turu
İstanbul - Avrupa
Akbank Sanat
Londra’nın sisli sokaklarından egzotik Hint şehirlerine, Çin’den Amerika’ya, zamana karşı yarış! Dünya edebiyatının gelmiş geçmiş en ünlü serüvenlerinden biri olan 80 Günde Dünya Turu, 4 oyuncunun yirmiden fazla karakteri canlandırdığı yepyeni bir uyarlamayla çıkıyor.
Etkinlik Tarihi: 8 Nisan
Yaş Grubu: 6 +

[column size=one_half position=last ]

Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi
İstanbul - Asya
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Sanat hayatında 40 yılı geride bırakan Sermet Erkin, okul öncesi ve ilköğretimin bütün öğrencilerini aynı anda bünyesine alan, eğlenirken eğiten, eğitirken eğlendiren çocuk gösterisini sunuyor.
Etkinlik Tarihi: 8 Nisan
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.
Şirinler: Kayıp Köy
Türkiye Geneli
Sinemalarda
Gizemli bir harita, Şirine’yi ve onun en yakın arkadaşları Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin’i sihirli varlıklarla dolu yasak ormanda, gizemli kayıp köyü, kötü Büyücü Gargamel’den önce bulmak için heyecanlı ve esrarengiz bir yarışın içine sokar.
Etkinlik Tarihi: 7 Nisan'dan itibaren
Yaş Grubu: 2 +
Güzel ve Çirkin
Ankara
Müjdat Gezen Sanat Merkezi
Şatoya gelen yaşlı kadın, prense büyü yaparak onu çirkin birine çevirir. Prensin tek çaresi onu seven bir kızın sonsuza kadar onunla yaşaması olacaktır. Çirkin Prens her şeyden ümidini kesmişken Belle ile karşılaşır ve hayatı sonsuza kadar değişir.
Etkinlik Tarihi: 9 Nisan
Yaş Grubu: 2 +

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();