27 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 27 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

27 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Bir Pazar günü klasiği ve Koç burçları sokaklardaki yerlerini alıyorlar. Evet, dışarıda olmalısınız çünkü bu size iyi geliyor. Sosyalleşmek ve konuşmak ve dinlemek ve beraber olmak ve denemek. Majör değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Buna gücünüz de var. Sizin duygusal sallantılarınız bile sizi yıkamaz. Koç burcu mücadele eder, inatlaşır. Yapamazsın denileni yapar!

BOĞA

Ailevi konularda, geçmiş meseleler ön plana çıkıyor. Artık bu konuları düzenleyip, açılmayacak şekilde kapatmanız gerekiyor. Bu görevi de sizden başka üstlenecek biri yok. Yoğun bir Pazar olabilir. Çokça işle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, tabi ki yerinizden kıpırdarsanız. Taşınma, yer değiştirme temaları devam ediyor.

İKİZLER

İkizler burcu 27 Kasım ‘da şanslısınız. Sadece sizi ilgilendiren konularda güzel gelişmeler olabilir. Yeni bir ilişkiye başlama girişimleriniz devam ediyor. Duygusal anlamda kendinizi eksik hissediyor olabilirsiniz. Çocuklarınızı ilgilendiren konular gündeme yerleşebilir. Neşeli ve keyifli bir Pazar geçireceksiniz. Kurallarınızı biraz çiğneyebilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu 27 Kasım ‘da güzel bir enerjiniz var ve kendinizi güzel hissediyorsunuz. Kendinizden ışıklı olduğunuz bir gün. Farkedilmeye çok açıksınız. Bekar Yengeç burçlarına sosyalleşmelerini tavsiye ediyorum. Hayatınıza yeni bir insan girebilir. Yeni biri ile tanışabilirsiniz. Partnerlik ilişkileri olan Yengeç burçlarının ise, partnerlerini fazla zorlamamalarını tavsiye ediyorum.

ASLAN

Aslan burçları kendilerini evlerinde daha iyi hissedebilirler. Bu dönem içsel ve tedirgin bir enerjiniz var. Çevreniz garip davrandığınızı düşünüyor olabilir. Aşk hayatınızda kesinlikle bir takım gelişmeler oluyor veya olacak. Bekar Aslan burçlarının bu dönemde bekar kalması mümkün olmayacaktır.

BAŞAK

Bugün sözlerinize dikkat etmelisiniz. İnsanları yaralayacak konuşmalardan kaçınmalısınız. Geçmiş konuları lütfen gündeme getirmeyin. Siz de sıkıldınız artık. Evinizle ilgilenmek için uygun bir gündesiniz. Evinizi düzenleyebilir, evinizin tadını çıkartabilirsiniz. Başkalarından fazla beklenti içerisinde olmamalısınız.

TERAZİ

Terazi burcu kendinize güveniniz bir miktar azalabilir. Size verilen değerleri sorguluyor olabilirsiniz. Boşverin herkesi, siz kendiniz kendinizi sevin gerisi gelir. Dün de dediğim gibi iletişim dilinize dikkat etmelisiniz. Beklentileriniz yüzünden kimseyi kırmayın.

AKREP

Kimsenin aklına gelmeyecek şeyler aklınıza geliyor ve bunları uzun uzun kafanızda kuruyorsunuz. Bugün çok güzel bir gün. Kafanızda kurarak harcamayın lütfen. Sürprizlere açın olun. Sadece dışarıdaki insanlara değil kendinize de zaman ayırın. Bir günlük de dinleyen ve akıl veren olmak yerine, anlatan ve fikir alan olun.

YAY

Çok yoğun bir Pazar günü geçirebilirsiniz. Sizi ilgilendiren her konuda zorlayıcı gelişmeler söz konusu olabilir. Üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Kafanız karışmış, yorgun, halsiz veya hasta hissedebilirsiniz, bugün yapabileceğiniz en güzel şey dinlenmek. Zaten gündeminiz yeterince karışık olacaktır.

OĞLAK

Yakın arkadaşlarınız hakkındaki düşünceleriniz pek de güzel değil. Ortada bir şey yok. Siz kendi kendinize kuruyorsunuz. Onlar sizi seviyorlar. Aranızda ciddi bir bağ var. Bugünü kendinize ayırın ve güzelce dinlenin. Kafanız o kadar dolu  ki, nasıl boşaltacaksınız bilemiyorum. Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu kendinizi değiştirmek, özellikle fiziksel görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Kova burcuna yönelik her aksiyon için gökyüzü oldukça uygun. Etrafınızdaki herkes biraz siz gibi davranmaya başlayabilir, şaşırmayın. Sizi taklit etmiyorlar. Mars’ın Kova burcuna ilerlemesinin yan etkilerini yaşıyorlar. Çevrenizden gelecek desteklere açık olun.

BALIK

Kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler oluyor. “Pazar Pazar bundan banane” demeyin. Fırsatlar, haberler sizi hafta sonu da bırakmıyor. Kimseye güvenemiyorsunuz. Ancak sizin de insanlara fazla güven verdiğiniz söylenemez. Siz taahhütlerinizi yerine getirin, sonra insanlardan beklemeye hakkınız olsun.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();