28 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 28 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

28 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Haftanın ortası ve enerjisel olarak kendinizi daha dengeli hissediyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi sorgulayabilirsiniz. Kime ne hissediyorsunuz, neden böyle hissediyorsunuz gibi. Uzun süreli partnerlik ilişkilerinde, hayalini kurduğunuz adımlar yavaş yavaş atılabilir. “Sen” ve “Ben” den “Biz” e doğru kararlı adımlar atılabilir.

BOĞA

Evinizle ilgili uzun süredir düzenlemek istediğiniz konular var. Bu dönem birkaç konuya takılmış durumdasınız zaten. Bugün özellikle ev ve aileniz ile alakalı gündemlerinizi düzenleyebilirsiniz. Yüzde yüz hayallerinizdeki gibi olmasa da adım atmaya başlıyorsunuz. Uzun süredir çalıştığınız projelerde başarı sağlayacaksınız.

İKİZLER

Yakın çevrenizi düzenlemek istiyorsunuz. İlişkiler biraz birbirine karışmış gözüküyor. Kendinizi en iyi ifade edebildiğiniz insanlar, son dönemde hep ailenizden oldu. Romantik anlamda eski sevgililerin hortladığı, ya da geçmişte tam olarak kafanızda bitiremediğiniz insanlara geri döndüğünüz bir zaman olabilir. İş yerinizde bir takım aksilikler devam ediyor.

YENGEÇ

Maddi anlamda geçirdiğiniz şanslı dönemden sonra, hala düzenleyemediğiniz kısımlar canınızı sıkabilir. Bugün para konusunda çok hassas, çok detaycı olabilirsiniz. Pazarlıkçı bir tutum sergileyebilirsiniz. Evinizde bir süredir ihmal ettiğiniz konuları düzenleyebilir, güzelleştirebilir, iyileştirebilirsiniz. Romantik konularda hem çok şanslısınız, hem de gelişebilecek yeni olaylara açıksınız.

ASLAN

Duygusal anlamda kendinizi dengelemek istiyorsunuz. Bugün kendinizi dinleyebilirsiniz. Bir çok konuda iç sesiniz ağır basabilir. Partnerlik ilişkilerinde, özellikle köklü ve eski ilişkilerde bir takım değişimler yaşanabilir veya partneriniz ile aranızdaki köklü konularda değişimler söz konusu olabilir.

BAŞAK

Başak burçları güne zihinleri dolu olarak uyanacaklar. Birden aklınıza bir konu veya bir insan takılabilir. Tüm günü onu düşünerek geçirebilir ve gün içerisinde o konudan veya o insandan haber alabilirsiniz. Geçmişte kalan, biten bir ilişkinizden bir haber alabilirsiniz.

TERAZİ

Arkadaşlıklarınız konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramasanız bile, belli konulara aklınız takılabilir, size yapılanları anlamlandırmakta güçlük çekebilirsiniz. Bugün çok üretken ve enerji dolu hissetmeyebilirsiniz. Daha içinize kapanıksınız. Dalgın ve düşüncelerinize odaklı olacaksınız. Yine de iş hayatınız ve günlük rutininiz kontrolünüz altında olacaktır.

AKREP

Bugün çok büyük değişiklikler yapacak güçte değilsiniz. Özellikle iletişim, sunum, alım-satım, iş anlaşmaları ile alakalı başka bir günü tercih etmenizi öneririm. İlişkisel problemleri şifalandırabilirsiniz. Bebek planlıyorsanız, bugünü değerlendiremenizi tavsiye ederim. Özellikle çocuklarınız ile alakalı konularda yaşadığınız sorunlar varsa bugün çözüm bulabilirsiniz.

YAY

Maddi anlamda doğru aksiyonları alabilirsiniz, özellikle bugün gelir düzeyinizde ciddi değişimler yaşayacak fırsatları yakalayabilirsiniz. Bugün maillerinizi iki kere okuyup öyle göndermenizi, önemli dosyalarınızı düzgün arşivlemenizi öneririm. Kariyer anlamında güzel gelişmeler sizi bekliyor.

OĞLAK

Duygusal anlamda zorlanabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Başkalarının kaynaklarını kullandığınız konular varsa, bu konuları düzenlemekte zorlanabilir, kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Genel anlamda yorucu bir gün olacaktır. Hem ruhsal hem fiziksel olarak aradığınız enerjiyi bulamayabilirsiniz. Fikirsel anlamda kendinizi çok uzaklarda hissedebilirsiniz.

KOVA

İkili ilişkilerinizi duygusal olarak düzenlemek istiyorsunuz. İşler pek de istediğiniz gibi mükemmel ilerlemiyor. Bazı sınırlar geçilmiş gibi gözüküyor. İlişkinin iplerini kaybetmişsiniz. İmkanınız varsa biraz daha tatil size iyi gelebilirdi. Eğer imkanınız yoksa, ani söylemlerden kaçınmanızı tavsiye ederim. Zamanın gücüne güvenin.

BALIK

İş yerinizde herkes sizi farketsin istiyorsunuz. Özellikle başarılarınız ile anılmak, size verilen tüm görevleri layığı ile yerine getirmek bugün kendinizi iyi ve güvende hissetmenize sebep olacaktır. Ancak aklınızın bir köşesine koymanız gereken bilgi şu ki; sizin için hayat enerjisi özel hayatınızdan, partnerlik ilişkinizden geçiyor. O kısmı şifalandırabilirseniz, iş hayatınızdaki engeller size çok daha kolay gelecektir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();