29 Mayıs - 4 Haziran Çocuk Etkinlikleri

29 Mayıs - 4 Haziran Çocuk Etkinlikleri İçin Tüm Detaylar Kadin.com'da! Mayıs'ın son haftası, Haziran ayının ilk haftasonu hangi etkinlikler var?

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

29 Mayıs - 4 Haziran Çocuk Etkinlikleri

Interstellar Uzay Sergisi
İstanbul - Asya
Palladium AVM
'Interstellar Uzay Sergisi', 2030 senesinin teknolojilerine ışık tutan, 3 boyutlu ve etkileşimli enstalasyonlarla uzayın derinliklerinde unutulmaz bir serüven yaşatıyor.
Etkinlik Tarihi: 20 Temmuz'a kadar
Yaş Grubu: --
Ataşehir Anne Çocuk Festivali
İstanbul - Asya
Ataşehir Mektebim Okulları Kampüsü
Festival süresince günde 3 seans çocuk tiyatroları, şişme oyun alanları, oyuncaklar, oyun parkı, maskotlar, atölye çalışmaları, karikatür çizimleri, balondan karakter yapımları, palyaçolar, hepsi bu festivalde...
Etkinlik Tarihi: 3-4 Haziran
Yaş Grubu: --
Hikayeden Tohum Toplarına
İstanbul - Asya
İstanbul Oyuncak Müzesi
Atölyede çocuklar, Eric Carle’nin ‘‘Minik Tohum’’ adlı hikayesini dinleyecekler, ardından da Japonya’da yaşayan çiftçi ve ekoloji yazarı Masanobu Fukuoka ile son senelerde yeniden yaygınlaşan tohum ekme yöntemiyle ‘‘tohum topları’’ yapımını deneyimleyecekler.
Etkinlik Tarihi: 3 Haziran
Yaş Grubu: 5-8

[column size=one_half position=last ]

Kayhan Karlı ile Çocuklarda Zeka Gelişimi
İstanbul - Asya
Watergarden Tırtıl Kids
Kayhan Karlı, 3 Haziran'da Tırtıl Kids Kitabevi Watergarden'da Çocuklarda Zeka Gelişimi ve Eğitim Yolculuğu ile ilgili bilgilerini katılımcılarla paylaşıyor. Katılım için rezervasyon yapılması gerekiyor.
Etkinlik Tarihi: 3 Haziran
Yaş Grubu: --
Mahalleme Hoşgeldin
İstanbul - Avrupa
Atölye İstanbul
Şehrin planını yetişkinler değil de çocuklar çizerse ne olur? Bu workshopta çocuklar, yaşadıkları şehri yeniden planlayıp, kendi semtlerinde yaşamayan biri için üç boyutlu bir harita tasarlayacaklar.
Etkinlik Tarihi: 4 Haziran
Yaş Grubu: 7-12
Bal Arısı
İstanbul - Asya
Akasya Kültür Sanat
Dünya çölleşmiş hiçbir yerde çiçek, ağaç ve neredeyse hiç bir canlı kalmamıştır. Bal arısı Şibal ve Habal bir çiçek bulup yok olmakta olan doğayı yeniden canlandırmak için bir çiçek aramaktadırlar ama bir türlü istedikleri çiçeğin nerede olduğunu bilen bir kimseye rastlayamazlar.
Etkinlik Tarihi: 3 Haziran
Yaş Grubu: 2+

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.

Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();