28 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 28 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

28 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

İçinizdeki Cuma sevgisinden mi bilemiyorum bugün kendinizi musmutlu hissediyorsunuz. Zıplamak, hoplamak enerjinizi dışa vurmak istiyorsunuz. Huzurlusunuz. Muhtemelen bugün sevdiğiniz insan ile beraber olacaksınız. Bu güzel enerjinizi onunla da paylaşacak, birlikte parlayacaksınız. Bugün canınız tüm sorunları derine gömmek istiyor.

BOĞA

Boğa burcu 28 Ekim ‘de enerjiniz çok yüksek, kendinizi akışa bırakıyorsunuz. Gününüz o kadar keyifli ve ahenkli geçecek ki; bugün hiç bitmesin isteyeceksiniz. Fazladan konuşmalar yapmak, telefon trafiğine zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorun etmiyorsunuz. İlişkinizdeki problemleri çözümleyebileceğiniz bir gün.

İKİZLER

28 Ekim ‘de hem konuşma hem de hayat trafiğiniz oldukça yoğun olacaktır. Oradan oraya, toplantıdan toplantıya, telefondan telefona koşup durmak zorunda kalabilirsiniz. Bu Cuma gününün tam anlamı ile hakkını vereceksiniz. İşleriniz oldukça yoğun. Yine de İkizler burçlarının bugün ve bu dönem ana konuları duygusal ilişkiler.

YENGEÇ

Yengeç burcu hareket enerjin oldukça yüksek. Kendini yine spora ve bir takım aktivitelere kaptırmış olabilirsin. Evde çok mutlusun. Bugün evinde huzur ve muhabbet var. Belki birkaç arkadaşını, belki de sevgilini evine çağırıyorsun. Aşk hayatında tutku artıyor.

ASLAN

Maddi anlamda çok şanslısınız. 28 Ekim ‘de mutlaka şansınızı deneyin. Yakın çevrenizdeki fısıltılı sohbetler canınızı sıkabilir. Sizden bir şeyler saklanmasından hoşlanmıyorsunuz. Aşk hayatınızda yakın gelecekte olacak gelişmelere inanamayacaksınız. Bir dönem kapanıyor ve yeni bir dönem açılıyor.

BAŞAK

Başak burcu kendinize değer vermenizi takdir ediyorum ancak kendi değerinizden bahsetmeniz etrafınızda pek hoş karşılanmayabilir. Bırakın başarılarınızdan başkaları bahsetsin. Sizin bir şeyleri ispat etmeye ihtiyacınız yok. Sonuçlar zaten ortada. Rakamlar her şeyi ortaya koyuyor. Aileniz konusunda çok şanslısınız. Bugün aileniz ile alakalı bir konu yüzünüzü güldürecek.

TERAZİ

Terazi burcunun pozitif enerjisi zamanla güce dönüşüyor. Kendinize yepyeni bir sayfa açtınız. Gücünüzü farkında, emin adımlar ile hayatınıza devam ediyorsunuz. Maddi anlamda bir takım zorlanmalar yaşadınız, şimdi durum değişiyor. Emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Sizden yaşça büyük bir insan, hayatınıza jet hızı ile giriş yapabilir.

AKREP

28 Ekim’de hatrı sayılır miktarda bir para elinize geçebilir. Maddi anlamda şans yanınızda. Kendinizi geçmiş dönemlere göre daha sabit ve güçlü hissetmeye başladınız. Kaygılarınız giderek azalıyor. Bugün tartışmalardan uzak durun. Şiddete çok meğillisiniz. Tansiyonunuzu korumanız gerekiyor. Trafikte hız yapmaktan kaçınmalısınız.

YAY

Yay burcu 28 Ekim’de şans senden yana! Kendini her konuda ortaya atabilirsin. Öne çıkmaktan çekinme. Özgüvenin yüksek. Her şeyin üstesinden gelebilirsin bugün. Bu dönem, aman sözlerine dikkat et. Fazla abartıdan uzak dur. Zorda da kalsan yalan söylemeyi tercih etme.

OĞLAK

İçinizi bir savaş enerjisi kapladı gidiyor. Çok güçlüsünüz bunu hissediyorsunuz. Ancak bir yandan da güç gösterileri yapmaya başladınız. Etrafa karşı biraz kırıcısınız. Cuma Cuma gelin biraz güzel şeylerden bahsedelim. İçinizi bulandırmayın. Kendi kendinizi ateşlendirmeyin. Uzun yolculuklar kapıda.

KOVA

Ortaklı projelerinizde iyi sonuçlar alacaksınız. Hayatınızın bazı kısımlarında ciddi genişlemeler, büyümeler olurken, bazı kısımlarında da ciddi daralmalar ve tıkanıklıklar yaşıyorsunuz. Günün sisli puslu enerjisini bir yana bırakın, kendinizi dışarılara atın. Sosyalleşin.

BALIK

Çevrenize verdiğiniz borçları toparlamakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. İlişkinize olan bağlılığınız artıyor. Artık biraz daha yapıcı olmak istiyorsunuz. Kaybettiğiniz bazı şeyler, sahip olduklarınzın değerini hatırlatmaya başladı. İş hayatınızda pozitif gelişmeler sizleri bekliyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();