27 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 27 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

27 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

27 Ocak’ ta sosyal çevrenizi büyütüyorsunuz. Birçok yeni insanla tanışacaksınız. Arkadaş ilişkileriniz her zaman iyidir ama artık aranıza mesafe koyduklarınızla olan mesafenizi de kaldırıyorsunuz. Koç burcu ilişkileri kuvvetleniyor. 27 Ocak' ta Romantik ilişkilere gelince orada eski konular gündemde. Çözmeniz gereken bir şeyler, kapatmanız gereken defterler veya yarım bıraktığınız hikâyeler var. Birçok Koç burcu eski sevgililerine geri dönebilirler.

BOĞA

Boğa burçları da 27 Ocak’ ta ikili ilişkileri kuvvetlendirirken, romantik ilişkileri rafa kaldıranlardan. Bir süre ne romantik ilişkilerle ne de çocuklarla uğraşmak istemiyorsunuz. Yeterince titizlendiniz. Şimdi daha çok kendinizle ilgilenmek, arkadaşlarınıza zaman ayırmak ve sosyal projelerinizi yönetmek istiyorsunuz. Diğer tarafa, ilişkinizdeki derin bağlılığınıza güveniyorsunuz.

İKİZLER

İkizler burcu kariyer hayatınızda sizin de güzel sürprizler yaşama vaktiniz gelmişti. Şans artık sizin yüzünüze de gülmeli. Özellikle yeni kurulacak ortaklıklar veya ikili ilişkilerden elde edilecek kazançlar söz konusu olacaktır. Kimseye belli etmeden yürüttüğünüz çalışmalarınızın meyvesini toplamaya başlayacaksınız.27 Ocak’ ta kendinizi yorgun, hasta veya halsiz hissedebilirsiniz. Geçici bir durum. Hafta sonu dinlenmeye çalışın.

YENGEÇ

Kendiniz ile alakalı yeniden keşfedeceğiniz, aslında ilgi duyduğunuz ama ilgilenme fırsatı bulamadığınız o kadar çok konu var ki.Yengeç burcu 27 Ocak’ ta tüm kişisel meraklarınıza zaman ayırma fırsatı bulacak, hayata olan bakışınızın, hayat felsefenizin değiştiğini fark edeceksiniz.26 Ocak’ ta hukuki konularda birtakım gelişmeler söz konusu olabilir.

ASLAN

Aslan burcu 27 Ocak sizler için oldukça güzel bir gün olacaktır. Hem oldukça pozitifsiniz hem de karşıt burcunuzda ilerleyen Güneş size değişik fırsatlar getirecektir. Günün genel seyrinde aklınızdan güzel düşünceler geçecek, geleceğe daha umutla bakarken bulacaksınız kendinizi.

BAŞAK

Başak burçları için aşk saati. Hala âşık olamamış bir Başak burcu iseniz yavaş yavaş size doğru ilerleyen sıcak ama kararlı enerjinin farkına varmaya başlayacaksınız demektir. İçiniz içinize sığmıyor. Bugün kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Hem birileri ile yakınlaşmak istemiyor gibi davranıyorsunuz hem de yan cebinize koysak mutlu olursunuz.

TERAZİ

27 Ocak’ta hayatınızda çok güzel gelişmeler olacak! Hayat mutlaka sizi bir şekilde güldürecektir. Özellikle iş yerinizde veya günlük hayatınızda hoşunuza gidecek şeyler olabilir. Aşk hayatınız konusunda her zamanki gibi bulanıklıklar var. Arada derede kaldığınız konular var. Her şeye rağmen iyileştirebileceğiniz duygularınız da var.

AKREP

Akrep burcu hem ikili ilişkiler hem de yakın çevreniz ile olan ilişkiler gündeme gelecektir.  Bu konularda da hassasiyetleriniz var. Karamsar bir ruh hali içerisinde bulunabilir, sürekli kendinizi en kötü ihtimali düşünürken bulabilirsiniz. Eviniz ile ilgili konularda hemen karar vermeyin. Taşınma gibi gündemleriniz varsa bir süre daha erteleyebilirsiniz.

YAY

Maddi anlamda çok güçlü bir gün. Gökyüzü haritalarınızın kazanç kısmını aydınlatıyor. Ayın sonunda elinize geçecek bu kazanç yüzünüzü oldukça güldürecektir. Birçok Yay burcu yer değiştirme, ev değiştirme, iş değiştirme, taşınma gibi eğilimler içerisindeler. Oldukça da uygun zamanlar.

OĞLAK

Oğlak burçlarını çok güzel bir  Cuma günü bekliyor. 27 Ocak’ ta hem güçlü hem rahat hem de pozitifsiniz. En kötü şeyleri hala sadece kendinizle ilgili konularda düşünüyorsunuz. İletişim gücünüz yüksek. Güzel anlaşmalara imzalar atabilir, sözleriniz ile istediklerinizi elde edebilirsiniz.

KOVA

Gökyüzünün tüm aydınlığına rağmen, bazı kötü, karamsar düşünceleriniz olabilir. Birçok Kova burcunun perde arkasında yürüttükleri konular var.Kova burcu asla olmaz dediğiniz konular bir bir gerçekleşirse şaşırmayın. Maddi anlamda güçleniyorsunuz. Paranızı elinizde tutmaya çalışmanızda fayda var. Birikim sizi güçlendirecek.

BALIK

Bu Cuma ve bu hafta sonu özellikle Balık burcu insanları gündemlerde göreceğiz. Sizi konuşup, sizden bahsedeceğiz. Sahnede siz varsınız. Bu sebeple kılığınıza kıyafetinize çok dikkat edin. Pijamalarla kapı açmayın, en şık kıyafetlerinizle işe gidin. Bir süre en güzel/yakışıklı halinizle boy gösterin. Sonra bana teşekkür edersiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();