29 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 29 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

29 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu evrendeki tüm pozitif havaya rağmen yeni başlangıçlar yapmaya müsait değilsiniz. Enerjisel olarak tıkanık bir dönemdesiniz. Herkes dışarıda iken, sizin biraz içinize dönmeye ihtiyacınız var. Sadece size iyi gelen ve ekstra sorumluluk yüklemeyen insanlarla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz.

BOĞA

Boğa burcu da Koç burçları gibi enerjisel anlamda düşme yaşayan burçlardan bir tanesi. Genel evren enerjisine göre sizin enerjiniz oldukça düşük. Bir takım hastalıklarla uğraşıyor olabilirsiniz. Uğraşmış olabilirsiniz. Kendinize iyi bakmalı, kendinize zaman ayırmalısınız. Koşturmak, çok programlı günler yaşamak için uygun bir zamanda değilsiniz.

İKİZLER

29 Kasım ’da işiniz ve kendiniz için yeni bir adım atabilirsiniz. Günlük işlerle uğraşmak için uygun bir gündesiniz. Yanınızda çalışan insanları ve ekibinizi düzenlemek, onlara yeni görev tanımları oluşturmak için uygun bir gündesiniz. İkili ilişkiler önem kazanıyor. Hayatınızda ciddi bir ilişki olabilir.

YENGEÇ

Aşk hayatnızda yepyeni sıcacık gelişmeler olabilir. Yeni başlangıçlara çok uygun bir zamandasınız ve günün en şanslı en pozitif burcu sizsiniz. Yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hayatınız için yeni bir karar alabilirsiniz. Maddi anlamda eski konular biraz canınızı sıkabilir ama günün enerjisini bozamaz.

ASLAN

Siz isteseniz de istemeseniz de, belki yarın belki yarından da yakın bir zamanda aşk kapınızı çalacaktır. Hali hazırda partnerlik ilişkileri olan Aslan burçları ise ilişkilerini bir sonraki adıma taşıyacaklardır. Hayatınızın ciddi anlamda değişmesine, bir takım devrimler yaşamaya hazırlıklı olmalısınız.

BAŞAK

29 Kasım ’da iletişim yönünüz çok kuvvetli. Pozitif konuşmalarınız ile çevrenizdeki insanlara iyi geliyorsunuz. Onlara yardım ediyor ve tavsiyelerde bulunuyorsunuz. Dert sahibi olmak sizi yormadığı sürece, çevrenizdeki insanlar sizden gayet memnun. Günlük hayatınızı değiştirmekten korkmayın. Biraz değişim sizin de hakkınız.

TERAZİ

Terazi burcu maddi anlamda çok pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi iyi ve güvende hissedeceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Evinizde, ailenizde güçlü bir kadın karekterin desteğini alacaksınız. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir. Bu etki bir süre daha devam edecektir.

AKREP

Kendinizi biraz farklı ancak tazelenmiş hissedebilirsiniz. Bugün kendiniz ile alakalı yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İçinizde koyduğunuz sınırları biraz aşabilirsiniz. Daha rahat olmak, daha özgür olmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda bir erkeğin desteğini alabilirsiniz. Bu dönem bir kadın figür ile yaptığınız konuşmalar geleceğinizi belirleyebilir.

YAY

Yay burcu kendinizi baştan yaratıyorsunuz. Bir takım standartlardan çok sıkıldınız. Zorlu ancak yenileneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sizin için birkaç ay sonrası, şimdiki halinizden çok farklı olacak. Maddi anlamda bir kadın figürden destek alabilirsiniz. Bir kadın figür ile yeni anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

OĞLAK

Yeni oluşumlar için arkadaşlarınızın ve çevrenizin desteğini almanız gerekiyor. Yeni arkadaşlıklar ve yeni bir çevre oluşturma durumu yine günün teması. Aklınızdaki problemler, şimdilik sadece aklınızda. Eğer gerçek olurlarsa o zaman düşünürsünüz. B planı yapmanıza saygı duyuyorum ama sürekli ihtimalleri değerlendirerek kendinizi yoruyorsunuz.

KOVA

Yeni bir çevre kurabilir yeni fikirler üretebilirsiniz. Oldukça üretken bir gündesiniz. Aksiyon eksikliğinizi bir an önce tamamlamanız gerekiyor. İçe değil, dışa dönme zamanı. Kendinizi programlayabilirsiniz. Yeni iş listeleri hazırlayabilirsiniz. Bir an önce eski disiplininize geri dönmelisiniz.

BALIK

İş yerinizde kısıtlanmak hiç hoşunuza gitmiyor. Kendi işinizin sahibi olmak gibi fikirler aklınızdan geçiyor olabilir. Aksiyon almaya müsait bir dönemdesiniz. Maddi anlamda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile alakalı yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Romantik anlamda hayatınıza yeni bir insan girebilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();