29 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün sevdiklerinizle vakit geçirmeyi deneyin.

Koç

Zorlu zamanlarda partneriniz ile birbirinize daima destek oluyorsunuz. İş yerinizde hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız ve hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermezsiniz. Bugün kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.

Boğa

Partneriniz ile olan ilişkinizi tek taraflı yürüttüğünüzü düşünüyorsunuz. İş yerinizdeki mevcut konumunuzdan çok memnunsunuz ve kendinizi üretken hissediyorsunuz. Kendinize rahatlamak için zaman ayırın.

İkizler

Bugün yeni partner adaylarıyla tanışacaksınız ve kafanız karışacak. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelisiniz.

Yengeç

Eşiniz ile birlikte çok tutkulu ve romantik bir gün geçireceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz ve çok çalışıyorsunuz. Özgüveninizi artırmalısınız ve ruh halinizi yükseltmelisiniz.

Aslan

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm sorunları çok yakında çözeceksiniz. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte ortaya harika çalışmalar çıkarıyorsunuz. Duygusal olarak kendinizi hiç bu kadar iyi hissetmemiştiniz.

Başak

Eşiniz ile aranızda çocuk sahibi olmak konusunda ufak bir konuşma geçebilir. İş yerinizdeki tecrübeli arkadaşlarınızdan çalışmalarınız ile ilgili çok önemli ipuçları öğreneceksiniz. Bugün sevdiklerinizle vakit geçirmeyi deneyin.

Terazi

Partneriniz ile birlikte ilişkinize heyecan katacak bir şeyler yapmalısınız. İş yerinizde hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyorsunuz ve çok azimlisiniz. Bugün kendinizi enerjik ve coşkulu hissedeceksiniz.

Akrep

Kendinize göre bir partner adayı aramaya devam ediyorsunuz ve çok umutlusunuz. Finansal olarak iyi bir konumdasınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başladınız. Bugün kendinizi çok neşeli ve enerjik hissedeceksiniz.

Yay

Yeni bir ilişkiye girdiyseniz, bugünü partneriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. İş yerinizdeki yorucu tempodan dolayı kendinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. Spor yapmaya başlamanızda fayda var.

Oğlak

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partneriniz ile birbirinizi çok seviyorsunuz. Finansal olarak iyi bir durumda olmasanız bile moralinizi bozmamalısınız. Gün boyunca kendinizi çok neşeli hissedeceksiniz.

Kova

Yeni bir ilişkiye girmeden önce kendinizi duygusal olarak hazır hissettiğinizden emin olmalısınız. İş yerinizde motivasyonunuz çok yüksek olacak ve ortaya çok yaratıcı çalışmalar çıkaracaksınız. Bugün pozitif enerjilerle dolu olacaksınız.

Balık

Aşk hayatınıza üçüncü bir kişinin müdahale etmesine izin vermeyin. İş hayatınızda hata yapmaktan korkmayın ve kendinize olan güveninizi artırın. Aile bireyleriniz ile birlikte yaşıyorsanız, tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();