28 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçlarının mevsimindeyiz. Dolayısı ile tatlı korkak, biraz savaş ama biraz da cesaret isteyen bir dönemdeyiz. Hareket ihtiyacımız var ama dinlenme ihtiyacımız da var. Adım atma ihtiyacımız var ama “bir dakika her şey yolunda mı ki; adım atayım” diyen bir tarafımızda… E hadi cesaret.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Gün sizin için akıp gidecek. Nasıl bittiğini anlamayacaksınız bile. Hiç zorlanmadığınız günlerden bir tanesi olacak. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir. Kendinizi maddi anlamda güvende hissetmeye başlamış olabilirsiniz. Duygusal analizleri boş verin. Aşkın eğrisini doğrusunu, denklemini çözmekle uğraşmayın. Yaşayın gitsin.

Boğa

İletişim konusunda biraz daha yumuşadınız. Herkese eskisi kadar yüklenmiyorsunuz artık. Aslında sizin iyiliğinizi istediklerini fark etmiş olmalısınız. Duygusal anlamda şüpheci yaklaşımlardan kaçınmalısınız. Ölçün tartın ama baştan eksi puanla başlatmayın.

İkizler

Maddi anlamda kendinizi sağlama almak istiyorsunuz. Eskiden birikimlerinize bu kadar değer vermiyordunuz. Şimdi büyük yatırımlar, mümkünse taşınmaz mülkler elde etmek istiyorsunuz. Hayatınızı değiştirme gücünü elinizde hissederken, diğer yandan da var olanları sabitleme çabası içerisindesiniz. Taşınmaz yatırımlar için güçlü bir zaman.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır?

Yengeç

Yengeç burcu doğum günlerinizi kutlamaya başlamamız ile beraber, kendinizi daha iyi ve huzurlu hissediyorsunuz. Şu an gökyüzünden Güneş ve Merkür’ün burcunuzda hareket ediyor olması, çevredeki enerjinin size benzer bir halde olmasına sebep oluyor. Bu dönemde istemekten, dilemekten asla vazgeçmeyin. Bol bol yazın. İsteklerinizi somutlaştırmanın ilk adımlarını atın.

Aslan

Kendi kendinizi duygusal anlamda analiz ettiğiniz bir gün olabilir. Biraz kafanız karışmış olmalı. Özellikle eski partnerinizle yaşadığınız sorunlar, içinizde “acaba her şey bitti mi?” yankısına sebep olabilir. Korkacak bir şey yok sevgili Aslan burçları. Hiçbir şey ve kimse yeri doldurulamaz değildir; ailemiz dışında. Önce gerçekten ne istediğinizi bulup, zamanı boşa harcamamalısınız.

Başak

Bu kadar karıştırdığınızda illa içinden bir şey çıkar o kutunun. Pırıl pırıl bir göle elinizi sokup dibini karıştırırsanız bir anlığına bile olsa bulanacaktır. Bazen kendinize engel olamıyorsunuz biliyorum ama suyu siz bulandırıyorsunuz. Eski ilişkileri eskide bırakmalısınız. Eskidiyse ve yenilenemiyorsa da eskide kalmalıdır.

Terazi

Düşünceleriniz değiştikçe hayatınızda değişiyor. Son zamanlarda kendinizi güvende hissetmek için çok fazla çaba harcadınız. Yeni şeyler öğrenmenin peşine düştünüz. Tatilin, hafta sonunun da çok iyi geldiğini es geçmeyelim tabi ki. Gün biraz karışık. Kafada kalanları bitirme zamanı. Tatilde/ hafta sonunda olanları işlerinizi toparladıktan sonra tartarsınız.

Akrep

İşe gitmek sizi oldukça zorluyor olabilir. Özellikle iş yerinizdeki hızlı değişimler bu dönemde canınızı oldukça sıkıyor. Sizin canınız evde olmak istiyor ama sorumluluklar peşinizi bırakmıyor. Uzun süredir yaptığınız ucu kaçmış harcamalar sizi artık iyice zorluyor. Bir an önce telafi etmeniz gerekiyor.

Yay

Bir hışımla sarıldınız işinize. Biriken ne kadar konu varsa topladınız. Yetmiyor bir de çevrenizde hala motive olamamış insanları motive ediyorsunuz. Bravo! Çok çalışkan bir dönemdesiniz ama biraz da değişikliğe ihtiyacınız var. Yeni bir kan, yeni bir iş, yeni bir çalışan her zaman iyi gelir.

Oğlak

Oğlak burcu siz hala haftaya başlayamadınız. Neyse ki; hafta bitiyor artık yeni haftaya başlarsınız. Kafaca çok uzaklarda bir yerlerde bazı konuları düzeltmekle uğraşıyorsunuz. İşiniz eviniz gibi olmuş. Fiziken çalışıyorsunuz ama ruhunuz uzaklarda gözüküyor. Maddi anlamda eşinizden destek görebilirsiniz.

Kova

Dışarıdan çok fark edilmese de kırılmamak için iyice içinize kapandınız. Korunmaya kollanmaya, ilgiye özellikle de şefkate ihtiyaç duyuyorsunuz. Umarım en kısa sürede bu ilgiyi gösterecek kişi karşınıza çıkacaktır. Kaybettiklerinizin aslında kazandıklarınız olduğunu kısa bir süre sonra anlayacaksınız. İş hayatınızda pozitif gelişmeler söz konusu olacaktır.

Balık

İş hayatınızda yeni teklifler alabilirsiniz. Çok çalışmanızın tabİi ki bir karşılığı olmalıydı. Duygusal anlamda, özellikle evliliğinizi veya uzun süreli partnerlik ilişkinizi bir kere daha gözden geçiriyor olabilirsiniz. Her şeyi dengeleme fırsatınız hala var. Sadece siz sürekli kaçmakla uğraşıyorsunuz. Neptün’ün bulunduğu konum, sizi pişman edebilir. Sanatla uğraşan Balık burçları için efsane güzel zamanlar. İlhamınız bol olsun!

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Sanat Üzerine En Güzel 15 Film

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load