28 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 28 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Bazı Koç burçları için yurtdışına seyahat zamanı, bazı Koç burçları içinde yurtdışına taşınma zamanı. Bir Koç burcu yer değiştirmek, fikir değiştirmek zorunda kalacaktır. Fikirsel anlamda uç noktalarda dolaşıyorsunuz. Dünyadan uzaklaşıyorsunuz. Bir şeyleri ilk sizin yapmaya cesaret ettiğinizi düşünürsek, şu an Koç burçlarının neler yaptığını iyi gözlemlememiz gerekiyor.

BOĞA

Boğa burçlarının günlük yorumlarını yapmak gittikçe zorlaşıyor. Bir çoğunuzun küllerinden yeniden doğduğunuzu düşünmek istiyorum. Çok fazla duygu taşıyor, bir çok olayı üst üste atlatmak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Kariyer hayatınıza odaklanmanızı tavsiye ediyorum. Şu an size en iyi gelecek şey; günlük hayatın koşuşturması olacaktır.

İKİZLER

İkizler burçları bir hazırlık sürecindeler. Yeniye yer açmak için bazı defterlerin tamamen kapanması gerekiyor olabilir. Özellikle yeni yıldaki doğum günlerinizde gerçekleşecek mucizeler için, şu an bazı konuları temizlemeniz gerekiyor. Sık sık aksilikler yaşıyor olabilirsiniz. Sabredin. Ancak işaretleri de görmezden gelmeyin.

YENGEÇ

Yengeç burcu her şeye isyan etmek isteyen bir haliniz var. Sanki dünya size dar geldi. Sizi burada zorla tutuyorlar. Değişim sürecindesiniz. Doğal olarak zorlanıyorsunuz. Bu kadar kolay koyvermemelisiniz. Kazalara çok uygun bir gündesiniz. Özellikle kaygan zeminlere dikkat etmeniz gerekiyor. Kendinizi son zamanlar hiç korumuyorsunuz.

ASLAN

Geçmiş konular size hiç iyi gelmiyor. Ne zaman eski konular açılsa kendinize tekrardan bakmak, “acaba ben mi hata yaptım” diye düşünmek zorunda kalıyorsunuz. Yaptıysanız da yaptınız. Geçmiş geçmişte kaldı. Kalmalı. Size bir faydası olmuyorsa, bırakın başkaları konuşsun geçmişi. Hayatınız değişiyor. Siz bugüne bakın. Aşk geliyor, geldi, gelecek, ona bakın.

BAŞAK

Maddi anlamda çok şanslısınız, ancak bir türlü bu şansı bolluğu bereketi hanenize taşıyamıyorsunuz. Nasıl daha fazla birikim yapabileceğinizi keşfetmeniz gerekiyor. 28 Aralık sizin için keyifli bir gün. Ne zamandır Çarşamba günleri Başak burçlarının favorisi haline geldi. Evinizde kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir gün.

TERAZİ

Merkür’ün gerilemesi ile beraber tüm işleriniz aksamaya başladı. Özellikle bugün tüm dosyalarınızı koruma altına almalısınız. Uzun süreli iletişim kesintileri veya iletişim aygıtlarınızda arızalar söz konusu olabilir. Aynı şekilde görüşmek istediğiniz bir kimse ile bir türlü görüşemeyebilirsiniz. Yine de şanslı bir gündesiniz.

AKREP

Özgüven kaybediyorsunuz. Sizin kendinizi konumladığınız bir nokta var ve bu noktanın hakkını veremediğinizde kendinize olan güveninizi kaybediyorsunuz. Bu konuda 28 Aralık zorlayıcı bir gün olacaktır. İsteklerinizi uygulamakta ve uygulatmakta zorlanabilirsiniz. Emir komuta zinciri bozulabilir. Kendinizi en güvende hissetiğiniz noktada bir anda güven problemleri yaşamaya başlayabilirsiniz.

YAY

Yay burcu , en az dün kadar zorlayıcı ve enteresan bir gün daha sizleri bekliyor. Hayatınızın bir dönemecinde olduğunuzu, buradan sonra her şeyin değişebileceğini aklınızda tutmanız gerekiyor. Aldığınız haberler, düşünceleriniz, zihninizi kurcalayan konular çok önemli. İşaretleri takip etmeli ve en ufak ayrıntıyı bile gözden kaçırmamalısınız.

OĞLAK

Gölgelerin gücü adına! Karanlık enerjilerin kuşatması altındasınız. Kendinizi çok karamsar ve içinize kapanık hissedebilirsiniz. Yersiz endişeler taşıyabileceğiniz gibi, insanlarla da restleşmeye müsait bir gündesiniz. Zorlu bir gün. Bilinçaltının derin sularında boğulmamanızı tavsiye ediyorum.

KOVA

Bazı arkadaşlıklar, duygusal anlamda kendinizi daha güçlü hissetmenize sebep oluyor. Çevrenizi genişlettiniz ve doğru adımlar atıyorsunuz. Bu dönemde çevreinize dahil ettiğiniz herkes bir amaç için orada. Size fayda sağlayacaklar. Eğitime katılmak ve eğitim vermek için uygun zamanlardasınız. Kurs açmayı planlayan Kova burçları bu dönemi değerlendirebilirler.

BALIK

Parmağınızın ucunu bile kıpırdatmasanız, kariyer hayatınız büyümelere ve yükselmelere gebe. Ohh ne güzel, arkanıza yaslanın demiyorum tabi ki. Ancak bu kadar endişeye de mahal vermenize de gerek yok. Maddi anlamda bir takım beklenmeyen kazançlarınız olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.