27 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

Mars ve Plüton yaklaştıkça evrendeki gerilim artabilir. İki kötücülün bir arada neleri yıkarak değiştirebileceğini, izleyip göreceğiz.

Koç

Kazalara karşı çok açıksınız. Lütfen dikkatinizi toplayın ve cesaretinizi başka bir güne saklayın. Gerekmedikçe estetik operasyonlardan kaçının ve erteleyin. Kendinizi gün boyunca birçok mutlu ve özgüvenli, birçok mutsuz ve sanki hiçbir işe yaramıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Hepsi geçici duygular. Yarın başka bir gün.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Estetik Sorunlar Psikolojiyi Etkiliyor !

Boğa

Olan biten onca şeyden sonra hala enerjinizin yerinde olması, o kadar işe aynı anda yetişiyor olmanız kimsenin gözünden kaçmıyor. Siz gerçekten bir şeyi kafanıza koyduğunuzda önünüzde kimse duramıyor. Her ne istiyorsanız evrenin kapıları sizin için açık. Hareket etmekten çekinmeyin.

İkizler

Zihninizde planladıklarınıza bedeniniz de yetişebilseydi çok güzel olurdu. Ancak beden zihin koordinasyonunu yakalayamadığınızda çok sinirli oluyorsunuz. İnsanlar dışarıdan ne yapmaya çalıştığınızı anlayamıyor. Bu sebeple daha sakin ve daha planlı hareket etmeye çalışmalısınız.

Yengeç

O kadar güzel dönemlerden geçiyorsunuz ki; enerjinizi yönlendirmekte ustalaştınız. Sabah kalkıp spora gidiyor, öğlen işlerinizi toparlıyor, akşam arkadaşlarınızla buluşuyor hafta sonu ailenizin kalbini fethediyorsunuz. E bir de çocuk yaparsanız tam olacak. Birçok Yengeç burcu bu konuda mutlu haberler alabilirler.

Aslan

Aslan burcu yükselmek istediğinizde yükselebiliyorsunuz biliyoruz. Şimdi herkesin odağı olmak, söylediklerinizle hatırlanmak istiyorsunuz. O zaman yapabilirsiniz. Enerjinizdeki yükselmeyi değerlendirin. Zor günlerin izlerini silmeye çalışın. Hala aşkı bulamadıysanız da kapınızı açık bırakın.

Başak

Kaynakların nereden geleceğini öngörebildiğiniz zamanlar vardır. Ancak hayatta her şeyde olduğu gibi maddi konularda da sürpriz zamanlar vardır. Birçok Başak burcu bu dönemde nasıl olduğunu anlamadan maddi anlamda zenginleşiyorlar. Başak burçlarının hayatları sürpriz gelişmelere gebe.

Terazi

Terazi burçlarını evlendiriyoruz. Artık zamanı geldi. Gökyüzünün enerjisi Terazi burçlarının ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşımalarını destekliyor. Bekar Terazi burçları içinse hayal kırıklıklarını tamir etmeyi başarabilirlerse fırsatlar kapıda bekliyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Düğününüzde İyi Bir Ruh Halinde Olabilmeniz İçin 6 Garanti Yöntem

Akrep

Çevrenizdeki majör değişiklikler sizi çok yıpratıyor. Gözlerinizi kapatabildiğiniz kadar kapatın. Bu geçici süreçte, görmek istemediklerinizi görmezden gelin. Sonuç odaklı olmalısınız. Bunun geçici bir dönem olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Günlük rutinlerinizle olabildiğince oyalanmaya çalışın.

Yay

Bugünden itibaren yavaş yavaş, uzun süredir yaşadığınız sıkıntılı günlerin ve kara bulutların dağılmaya başladığını fark edeceksiniz. Sorunları ve bu sorunlardan almanız gereken dersleri tespit ettiniz. Önünüzde yapılandırılmayı bekleyen bir gelecek var. Artık daha dikkatlisiniz.

Oğlak

Evrenin enerjisi sizi âşık etmeye çalışırken siz nelerle uğraşıyorsunuz? Nedir bölünmeleriniz, neşeyi ve eğlenceyi başka yerde arayışlarınız? Hadi artık. Siz de farkındasınız ki; aşk adım adım yaklaşıyor. Kabul vermeniz gerekiyor. Güzel günler yakında.

Kova

Kova burcu haftanın son iş gününe de dikkatiniz dağınık bir şekilde başlıyorsunuz. Tüm dağınıklığa rağmen maddi anlamda gelen fırsatları kaçırmıyorsunuz. Çevreniz genişliyor ve geçmişte gerçekleşmemiş projeleriniz tek tek kapınızı çalmaya başlıyor. Artık sizin ayaklarınız yere daha sağlam bastığına göre istediğinize kendinizi ağırdan satabilirsiniz.

Balık

Bir şeyleri iyileştirmek, hatalarınızı telafi etmek için geç kalmış olabilir misiniz? İyi niyetinizi biliyorum ama siz kafanızdakilerle uğraşırken elinizdeki bazı fırsatları kaçırmış olabilirsiniz. Zararın neresinden dönülürse kârdır. Bugün bunu daha iyi anlayacaksınız. İletişim isteğiniz artıyor.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load