28 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

Partneriniz ile birbirinize çok güveniyorsunuz.

Koç

Yeni bir ilişkiye girmek istiyorsanız, daha sosyal olmalısınız. Finansal olarak iyi bir konumda olduğunuz için birikim yapmaya başladınız. Gün boyunca kendinizi çok neşeli ve enerjik hissedeceksiniz.

Boğa

Kendinize göre bir partner adayı bulacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. İş yerinizde hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız. Bugün önemli bir karara varmadan önce kalbinizin sesini dinleyin.

İkizler

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz. Bugün elinize fazladan para kazanma fırsatı geçebilir. Hayatın yorucu temposundan dolayı kendinize ve aile bireylerinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz.

Yengeç

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm sorunları çok yakında çözeceksiniz. Finansal olarak iyi bir durumda olmasanız bile moralinizi bozmamalısınız. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte zaman geçireceksiniz.

Aslan

Bugün eşiniz ile birlikte çok güzel ve özel bir gün geçireceksiniz. İş hayatınızda ilerleyebilmek istiyorsanız, azimli bir şekilde çalışmaya devam etmelisiniz. Stresli ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.

Başak

Bugün partneriniz ile birlikte romantik ve tutkulu bir gün geçireceksiniz. Finansal hesaplarınızı çok iyi bir şekilde yönetiyorsunuz. Fiziksel sağlığınız için daha sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya başlamalısınız.

Terazi

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçınmalısınız ve sakinliğinizi korumalısınız. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda arkadaşlarınızdan destek isteyin. Gün boyunca pozitif enerjilerle dolu olacaksınız.

Akrep

Partneriniz ile birbirinize çok güveniyorsunuz. İş hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve finansal olarak iyi bir konumdasınız. Bugün meditasyon veya yoga yaparak rahatlamayı deneyebilirsiniz.

Yay

Bugün eşinize romantik bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. İş yerinizdeki herkese sahip olduğunuz yetenekleri göstermenizin zamanı geldi. Negatif enerjilerden kurtulmaya çalışın ve etrafınızı enerjik insanlarla kuşatın.

Oğlak

Aşk hayatınızda çok önemli değişiklikler olacak. İş yerinize karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Bugün aile bireyleriniz ile birlikte zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Kova

Bugün kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz ve partnerinizin gününü aydınlatacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Daha sağlıklı beslenmeye başlamalısınız.

Balık

Çok yakında karşınıza hayallerinizdeki gibi bir partner adayı çıkacak ve kendinizi aşık hissedeceksiniz. Kariyer basamaklarından başarılı ve hızlı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Neşeli bir ruh haline sahip olacaksınız.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();