29 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 29 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

29 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu haftasonunu partnerinle geçirmeyi tercih ediyorsun. Beraber çok huzurlu ve mutlu bir Cumartesi geçireceksiniz. Belki sadece size özel konulardan bahsedeceksiniz. Birbirinize bazı sırlar vereceksiniz ve bu sizi birbirinize daha fazla bağlayacak. Uzun süredir birlikte bu kadar keyifli zaman geçirmemiştiniz.

BOĞA

Boğa burcu yine haftasonu, tatil dinlemiyorsun, çalışıyorsun. Bu dönem kendini hizmet sektörüne adamış durumdasın. İnsanların sağlığı ve iyiliği için çalışıyorsun. Eğer partnerinize zaman ayırmazsanız, size biraz söylenebilir. Aklınıza gelen fikirleri değerlendirin. Ufacık ilham parçaları, kocaman projelere dönüşebilir.

İKİZLER

Bir çok İkizler burcu bu haftasonunu yeni sevgilileri ile geçiriyor. Uzun süredir hayatlarına ciddi ilişki sokamayan İkizler burçları için keyifli bir süreç başlıyor. Hızlı değişen bir ruha sahip olduğunuzu bildiğim için, bu sürecin tadını çıkarmanızı tavsiye ederim.

YENGEÇ

Herkes dışarıdayken de evde olmayı tercih ediyordunuz. Havalar tam sizin sevdiğiniz gibi olmaya başladı. Evde kahveli, battaniyeli film havaları. Bol bol dinlenin ve 29 Ekim Cumartesi gününün tadını çıkartın. Huzurlu ve keyiflisiniz. Geçmişte unuttuğunuz bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz.

ASLAN

29 Ekim ’de Aslan burçları oldukça sosyaller. Derin konular peşindesiniz. Uzun süredir takibinizde olan beyefendinin peşinden o mekandan diğerine dolaşmak durumunda kalabilirsiniz. Bunu yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Hayatınızda flörtlerin olması size enerji veriyor.

BAŞAK

Sonunda kendinizi maddi olarak güvende hissediyorsunuz. Nicedir kaynaklarınızı düzenlemeye çalışıyordunuz. Sonunda başardınız. Siz bile paranızı biriktirmeyi öğrendiğinize göre, herkes yapabilir. Sıkıntılarınız hep iyi niyetinizden. Aşk hayatınızda kıpırtılar var. Derin ilişkilerde ise tartışmalar söz konusu.

TERAZİ

Terazi burçlarının en sevdiği günlerden biri Cumartesi. Kendilerini istedikleri kadar ödüllendirebiliyorlar. Bugün kendinizde istediğiniz değişimleri yapabilir, kendi ihtiyaçlarınız için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Yakın çevrenizde ciddi değişiklikler yapıyorsunuz. Bir takım ilişkiler istediğiniz gibi ilerlemeyebilir.

AKREP

Akrep burcu 29 Ekim ‘de kafan o kadar dolu ki; bu güzel güne bile odaklanamıyorsun. Gününü sizin kadar iyi organize eden bir burç bile zorlanmaya başladıysa, alarm için tuşa basmanız gerekir. Aileniz ile alakalı bazı konularda artık önünüzü göremiyorsunuz. Lütfen bugün biraz dinlenin. Bırakın organizasyonu başkaları üstlensin.

YAY

Yay burçlarının haritalarında gezegenler sola doğru yaslanmaya başladı. Öne çıkmaya başlayacaksınız. Daha fazla dışarıda zaman geçirirken, yıldızlarınızı parlatacak, armalarınıza yenilerini ekleyeceksiniz. Kendinizi düşünmeye pek vaktiniz yok. Emeklerinizin farkedilmesi için muhteşem zamanlar.

OĞLAK

Bazı Oğlak burçları bu Cumartesi gününü çalışarak geçirmek zorunda kalabilirler. İlla fiziksel anlamda işe gidiyor olmanıza gerek yok. Hala maillerinizi kontrol ediyor musunuz, evde iş bilgisayarınız açık mı? İşte bunlardan bahsediyorum. Maddi konularda aksiyon almak yasak bu Cumartesi.

KOVA

Hayat sizi biraz zorluyor. Düşüncesel anlamda genişliyor, büyüyorsunuz. Bakış açınız değişiyor. 29 Ekim ’i bazı kurslar ve seminerle değerlendireceksiniz. Bir çok Kova burcu bu Cumartesi gününü bir etkinliğe veya kursa katılarak değerlendiriyor. Şu an baktığınız pencereden gerçekleri görmeniz çok zor. Bu sebeple lütfen ciddi kararlar almak için, bir süre daha bekleyin.

BALIK

Tüm Cumartesi günü dışarıda olacaksınız. Evde olacaksanız da yalnız değilsiniz. Balık burçları bu haftasonu çok sosyaller. Enerjiniz dışa akmaya meğilli. Anlamsız bir iç sıkıntınız var. Zaten sıkıntı varsa siz yoksunuz. Ondan da kaçmak için her aktiviteyi değerlendireceksiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load