27 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Başak burçları mükemmele ulaşma konusunda abartılı istekler içerisindeler. Balık burçları ise sorumsuz davranışlarının bedellerini ödemek zorunda kalabilirler. Sizin burcunuz 27 Mayıs ‘ta bu hafta sonu hangi etkiler altında?

27 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Genel anlamda çevrenizdeki birçok insan ile tartışmalar içerisinde olacağınız, kendinizi fikirlerinizi dile getirmekten alıkoyamayacağınız bir gün olacaktır. Maddi anlamda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Hali hazırda, size ait olan bir gayrimenkulünüzün değer kazandığını öğrenebilirsiniz. Öfke kontrolünde zorlanacaksınız.

BOĞA

27 Mayıs ‘ta maddi anlamda çok agresif tavırlar içine girebilirsiniz. Acele ile elinizdeki taşınmazları satmaktan veya acele ile satın alımlar yapmaktan kaçınmalısınız. Uzun süredir emek verdiğiniz konulardan kazanç sağlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacak. Keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz.

İKİZLER

Kendinize ait konular, kendinizle ilgili istekleriniz konusunda oldukça saldırgan ve agresifsiniz. İstediğiniz her ne varsa o an gerçek olsun istiyorsunuz. Duygusal anlamda hem iniş çıkışlara hem de istemeden kalp kırmaya müsait bir gündesiniz. Öfke kontrolünüzü sağlayıp, gerekirse yalnız kalmayı tercih etmelisiniz.

YENGEÇ

27 Mayıs ‘ta kafanız çok karışık olmasına rağmen oldukça şanslı bir gündesiniz. Hayat, evren, yaradan ne derseniz deyin, sizin arada kaldıklarınızı sizin yerinize tamamlayacak. Ailenizin yanında, evinizde geçireceğiniz her dakikadan keyif alacaksınız. Sorumluluk almak, kendiniz için bir şeyler yapmak hoşunuza gidecek.

ASLAN

Birçok Aslan burcu hafta sonunu tatiller, yeni eğitimler veya bazı iş seyahatleri ile değerlendiriyor. Düşünceleriniz değişiyor. Hayata bakış açınız ve yaşam felsefeniz değişiyor. İlişkinizdeki karışıklıklardan uzak durmak istiyorsunuz. Aslında buna uzak durmak değil, çözümlemekten kaçmak da diyebiliriz.

BAŞAK

Başak burcu herkesin gözünde iyi olmaz, herkesi ayrı ayrı hoşnut edemezsiniz. Toplum önündeki imajınız konusundaki tedirginliğiniz, sizi sürekli mükemmel olmaya zorluyor. Ancak belki de o kadar mükemmel olmak zorunda değilsinizdir. Çünkü siz de herkes gibi insansınız.

TERAZİ

Son zamanlarda gittiğiniz bazı yerleri özlüyor olabilirsiniz. Evinizin neresi olduğu konusunda soru işaretleriniz olabilir. Sizler için yerleştiğiniz yer, kaldığınız ev ve size ait olan her şey çok değerlidir. Bu değerlerinizi sorguluyor olabilirsiniz. Yer değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Yeni bir alanı eviniz yapmak istiyor olabilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu kaybettiklerinize odaklandığınız için, kazandıklarınızı göremiyorsunuz. İç tedirginlikleriniz var. Başkalarının kaynaklarınızı kullanıyor olması sizi rahatsız ediyor. Bir şey verilecek ise sizin gönüllü vermeniz gerekiyor. Üzerinizde baskı oluşturulması hoşunuza gitmiyor.

YAY

27 Mayıs ‘ta ilişkiler konusunda yeni adımlar atıyor olabilirsiniz. Birtakım ayrılıklar ve sorunlar söz konusu. Her ne kadar siz kendinizi bir ilişkinin, özellikle alıştığınız bir ilişkinin içerisinde konforlu hissediyor da olsanız, sorunlarınızı görmezden gelerek ancak bir süre daha devam edebilirsiniz. Gerekirse savaşmalı, tartışmalı ama işleri yoluna koymalısınız.

OĞLAK

Hafta sonu olmasına rağmen bazı Oğlak burçları fazla mesai yapmayı veya kendileri için biraz daha fazla çalışmayı tercih etmiş olabilirler. Oğlak burçlarının günlük kazalar konusunda dikkatli olmaları gerekiyor. Aileniz ile alakalı sorunlarda beklenmedik olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

KOVA

Son zamanlarda çok değiştiniz. Herkese sevgi saçan bünyeniz artık sizin için sevgi saçılmasını, hatta sizin için savaşılmasını istiyor. Duygusal anlamda arada kalmalar yaşıyor olabilirsiniz. Kova burçlarının talipleri artıyor. Hayata dair şansınızı kaybediyor gibi hissedebilirsiniz. Aksine beklenmedik destekler göreceksiniz.

BALIK

Balık burcu alamadığınız sorumluluklar sebebi ile evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yerin kürkçü dükkânı olduğunu hatırlamanızda fayda var. Maddi anlamda gün geçtikçe rahatlayacaksınız. Kimsenin sınırlarınızı ihlal etmesine izin vermemelisiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();