28 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları özgüven problemleri yaşıyorlar. Terazi burçları ise herkes onları takdir etsin istiyorlar. Siz 28 Mayıs ’ta neler hissediyorsunuz? Hadi okuyun!

28 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu özgüven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Enerjinizin insanlar üzerindeki etkilerini kestiremiyorsunuz. Duygusal anlamda da gereğinden fazla yoğun olabilirsiniz. Bazı Koç burçları sinirlerine hâkim olamayıp tüm günü yastık üstü ağlama modunda geçirebilirler.

BOĞA

28 Mayıs ‘ta kendinizi düne göre çok daha iyi hissediyorsunuz. Ayaklarınız biraz daha yere basıyor. İsteklerinizin daha net farkındasınız. Tabi istemediklerinizin de. Özellikle ileriye dönük planlar için, arkadaşlıklarınızdaki problemleri şifalandırmanız gerekiyor. Çok fazla sınır ihlali yaptınız. Telafi sırası sizde.

İKİZLER

Marsın gücü hala arkanızda. Bu durum size yeni adımlar atma konusunda enerji ve mücadele gücü verirken, diğer taraftan normalden daha fazla telaşlı ve kararsız kalmanıza da sebep oluyor. Kendi varlığınızı önceliklendirmelisiniz. Şifreniz bu olmalı. Önce ben. Siz mutlu musunuz? Gerçekleşenler sizi mutlu edecek mi? Sorularınız bunlar olmalı.

YENGEÇ

İnsanların size özendiği, sizi taklit etmek istediği bir döneme adım atıyorsunuz. Kış boyunca fiziksel görüntünüz için oldukça çaba sarf ettiniz ve şimdi karşılığını alıyorsunuz. Daha fazla sorumluluk sahibi olduğunuz bir döneme giriş yaptınız. Bu sebeple aklınız biraz dolu olabilir.

ASLAN

28 Mayıs ‘ta iletişim konusunda daha başarılısınız. İnsanların dikkatini yaptıklarınızla değil, söylediklerinizle çekiyorsunuz. Herkes sizi dinlemekten keyif alır oldu. Düşüncelere dalmayı, kendi içinizde kalmayı tercih edebilirsiniz. İnsanlar sizinle vakit geçirmek istiyorlar.

BAŞAK

İçinizdeki ahengi ve huzuru yakalama imkânı bulacaksınız. Sizin için sakin ve keyifli bir gün olacak. Uzun süredir kendi yarattığınız sınavlardan sonra, rahatlama fırsatı bulacaksınız. Başak burçları bugün gökyüzünün olumlu etkileri altındalar. Kısa mesafelere kaçamaklar söz konusu olabilir.

TERAZİ

Terazi burcu kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. İnsanlarla zaman geçirmek ve insanların sizi fark etmesini istiyorsunuz. Yetenekleriniz ve yaptıklarınızla, hatta başarılarınızla anılmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Ancak buna rağmen kendi kendinize disiplin de uygulayamadığınız bir dönemdesiniz. İşlerinizin zamanlamasını tutturamazsanız, isteklerinize ulaşmanız zor olacaktır.

AKREP

Hayatınızda sürpriz gelişmeler olabilir. Uzaktan misafirleriniz evinize gelebilir. Uzun süredir görmediğiniz insanlarla vakit geçirme imkânı bulabilirsiniz. Günlük rutinlerinizdeki aksaklıklar maddi anlamda da aksaklıklar yaşamanıza neden olabilir. İstekleriniz konusunda daha sakin ve sabit olmalısınız.

YAY

İkili ilişkiler ve özellikle romantik anlamdaki ilişkiler hayatınızın gündemine yerleşiyor. İyi ya da kötü fark etmeksizin, sürekli ilişkilerden bahsetmek, ilişkilerle ilgili konularla uğraşmak durumunda kalıyorsunuz. Hareketli bir Pazar sizleri bekliyor. Her şeye rağmen iç huzurunuzu kimsenin bozmasına izin vermiyorsunuz.

OĞLAK

İletişim konusunda problemler yaşıyorsunuz. Kimse ile tartışmak veya aranızı bozmak niyetinde değilsiniz fakat bir şekilde işler istemediğiniz şekilde gelişiyor. Aslında sebebi basit, koruma iç güdüsü veya daha iyisini bildiğiniz iddiası ile çevrenizdeki insanların sınırlarına giriyor ve kimsenin müdahale etmesini istemediği kısımlarına müdahale ediyorsunuz.

KOVA

Tüm günü kendi kabuğunuzda geçirmek isteyebilirsiniz. Güvensiz, rahatsız veya sahiplenilmemiş hissedebilirsiniz. Kalbiniz kırılmış veya gereksiz yere alınganlıklar yaşıyor da olabilirsiniz. Siz ne yaşarsanız yaşayın, etrafınızdaki kalabalık ve sizin için çarpan kalpler artacaktır. En yalnız kalmak istediğiniz anda en fazla talebi göreceksiniz.

BALIK

Aile içi gerginlikler söz konusu olabilir. Herkesin size karşı olduğu hissine kapılabilirsiniz. Kim bilir belki de gerçekten yanlış yapmışsınızdır. Kariyeriniz konusunda gösterdiğiniz hassasiyeti ve sorumluluğu ailenize göstermediğiniz için olmuş olabilir mi bu kadar tantana? Kendinize dürüst olun.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();