27 Mart - 2 Nisan Çocuk Etkinlikleri

27 Mart - 2 Nisan 2017 Çocuk Etkinlikleri, Pıtırcık Tatilde, Eğlenceli Etkinlikler, Yaratıcı Drama Atölyesi,

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

27 Mart - 2 Nisan Çocuk Etkinlikleri

Tasarım Atölyesi
İstanbul - Asya
Altyol Patika
Birgen Uşaklı tarafından verilen eğitim programında çocuklar, önce T-Shirt Tasarımı daha sonra da Ahşap Bileklik Tasarımı yapacaklar.
Etkinlik Tarihi: 30 Mart
Yaş Grubu: 5 - 12
Aile Bağları
İstanbul - Avrupa
Borusan Contemporary
Çağdaş sanat ve disiplinleri ile ilgili sorgulamanın yapılacağı kısa bir sergi turunun ardından çocuklar, kendileri ve ailelerinin en mutlu hallerinden yola çıkarak, akrilik boya ile büyük yüzeylere oluşturacakları bir aile kompozisyonu gerçekleştirecekler.
Etkinlik Tarihi: 1 Nisan
Yaş Grubu: 5 - 8
Yaratıcı Drama Atölyesi
İstanbul - Asya
Tiyatroevi K. M.
Bu atölyede deneyimli yaratıcı drama eğitmenlerinden olan Hamit Demir, genelden farklı olarak, kendi geliştirdiği yaklaşım modelleriyle çocuklarla, "oyun arkadaşlığı" ve oyunbazlık" temelli çalışmalar yapıyor.
Etkinlik Tarihi: 1 Nisan
Yaş Grubu: 4 - 12

[column size=one_half position=last ]

Hayallerinin Kitabı
İstanbul - Asya
Üçgen Sanat
31 Mart Perşembe günü Üçgen Sanat'ta 7 - 12 yaş arası çocuklar, öykü kartlarıyla oyun oynayarak kendi öykülerini oluşturacaklar. Hayallerini kitaba dönüştürecekler.
Etkinlik Tarihi: 31 Mart
Yaş Grubu: 7 - 12
Pıtırcık Tatilde
İstanbul - Asya
Caddebostan Kültür Merkezi
Okul yılı bitmiş ve uzun zamandır beklenen yaz tatili sonunda gelmiştir. Pıtırcık, annesi babası ve anneannesi ile birlikte deniz kıyısında gittikleri otelde arkadaşları, ailesi, cankurtaran ve yüzme hocasıyla çok eğleneceği ve hiç unutmayacağı bir tatil geçirir.
Etkinlik Tarihi: 1 - 2 Nisan
Yaş Grubu: 2 +
Arkadaş
Ankara
Şinasi Sahnesi
31 Mart Cuma günü Ankara Şinasi Sahnesi'ndeki tiyatro oyunu, bir sokak köpeği, bir çocuk ve onların tanışıp arkadaş olma hikayesini konu alıyor. Bu oyunda, herkes arkadaş ve yaptıkları tek şey oyun oynamak...
Etkinlik Tarihi: 31 Mart
Yaş Grubu: 5 +

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.