29 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 29 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

29 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu 29 Eylül ' de çok yoğun bir güne merhaba diyorsunuz. Bugün çok çalışacakınız. Birikmiş bir sürü işiniz var ama bu sizin için sorun değil. Keyfiniz yerinde. İş yerinizde olmaktan memnunsunuz. Oldukça proaktif bir gün geçireceksiniz. Birden fazla işi aynı anda yapabilirsiniz. O kadar pratik ve enerjiksiniz ki, kimse sizinle rekabet edemiyor.

BOĞA

Hayat enerjiniz tüm çevrenizi kıskandıracak cinsten. Bu kadar fazla işi aynı anda nasıl yapabiliyorsunuz, siz bile hayret edeceksiniz. Bir yandan temizlik ve ev işleri, bir yandan çocuklarınız ve/veya partneriniz, diğer yandan çalışma hayatı ve günlük rutinler… Ayakta alkışlanmanız gereken bir Perşembe günü sevgili Boğa burçları.

İKİZLER

İkizler burcu , aidiyet kurduğunuz alanlarda, kendinizi gösterdiğiniz, duygularınızı paylaştığınız, çevrenizi genişlettiğiniz bir gün olacaktır. Konfor alanlarınızda sizden daha önde bir insanın gitmesi imkansız. Bazı şeylere o kadar hakimsiniz ki, avcunuzun içi gibi olmuşlar. Çalışmak size çok iyi geliyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu, bugün telefonlarınız hiç susmayacak, toplantılarınız hiç bitmeyecek. İletişim trafiğinizin tavan yaptığı bir gün sizi bekliyor. Konuşmaktan, mail yazmaktan nefes alamayacaksınız desem yeridir. Tabi her Yengeç burcu gibi akşam eve gitmeyi iple çekeceksiniz. Partneriniz ile eski uyumunuzu geri kazanıyorsunuz.

ASLAN

Sevgili Aslan burçları bu dönem maddi konulara inanılmaz takıntılılar. Para konuşuyor, para konuşuyor, para konuşuyorlar. Siz her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Çalışmak, para kazanmak, para biriktirmek ve yatırım yapmak tabi ki çok güzel  ancak enerjinizi biraz da çevrenize harcayabilirsiniz.

BAŞAK

Başak burcu 29 Eylül 'de hem duygu hem de enerji bütünlüğünüz var. Son dönemlerde sizin için yazılan iyi tüm sözleri hak ediyorsunuz. Gökyüzünün gücü arkanızda. Hem güzel gözüküyorsunuz hem de gerçekten güzel hissediyorsunuz. Bu dönem en büyük problemler ailenizle alakalı olacaktır.

TERAZİ

Sabah daha enerji dolu, öğleden sonra biraz daha az enerjik hissedeceksiniz. Maddi anlamda yaşadığınız bütün zorluklar sona eriyor. Bugünden itibaren işlerin yoluna girdiğini farkedeceksiniz. Evinizle ilgili major değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyer hayatınız hayal ettiğiniz noktalara yaklaşıyor.

AKREP

Sevgili Akrep burçları, müjdemi isterim. Zorlu dönemleriniz 29 Eylül itibari ile bir nebze de olsa sona eriyor. Yavaş yavaş o kötücül enerjinin üstünüzden gittiğini farkedeceksiniz. Maddi anlamda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hatırlarsanız paranızı dikkatli harcamanızı öneriyordum. Önerilerim işte tam da bu dönem zorlanmamanız içindi.

YAY

29 Eylül 'den  itibaren Yay burçları için tekamül zamanı başlıyor diyebiliriz. Hayatınızda bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Güçlüsünüz ama gücünüzü dağıtmakta, birden fazla konu ile ilgilenmekte zorlanıyorsunuz. Toplumdaki imajınızı, kariyerinizde bulunduğunuz noktayı düzenlemek, sağlamlaştırmak istiyorsunuz. İstediklerinizi elde edecek kapasiteniz de, aksiyon gücünüz de var, bunu hatırlatmak isterim.

OĞLAK

Duygusal anlamda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Sadece iyi değil aynı zamanda güçlü. Her zorluğa göğüs gerebileceğinize inanıyorsunuz. İnandıklarınız, doğru bildikleriniz sınavdan geçebilir, topluca değişebilir. Özellikle bir kursa başlamak, yeni bir şeyler öğrenmek için çok doğru bir zamandasınız.

KOVA

İçsel karışıklıklarınız sona eriyor sevgili Kova burçları. Gündeminizdeki konular biraz daha maddiyata kayacak gibi gözüküyor. Hem kendi değerinizi hem de maddi kaynaklarınızı iyileştirebilirsiniz. Sınırsız harcamalara meğillenebileceğiniz gibi, sınırını koyamayacağınız kazançlar elde etmeniz de söz konusu olabilir. Başkalarının kaynaklarından faydalanabileceğiniz bir dönemdesiniz.

BALIK

Balık burçları için hem karışık hem de çok güzel bir dönem başlıyor. Bugünden itibaren hayatınızda inanamayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle bir çok Balık burcu partnerlik ilişkilerinde bir sonraki adıma geçebilir. Bugünü de eğer okursanız, söylediklerimi düşünerek geçireceksiniz. Güzel bir Perşembe sizi bekliyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

28 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load