28 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astrolo8ji Danışmanı Yasemin Orman’ın 28 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

28 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burçları haftaya tatsız başlayabilirler. 28 Kasım ‘da enerjiniz düşük, moraliniz bozuk olabilir. Sanki yataktan kalkacak takatiniz yok. Eğer fırsatınız varsa bugün dinlenin. Eğer işe gitmek zorundaysanız da, akşama program yapmayın. Biraz kendinize vakit ayırmak size iyi gelebilir. Depresif takılmaya çok meğillisiniz.

BOĞA

Boğa burcu , sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir çok Boğa burcu bu dönemde sağlık problemleri ile uğraşmak durumunda kalabilirler. Özellikle yayılması kolay olan, grip, alerji gibi hastalıklar gündeminize gelebilir. Kariyeriniz ile alakalı marjinal kararlar alabilirsiniz. Yeni iş başlangıçları olabileceği gibi, aniden işi bırakmalar da olabilir.

İKİZLER

İş hayatınızda tedirginlikleriniz var. Birilerinin sizi kandırdığını ve arkanızdan iş çevirdiğini düşünebilirsiniz. Böyle bir düşüncesiniz, hissiniz varsa yanılmadığınızı bilmelisiniz. Standartları tekrar sağlamak için size zarar veren insanları bir bir hayatınızdan çıkartmanız gerekiyor. Partnerlik ilişkileri diğer bir gündeminiz.

YENGEÇ

Aşk hayatınız karışmış olabilir. Partnerinizden şüphe duyuyorsunuz. Bazı Yengeç burçları doğum gerçekleştiriyorlar. Fiziksel bir doğum olabileceği gibi, yeni bir olayın doğması da söz konusu olabilir. Bir yanınız çok mutlu, diğer yanınız çok hüzünlü. Garip bir ruh hali içindesiniz.

ASLAN

Bazı konuları, özellikle eviniz ve aileniz ile ilgili konuları, şifalandırmakta zorlanıyorsunuz. İçinizde derin yaralar var. Kalbiniz kırılmış olabilir. Hayatınızdaki bazı çizgileri kaybetmiş olabilirsiniz. Sınırlarınızı tekrar belirlemeniz gerekiyor. Zor olsa da “hayır” demeyi öğrenmelisiniz. Sizi seven her halinizle sevecektir.

BAŞAK

Başak burcu haftaya sessiz bir başlangıç yapıyorsunuz. Ya da iç sesinizle bir başlangıç yapıyorsunuz mu demeliydim. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı tedirginlikleriniz, bazı şüpheleriniz olabilir. Hislerinize güvenin. Yanılmıyorsunuz. Kendinize iyi gelecek aksiyonlar almaya gayret edin.

TERAZİ

Maddi anlamda zorlu bir hafta geçirebilirsiniz. Her ne kadar gelecekten umutlu olsanız da, an itibari ile pek de zengin sayılmazsınız. Kendiniz için iyi bir şeyler yapın ve tüm iç hesaplaşmalarınızı bitirin. Arada kalmayın. Bir sonuca varma zamanınız geldi. Siz karar verirseniz, evren de size yeni ve beklenmedik kapılar açacak.

AKREP

Siz kendinizle uğraşmayı seviyorsunuz. Hep söylüyorum, Akrep burçlarının dertleri kendileri ile. Sizden insanlara zarar gelmez, siz ancak kendinizi zehirliyorsunuz. Lütfen kurup durmayın. Ortada bir şey yok. İşleriniz bitince hızlıca evinize gidin ve kendinize kaliteli bir zaman ayırın.

YAY

Yay burçları haftaya oldukça hızlı bir başlangıç yapıyorlar. Uyanır uyanmaz işleriniz de sizinle beraber uyanıyor. Yoğun bir gün, yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Çalışıyorsunuz ve en güzelini yapıyorsunuz. Daha önce de belirttiğim gibi, maddi anlamda ciddi kazançlar elde edecek potansiyeliniz var.

OĞLAK

Oğlak burcu haftaya kendini, dış görüntüsünü değiştirerek başlıyor. Disiplinli tarafınız bu dönem biraz körelmiş olabilir. Daha özgür ve komutasız çalışmak istiyorsunuz. Geceleğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz ancak çok hayalperest davranmamaya, şartları titizlikle belirlemeye dikkat etmelisiniz.

KOVA

Toplumdaki imajınız ile alakalı tedirginlikleriniz olabilir. Aklınızda olanları uygulayabilirseniz, doğru zamanda uygulayabilirsiniz, hayatınızda güzel değişimler olacaktır. Sınırlarınızı geri kazanıyorsunuz. Yavaş yavaş daha disiplinli hareket edebileceksiniz.

BALIK

Haftanın ilk günü bir takım mesafeler katetmek zorunda kalabilirsiniz. Uzun bir yola gidebilir, yer değiştirebilir veya taşınıyor olabilirsiniz. Hedeflerinizi arttırıyorsunuz. Bir amacınız var ve artık daha sağlam adımlar atmaya başladınız. Kariyer hayatınızda ciddi ve pozitif gelişmeler olacaktır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();