Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 29 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

29 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Hala hayatınızla ilgili vermeniz gereken sınavlarınız var. Belki çok fazla şey kaybettiniz hayatta belki de hiçbir şey… Çok şey kaybetmiş bir Koç burcu iseniz tekamüllerinizin karşılığını alacaksınız. Hiç tekâmül etmemiş bir Koç burcu iseniz hayat şu sıralar sizi biraz zorlayabilir. 29 Ocak’ ta kariyer hayatınızda olumlu ve beklenmedik gelişmelere hazır olun.

BOĞA

Hayat enerjiniz ve mutluluğunuz 29 Ocak’ ta yeni bir heves istiyor. Size taze bir kan lazım. Belki de buldunuz. Bulamadıysanız araştırmak için tam zamanı. Hayatınızı ne ile renklendirmek istediğinize 29 Ocak’ ta karar verebilirsiniz. İnsanların sizinle ilgili düşüncelerini önemsemeniz normal ancak fazla takılmayın. Çevrenizin sizi görmesini istediği bir kalıpla yaşayamazsınız.

İKİZLER

İkizler Burcu bir süredir kariyerinizle alakalı bazı aksiyonlar alıyorsunuz. Bazı gelişmeler yaşadınız. Şimdi ortalık biraz karışmaya başlıyor. Bu karışıklık sizi hayallerinize de kavuşturabilir, önünüzü net görmenize engel de olabilir. Rüzgârı arkanıza almaya çalışın. Hayatın ritminin nereden estiğini anlamaya çalışmanız gerekiyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu para kaybetmek veya zararlı çıkmak istemiyorsanız bu dönem risk alacağınız tüm aksiyonlardan uzak durun. Başkalarının parasını yönetmeye kalkmayın. Mümkünse kimseye tavsiyede bile bulunmayın. Etrafınızdaki insanlara iyi bakın. Gizli düşmanlarınız var. Ayırması belki güç olabilir çünkü bazıları çok eski dost bildikleriniz.

ASLAN

Aslan burcu mümkünse bu Pazar günü parmağınızın ucunu bile kıpırdatmayın. Oturun evinizin bir köşesine ve tembellik edin.29 Ocak’ ta tembellik hakkınızı kullanın. Zaten kendinizi pek keyifli hissetmeyebilirsiniz. Dışarıda da böyle gözükmek istemezsiniz. Günlük hayatınız sizi biraz zorlayacak.

BAŞAK

Sizin için farklı bir gün olabilir. İkili ilişkiler özellikle partnerlik ilişkileri yine sahnede olacak. Sevgiliniz, eşiniz veya ortaklarınızla beraber olabilir, birlikte birtakım aktivitelere katılabilirsiniz. Başak burcu ortaklı işlere sahip olmak için, bu konularda adım atmak için yine uygun zamanlardasınız.

TERAZİ

İnsanlara özellikle size yakın olan insanlara bir adım uzak durasınız bugün de devam ediyor. Aslında hem kendinizi size yakın olan insanlarla daha mutlu ve rahat hissediyorsunuz hem de bir şekilde onlara mesafe koymak istiyorsunuz. Garip bir denklem. Siz de biraz değişiyorsunuz. Verdiğiniz tepkiler aldığınız aksiyonlar değişiyor.

AKREP

Akrep burçları 29 Ocak ’ta evde olmayı tercih edebilirler. Kendinizi evde daha rahat hissedeceksiniz. Dışarıda program yapmaktansa, evde kendi yarattığınız sıra dışı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bir şeyler üretmek, yeni enerjiler koymak, hayat enerjinizi tekrar canlandırmak adına adımlar atabilirsiniz. Bugünden itibaren daha canlı hissedeceksiniz.

YAY

İlişkilerinizde daha yapıcı olduğunuz bir gündesiniz. Kendinizden çok başkalarını, yakın çevrenizi düşündüğünüzü fark edebilirsiniz. Maddi anlamda yavaş yavaş güçleneceksiniz. Madde ile ilgili konulara daha fazla kafanıza takmayın. Özellikle aileniz ile alakalı karışık halde bekleyen konularda aksiyon alınmaya başlanacak.

OĞLAK

Oğlak burcu sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle daha önce deneyimlediğiniz kalıcı bir rahatsızlığınız varsa üstüne gitmemeli, gereken özeni göstermelisiniz. Sağlık ihmale gelmez. Maddi anlamda birtakım karışıklıkları iyileştirecek fırsatları yakalayacaksınız. Artık kendinize bakmanız gerekiyor. Uzun süredir ihmal ediyorsunuz.

KOVA

Kendinizi anlamakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Bir süre daha karışıklıklarınız devam edecek. Yıllar yıllar sonra bu dönemlerinize baktığınızda neler yaptığınızı hatırlamayabilirsiniz. Oldukça yoğunsunuz. Gelecekte insanlar ve canlılar hayrına yaptıklarınız hatırlanacaktır. Maddi anlamda oldukça iyi bir hafta sonu geçiriyorsunuz.

BALIK

Balık burçlarını bir süre daha sahnelerde göreceğiz. Sakın kabuğunuza falan çekilmeyin. Evren ışıl ışıl sizi parlatıyor. Tadını çıkarın. Ne yaparsanız yapın dört ayak üzerine düşeceğiniz zamanlar. Önünüze düşen fırsatları değerlendirin.29 Ocak ‘ta Sağlığa dikkat! Enteresan rahatsızlıklarınız olabilir. Bulunduğunuz sosyal çevreyi değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.