29 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları 29 Mayıs ‘ta haftaya sessiz başlıyorlar. Terazi burçları ise tam tersi bir şekilde, sesleri duyulsun diye her şeyi yapacaklar. Güzel bir hafta olsun!

29 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu haftaya kendinize göre sessiz bir başlangıç yapıyorsunuz. Pek fazla insanla konuşmak istemiyorsunuz. Sadece çok yakın bulduğunuz kimselerle olmak istiyor, sosyal ortamlardan kaçınıyorsunuz. Biraz karamsar olmaya müsaitsiniz. Sanki hiçbir şey güzel gitmiyormuş gibi hissedebilirsiniz.

BOĞA

29 Mayıs ‘ta sessizliğinizi korumanın peşindesiniz. Hayatınızdaki büyük değişimlere karşı bile, daha sakin ve istikrarlı yaklaşıyorsunuz. Bir dinginlik halidir gidiyor. Hayatınızdaki kayıplara odaklanmak yerine daha olumlu konulara odaklanmak size iyi gelecek. Ülkeler arası bazı gündemler söz konusu olabilir.

İKİZLER

Maddi anlamdaki güvenliğiniz konusunda çok daha takıntılısınız.             Haklı sebepleriniz var ama biraz abartıyor da olabilirsiniz. Birikimlerinize ve kazanç elde etme konusundaki deneyimlerinize güvenmelisiniz. Ayrıca ailenizin desteğinin de arkanızda olduğunu unutmayın.

YENGEÇ

Kendi kendinize kalmak istediğiniz bir gün olacaktır. Maddi anlamda şanslı etkiler altındasınız. Ne istediğiniz konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Yüzünüze gülen herkesin dost olmadığını bilmelisiniz.

ASLAN

29 Mayıs ‘ta kendi içinizde çok sakinsiniz. Bugün her zamanki inişli çıkışlı ve çocuksu haliniz yok. Haftaya daha sosyal ama daha profesyonel bir başlangıç yapıyorsunuz. Sanki bugün biraz daha büyüdünüz. Hayatınızdaki sorunların size anlatmak istediği bir şeyler var. Tekrarlanan olaylara dikkat!

BAŞAK

Kariyer hayatınız konusundaki hırsınız ve attığınız adımlar çok değerli. Fakat bu hırsla diğer insanlara zarar vermemelisiniz. Kötü haberlere hazırlıklı olmanızda fayda var. Eğer iyisi gelirse mutlu olursunuz. Fiziksel anlamda güzel insanlardan destek görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek bugün size çok iyi gelecek.

TERAZİ

Terazi burcu iş hayatında öne çıkmak için fazla dikkat çekmeye çalışıyor olabilirsiniz. Biraz daha sakin olun. Çalışmalarınız siz üst üste göstermeye çalışmasanız da insanların dikkatini çekiyor. Bu şekilde biraz itici oluyor olabilirsiniz. Kabul görme ihtiyacınızın fazla olduğu bir Pazartesi olacaktır.

AKREP

Yeni hafta ile beraber düşünceleriniz netlik kazanıyor. Ne istediğiniz konusunda çok daha emin ve ısrarcısınız. Uzak seyahatler gündeme gelebilir. Öğrenme arzunuz bir anda tavan yapabilir. Gün içindeki güzel gelişmeler kariyer hayatınız konusundaki umutlarınızı arttıracak.

YAY

Haftaya biraz telaşlı başlayabilirsiniz. Bazı değerli eşyalarınızı kaybedebilir, bir yerlerde unutabilirsiniz. Eğer yorumları erken saatlerde okuyorsanız, tüm gün için önleminizi alabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı yanınızdan ayırmamaya çalışın. Kaybettiklerinizi de geri kazanacaksınız. Gün içinde hep güzel haberler alacaksınız.

OĞLAK

29 Mayıs ’ta güzel anlaşmalara imza atabilir, romantik anlamdaki ilişkilerinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz. Düğün, nişan, söz, isteme gibi konular gündeminize gelebilir. Sağlığınız, özellikle akciğerleriniz ve sinir sisteminiz konusunda daha özenli olmalısınız. Sigara içen Oğlak burçlarının biraz daha dikkatli olması gerekiyor.

KOVA

Kova burcu enerjiniz giderek yükseliyor. Üstelik bu yükselen enerjiyi tek bir konuya kanalize etmek zorunda da kalmıyorsunuz. Her istediğiniz konuda adım atabilecek gücünüz var. Sorunları bir kenara bıraktınız ve daha sonuç odaklısınız. Duygusal anlamda biraz içe kapanık olabilirsiniz. Ancak bu da sorun olmuyor. Çalışmak en kolay kaçış alanınız.

BALIK

Aşkın güvenli kollarında yüzmek istiyorsunuz. Sevdiğiniz insanlar ile huzur bulmak ve arkanızı şüphesizce birine yaslamak istiyorsunuz. Ancak yakın çevrenizi değiştirmeden bu pek mümkün gözükmüyor. Bir düşünün; etrafınızdaki insanlar ne zaman size destek oldu? Kimleri, kimlere tercih ediyorsunuz?

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();