27 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün Kova Burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor. Tutulma önemli bir tutulma. Ama sonunda sevgi kazanacak! Aynı zamanda geri hareketine başlamış olan Merkür bazı işlerimizi her zamanki gibi aksatabilir.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Ailenizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Ailenizle bazı konularda çatışmak, birbirinize güç gösterisi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bir şekilde herkes kendi dediğinin olmasını istiyor olabilir. İlişkiniz konusunda daha mantıklı davranışlar içerisine girebilirsiniz. Korkunun kimseye bir faydası yok ama fazla cesaret de başa bela olabilir.

Boğa

Genel anlamda içinizde bir sıkıntı, çözemediğiniz bir huzursuzluk olabilir. Aşk hayatınızda her şey denge ve uyum içerisinde olmasına rağmen bu içsel sıkıntınız hayatınızın tamamını olumsuz etkiliyor. Hayatta tatmin olmadığınız bazı konular olduğunu fark edebilirsiniz. Ne istediğinizi, gerçekten ne istediğinizi sorguladığınız bir dönemden geçiyorsunuz.

İkizler

İçsel konularınızda bir dengeye ulaştınız. Son zamanlarda sizi en fazla yıpratan konu eski disiplininizi kuramıyor olmanız. Hayalleriniz doğrultusunda adım atarken bazı konulara fazladan tolerans gösteriyorsunuz. Böyle yapmanızın doğru olduğunu düşünüyorsunuz ancak maalesef değil.

Yengeç

Yengeç burcu için her şey bir anda yoluna girecek desem, abartmış olmam herhalde. Kendinize çok fazla değer vermeye başladığınız, bu değeri çevrenizin ilgisi ile de pekiştireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Ekran önünde, toplum önünde işler yapmak için oldukça müsaitsiniz. Kendinizi göstermenin tam sırası.

Aslan

Aslan burcu maddi anlamda çok şanslı bir zaman dilimi içerisindesiniz. Haritalarınızın para evi ışıl ışıl. Akarken doldurma, şans yanınızda iken bol bol çalışma zamanı. “Ben maaşlı çalışanım” deyip sakın köşeye oturmayın. Fikirlerinizi değerlendirin. Fırsatın nereden geleceği hiç belli olmaz. 

Başak

Duygusal anlamda son derece dengelendiniz. Kendinizi nasıl kontrol edeceğinizi daha iyi biliyorsunuz. Bu durum çevrenizin size olan tutumunu da daha dengeli bir hala getirdi. Evlilikler ve uzun süreli ilişkilerdeki karışıklıklar dışında Başak burçlarının genel anlamda hayatları dengeli.

Terazi

Duygusal anlamda o kadar güçlü ve dengeli bir profil çiziyorsunuz ki çevrenizdeki bazı insanlar size bir şeyler söylemeye, duyguları olanlar size açılmaya çekiniyorlar. Tek başınıza çok mutlu çizdiğiniz profil herkesi size hayran bırakıyor. Çevrenizde ihtiyaç duyulan, organizasyonlarda aranan bir isim haline geldiniz. 

Akrep

İş yerinizdeki dedikodu trafiği çalışma temponuzu da negatif etkiliyor. Sürekli bir şeyler oluyor. İnsanları idare etmekten ve yönetmekten yorulmuş olabilirsiniz. Son zamanlarda etrafınızda sanki güzel hiçbir şey olmuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Siz saklı güzelliklerin peşine düşün.

Yay

Hareket kabiliyetinizin kısıtlandığını, istediklerinizi istediğiniz gibi yapamadığınızı fark edebilirsiniz. Bu dönemi biraz içe dönmek, kendi içinizde ne yapmak istediğinizi araştırmak üzere değerlendirebilirsiniz. Aşk hayatınız değişen bir tempoda, inişli çıkışlı devam ediyor. Ancak dikkatli olmalısınız. Bir anda sonlanmalar veya yıldırım gibi başlayan ilişkiler söz konusu olabilir.

Oğlak

Düşüncelerinizin doğruluğunu bir kez daha fark etme fırsatı bulacaksınız. İnsanlar size güveniyorlar ve güvenmekte de son derece haklılar. Siz kimsenin yüzünü kara çıkarmıyorsunuz. Kendinizi daha fazla geliştirme ihtiyacı içerisindesiniz. Uğultulara kulak asmayın. En doğrusunu siz yapıyorsunuz.

Kova

Kova burcu bir taraftan kendinizi şanslı hissediyor, diğer taraftan da çok şanssız hissediyorsunuz. Hareket enerjiniz çok yüksek. İstediğiniz her iş için adım atabilirsiniz. Özellikle günlük rutinlerinizde daha istikrarlı adımlar atmanız söz konusu olacaktır. Beklenmedik haberler söz konusu olabilir. Eski ilişkilerinizden haberler alabilirsiniz. Ne de olsa Merkür gerilemesi başladı.

Balık

Kaybettikleriniz için duyduğunuz üzüntü sahip olduklarınız için duyduğunuz minnetin üzerine çıkabilir. Birçok Balık burcu hayatlarında önemli bir şeyi kaybetmiş olabilir. Ancak hayat devam ediyor ve çok daha güzelini kazanmanız için fırsatlarınız olacak. Kalbinizi aralık bırakın, içeriye sızan var.

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load