29 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 29 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

29 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Sonunda bugün biraz daha iyi hissediyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki gelişmeler size iyi gelecek. Kendinizi daha başarılı hissedeceksiniz. Yerinizi sağlamlaştıracak ve toplum önündeki imajınızı güçlü bir şekilde yeniden düzenleyeceksiniz. Uzun süredir yakalayamadığınız bir enerji hissedebilirsiniz. Hazır bu enerjiniz varken acaba kırdığınız kalbi bir onarsanız mı?

BOĞA

Hala kendinizi pek iyi hissetmiyorsunuz. Yapmak istedikleriniz var, güçlüsünüz de ama sanki boşa kürek çekecekmişsiniz gibi hissediyorsunuz. Geleceğinizi belirlemek üzeresiniz. Kariyer hayatınıza da daha fazla efor sarfedip, imajınızı güçlendirmeniz gerekiyor. Hayal kırıklığına uğramamak için, geçmiş konuları düzgünce kapatmalısınız.

İKİZLER

İkizler burçları için tekrar yer değiştirme zamanı. Ne tesadüftür ki, hayatta en çok sıkılan insanlar siz olduğunuz gibi, en seyahatli işler de sizi buluyor. Yine yolculuklara çıkıyorsunuz. Belki de uzaklardan biri geliyordur sizler için. Her iki durumda da beklenmedik güzellikler yaşamanız olası. İkili ilişkilerdeki hassasiyetler devam ediyor.

YENGEÇ

Hareketlerinize çok dikkat etmelisiniz. 29 Aralık ‘da attığınız adımlar pek de sağlıklı değil. Geleceğinize yön verecek aksiyonlar almaktan kaçınmalısınız. Güzel şeyler yaptığınızı düşünüyorsunuz belki ama kaş yapayım derken göz çıkarma durumları söz konusu olabilir. Evliliği olan Yengeç burçlarının biraz daha sakin olması gerekiyor. Patlamaya hazır bir bomba gibisiniz.

ASLAN

Aslan burcu günün yoğunluğundan kafanızı kaldırma fırsatı bulabilirseniz, senin için çok güzel bir gün olabilir. Özellikle aşk hayatınız değişimlere ve yeniliklere gebe. Ancak olanı biteni farkedebilmek veya hali hazırda gerçekleşmiş olana zaman ayırabilmek için önce işlerinizi toparlamanız gerekiyor.  Kayıplar var ama üstünde durmamaya çalışın.

BAŞAK

29 Aralık ’ta hayattan ne istediğinizi sorguluyor olabilirsiniz. Duygusal anlamda bazı eksiklikleriniz var ve uzun süredir bu eksiklikleri ne ile tamamlayacağınızı bilmiyorsunuz. Sürekli şikayet etmek veya var olandan memnun olmamak yerine biraz kendinize dönüp, neyin sizi gerçekten bu hale getirdiğini düşünmeniz gerekiyor. Amaç dert yanmak değil çözüm bulmak olmalı.

TERAZİ

Uzun süredir büyüme eğilimindesiniz. Bu fiziksel anlamda bir genişleme olabileceği gibi, kendinizi geliştirmek, çevrenizi geliştirmek anlamında da olabilir. Bugün şans tamamen sizden yana. Güzel fırsatlarla karşılaşmanız yüksek olasılıkta. Sizin tek probleminiz doğru cümleleri seçemiyor olmanız. Eski yumuşaklığınıza geri dönmeniz gerekiyor.

AKREP

Tedirgin hissediyorsunuz. Çünkü düzen kurduğunuz, kemikleştirdiğiniz, sağlamlığından emin olduğunuz bazı kaideleriniz sınavdan geçiyor. Hem maddi anlamda hem de size duyulan saygı anlamında bir tekamül yaşıyorsunuz. Size daha önceden kadın figürleri ile yapacağınız bazı konuşmaların büyük önem taşıdığını söylemiştim. İnceleme sürecinde bazı konuşmaları gözden kaçırdınız.

YAY

Sonunda maddi anlamda güzel bir gün geçirebileceksiniz. Banka hesabınıza güneş doğabilir. Güzel bir satış gerçekleştirebilirsiniz. Bu gelişme ile beraber kendinizi daha iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Eskinin ve geçmişte yapılan yatırımların kıymetini daha iyi anlayacaksınız. İletişim yönünüz kuvvetli iken, yeni pazarlıklara girişebilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcu ayaklarınız iyice sağlam basmaya başladı. Tüm karamsarlığınız, olan biten ve negatif enerjilere rağmen, siz sapasağlamsınız. Hayat size bir şey öğretti ve sizi yeniden yapılandırdı. Gücünüzün tadını çıkartın. Bundan sonrası için bir çok Oğlak burcunun endişelenmesine gerek kalmayacaktır. Maddi anlamda güzel gelişmeler var.

KOVA

Daha güçlü daha sağlam hissediyorsunuz. Geçmişte yaptıklarınızdan, zamanın getirdiklerinden memnunsunuz. Hayatta  bir çok insanın zorlandığı konular, sizin ateşleyiciniz oldu. Kendi ekmeğinize kaymak sürme vaktiniz geldi. Yoruluyorsunuz ama değecek, bunu unutmayın. Çok hızlı karar vermeyin. Kararlarınızı çok hızlı dile getirmeyin. Bazı güzel fikirlerinizi de kendinize saklayın.

BALIK

Balık burçları dönecek sevgililere, gelecek haberlere, ummadık dönüşlere hazırlıklı olun. Bugün sizi mutlu edecek, yerinizden zıplatacak haberler gelebilir. Bu haberler özellikle çok yakın arkadaşlarınızdan size ulaşabilir. Mutlu ve sağlam hissediyorsunuz. Özgüveniniz geri geliyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.