27 Şubat - 5 Mart Çocuk Etkinlikleri

27 Şubat - 5 Mart Çocuk Etkinlikleri. Yepyeni bir ay, yepyeni çocuk etkinlikleri! Mart ayının ilk haftasında hangi etkinlikler var?

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

27 Şubat - 5 Mart 2017 Çocuk Etkinlikleri

Fantastik Hikayeler Makinesi
İstanbul - Avrupa
İş Sanat Kültür Merkezi
Tuba Ünsal, İbrahim Selim ve Ata Berk Mutlu'nun rol aldığı Fantastik Hikâyeler Makinesi, minik izleyicileri, uçağın mucidi Wright Kardeşler’den Hezarfen Ahmet Çelebi’ye, sinemanın mucidi Lumiere Kardeşler’den taş devrine uzanan eşsiz bir masal yolculuğuna çıkarıyor.
Etkinlik Tarihi: 5 Mart
Yaş Grubu: 6 - 8
Oburcuk
İstanbul - Avrupa
Türvak Sinema Tiyatro Müzesi
Obezite ile mücadele noktasında, sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemine vurgu yapan, çocuklara sağlıklı beslenmenin insan hayatına kattığı değerleri anlatan Oburcuk, müzikli ve özel dekorlu bir oyunla minik sanatseverlerle buluşuyor.
Etkinlik Tarihi: 4 Mart
Yaş Grubu: 4 +
Crazy Cats Müzikali
Ankara
Müjdat Gezen Sanat Merkezi
Çılgın kedilerin aslında ne kadar yetenekli ve beraberlik içinde olduklarını danslar ve müzikler eşliğinde harika bir uyarlama ile sunan Crazy Cats Müzikali, Ankara Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde...
Etkinlik Tarihi: 4 Mart
Yaş Grubu: 2 +

[column size=one_half position=last ]

Hayallerle Dolu Küçük Evler
İstanbul - Avrupa
Rahmi Koç Müzesi
Çocuklar, Rahmi Koç Müzesi'nde gerçekleşen Hayallerle Dolu Küçük Evler Sergisini gezdikten sonra edindikleri bilgileri sanatla birleştirerek kendi bebek evlerini tasarlayacaklar ve böylece küçücük evlere büyük hayallerini sığdıracaklar.
Etkinlik Tarihi: 4 Mart
Yaş Grubu: 5 - 7
İnci Krallığı Prensesleri Müzikali
İstanbul - Asya
Barış Manço Kültür Merkezi
Bir gün İnci Krallığı'na okyanus ve denizlerin tek uçan atı efsanevi Pegasus gelir ve Kral Okeanus'a bir haber getirir. Suların kirliliği hızla artmaktadır. Bu durum sadece su altında yaşayan canlıları değil tüm insanları da etkilemektedir.
Etkinlik Tarihi: 5 Mart
Yaş Grubu: 2 +
Karlar Kraliçesi: Ateş ve Buz
Tüm Türkiye
Sinemalarda
Gerda ve arkadaşları, Kuzey Rüzgârı’nın Gerda'dan ayırdığı anne ve babasını bulmak ve ailesini tekrar bir araya getirmek için zorlu bir yolculuğa çıkarlar, ancak karşılarına pek çok engel çıkacaktır.
Etkinlik Tarihi: 24 Şubat'tan itibaren
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.