29 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan ve Yay burçları bugün çok mutlular. Siz 29 Nisan ‘da hafta sonuna nasıl başlıyorsunuz?

29 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

29 Nisan ‘da hafta boyunca devam eden olumlu ruh haliniz hafta sonu da devam ediyor. Çok çabuk bir şeyleri değiştirmeye çalışıyorsunuz. Özellikle kendinizle ilgili fazlaca değişkensiniz. Fiziksel görüntünüzle, bu dönemde fazla oynamamanızı tavsiye ederim. Yeni insanlarla tanışacaksınız.

BOĞA

Gerekli gereksiz her konuyu uzun uzadıya değerlendirip kafanıza takıyorsunuz. Duygusal anlamda ise biraz dalgalısınız. Gün içinde bir istediğinizi akşam saatlerinde istemeyebilirsiniz. Enerji seviyeniz yüksek. Eğer fiziksel olarak enerjinizi atmazsanız, sinirli olmanız olası. Yürüyüş yapın, spora gidin.

İKİZLER

Duygusal anlamda o kadar değişiyor ki duygularınız bazen siz bile kendinizden yoruluyorsunuz. İki kişiye aynı anda duygular besliyor ve bir türlü seçim yapamıyor olabilirsiniz. Talipleriniz giderek artıyor. Maddi anlamda oldukça şanslı bir gün. Evinizde veya pantolonlarınızın cebinde kalmış paralar bulabilirsiniz.

YENGEÇ

Yepyeni konulara ilgi duymaya başladınız. Hafta içi iş yerinizde ve kariyer hayatınızda o kadar takdir görmeye başladınız ki; ister istemez özgüveniniz arttı. Bu pozitif ruh hali normal yaşantınıza da yansıyor. Daha fazla konuyu halledebileceğinizi ve yeni şeylere adım atabileceğinizi düşünüyorsunuz. Bu enerji ile her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu eski pozitif ve çocuksu ruhlu hallerinize sonunda geri dönebildiniz. Şu an hayatınızın en büyük problemi ilişkiler. Özellikle uzun süreli ilişkilerde eski sevgi yoğunluğunun olmaması sizin gözünüzün dışarılara doğru kaymasına sebep oluyor. Sizin için güzellik önemli değil ama beraber eğlenemiyorsanız sıkıntı başlamış demektir.

BAŞAK

Başak burcu maddi anlamdaki şansınız tüm hızı ile devam ediyor. Güzellik, sanat, ilişki terapistliği gibi konulardan gelir elde eden kişiler içinse bu şans normalin iki katı. Sürekli bir akıştan çok, tüm gelir gider akışınızın bir dengeye oturmasından bahsediyorum. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü çok daha fazla önemsediğiniz bir gün olacak.

TERAZİ

İkili ilişkiler konusunda, romantik ilişkiler konusunda ve doğal içgüdüleriniz konusunda çok daha girişken olduğunuz bir zamandasınız. Artık hayal kurmuyorsunuz. Sizinle ilgilenen insanları değerlendiriyorsunuz ki; ilerleyen zamanlarda bu durum sizi çok daha mutlu edecek. Bugün çok fazla tartışmalar içinde olmamaya çalışın.

AKREP

Aşk hayatınızda bazı karışıklıklar söz konusu olabilir. Kafanız karışmış, seçim yapamıyor olabilirsiniz. Aldatılma, kandırılma haliniz söz konusu olabilir. Yanlış seçimler yapıyor olabilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde yeni bir ilişkiye başlamamalısınız. Bir değerlendirme süreci tanıyın kendinize.

YAY

Çok güzel bir hafta sonu sizleri bekliyor. Hem keyfiniz yerinizde hem de sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. Eğlenceli ve sevildiğinizi hissettiğiniz bir gün sizleri bekliyor. Maddi anlamda biraz dikkatli olmalısınız. Duygusal kararsızlıklar söz konusu olabilir.

OĞLAK

29 Nisan ‘da iletişim konusunda çok başarılısınız. İnsanların isteklerine nezaketle cevap verebiliyorsunuz. Eskiye göre daha sabırlı ve sakinsiniz. Ancak enerjiniz de yerinde. 29 Nisan’ı evinizde geçirmeyin. Programlarınız olsun. Dışarıda, temiz havada olmak size çok iyi gelecek.

KOVA

Kova burcu ev değiştiriyor, tadilat yaptırıyor veya ev değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Sürekli aynı düzende olmaktan sıkıldınız. Size yeni bir renk lazım. Dışarıda bahar olabilir, siz daha çok evinizde kalmak, dinlenmek ve kafanıza koyduğunuz işlerinizi yapmak istiyorsunuz. Sık karşılaştığınız olaylarda bir anlam arayın.

BALIK

Özgüveniniz tavan yapmış durumda. Kendinize güvendiğiniz için her adım attığınız konuda çok daha başarılı oluyorsunuz. İş disiplininizin yükseldiği bu zamanlarda, hafta içi oluşan güzel olayların yansımaları hafta sonunu da pozitif olarak etkiliyor. Kendinize vakit ayırmalısınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();