27 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 27 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

27 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Güne çalkantılı duygularla başlayabilirsiniz. Sabah sabah beklenmedik bir olay canınızı sıkabilir. Yine de günlük rutininizde ve iş yerinizde her şey yolunda gözüküyor. Enerjinizi dengeleyebilmeyi başarıyorsunuz. Uzun süreli ilişkileri olan Koç burçları için güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Geçmişte kalan konulara çok fazla takılmamalısınız.

BOĞA

Evinizle ilgilenmeyi, bir takım değişiklikler yapmayı seviyorsunuz. Bugün böyle değişiklikler, ufak alışverişler için uygun bir gün olacak. Enerjiniz de var iseğiniz de. Estetik duygularınız yükselişte. Kendinize, partnerinize ve çocuklarınıza zaman ayırmaktan çok memnunsunuz. Üstelik işinizi de yarım bırakmıyorsunuz.

İKİZLER

Anlık duygularla iletişim kuran bir insan değilsiniz normalde. Ancak bugün fazla çoşkulu veya fazla duygusal konuşmalar yapabilirsiniz. Bir anda fazla duygularınızı açıp, sonradan pişman olabilirsiniz. Hisleriniz kısa süreli olabilir. Bir çok İkizler burcu bu dönemde taşınmaz mülklere yatırım yapmayı düşünebilirler.

YENGEÇ

Maddi anlamda bazı dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Geçici bir dönem olduğunu bilmelisiniz. Ancak yine de pozitif ya da negatif bu dalgalanma süresince fazla harcama yapmaktan kaçınmalısınız. Bugün çevrenizdeki insanlarla alakalı bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Belki iş yerinize gelen yeni birileri veya mahallenize taşınan yeni komşular.

ASLAN

Güne inişli çıkışlı başlıyorsunuz. Sabah sabah birileri sinirinizi hoplatabilir. İletişim konusunda o kadar güçlüsünüz ki son zamanlarda, kimsenin ne gününüzü mahvetmesine, ne de sizi alt etmesine izin veriyorsunuz.  Maddi anlamda çok güçleneceksiniz, bu gücü iyi kullanmalısınız. Yatırım için doğru zamanlardasınız.

BAŞAK

Gökyüzü bu dönem sizin için çalışıyor. Hayatınızdaki farklılaşmayı eminim hissediyorsunuzdur. Her gün pozitif olmak, pozitif uyanmak siz Başak burçları için çok sıradan bir durum değil. Enerjiniz yerinde, hayat ile uyumlusunuz. Akıştasınız ve siz akışta kaldıkça hayat size daha fazlasını veriyor. Maddi anlamda çok şanslısınız. Değerlendirin.

TERAZİ

Köklenmiş konuları, insanları kendinizden uzaklaştırmakta zorlanıyorsunuz. Size iyi gelmediğini bildiğiniz halde hayatınızdan çıkartamadığınız insanlar var. Biraz güç toplamalı ve size iyi gelmeyen şeyleri elemelisiniz. Arkadaşlarınızın çevresinden bir insan ile yakınlaşabilirsiniz. İş yerinizdeki problemleri bugün çözeceksiniz.

AKREP

Mükemmel fikirleriniz, mükemmel düşünceleriniz var. Ancak bu dönem o kadar ataletsizsiniz ki, bu düşünceleri hayata geçirmekte zorlanıyorsunuz. İş hayatınızda lider olmak, domine olmak istiyorsunuz. Ancak anlık değişimler, ani gelişen olaylar buna pek fırsat vermiyor. Arkadaşlarınıza vakit ayırın, size çok iyi gelecektir.

YAY

Bugün sahip olduğunuz enerjide ve güçte bir değişim hissedebilirsiniz. Birinci evinizde seyreden Mars’ın burç değiştirmesi, özellikle sizi enerjisel anlamda etkileyecektir. Yeni bir şeylere adım atmak yerine geçmiş konuları düzenlemek için daha uygun bir gün olacaktır. İnandığınız bir takım şeyleri aniden değiştirebilirsiniz.

OĞLAK

Bugün gücünüzün dağıldığını hissedebilirsiniz. Konsantrasyon kurmakta zorlanacaksınız. Sadece iş ve günlük rutinde değil, bir çok konuda çözülmeler yaşadığınızı, sınırları kaldırdığınızı göreceksiniz. Sizin için olması güç bir durum bu. Arkadaşlıklarınızın sınavdan geçtiği bir dönemdesiniz. İş hayatınızda emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

KOVA

Siz bazı konuları serbest bırakmak istedikçe, bugün hayat önünüze yeni engeller getirebilir. Kova burçları genel anlamda bu dönemde zorluklar yaşıyor olabilirler. Bugün özellikle yakın ilişkide bulunduğunuz insanlara ve partnerinize karşı kırılgan ve alıngan bir tavır sergileyebilirsiniz. Biraz ilgi görmek ve pof-poflanmak istiyorsunuz.

BALIK

Günlük hayatınızda veya işinizde gerçekleştireceğiniz beklenmedik başarılarınızın karşılığı olarak beklenmedik bir kazanç sağlayabilirsiniz. Uzun süreli partnerliklere ve yakın arkadaşlıklarınıza dikkat etmeli, gereken özeni göstermelisiniz. Gökyüzü şu an haritanızın bu kısmını aydınlatıyor ancak yeterli özeni göstermediğinizde, ilgisizliğinizi de kabak gibi ortaya çıkartacaktır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load