27 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 27 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

27 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Günlük hayatınızı düzenlemek ve işteki rutin konular bugün sizi biraz yoracaktır. Kendinizi hasta gibi hissedebilirsiniz. Bu hafta sonu gerçekten de dinlenmeye ihtiyacınız olacaktır. Az kaldı dayanın. İşlerinizin yoğun olmasını, çalışmanın verdiği dengeyi seviyorsunuz ancak başka konularda da ışıldamaya ihtiyacınız var.

BOĞA

Boğa burcu 27 Ekim ‘de günlük hayattaki enerjin artıyor. Hayat enerjinizin ve modunuzun yükseldiğini farkedecekseniz. Kendinizi duygusal anlamda daha rahat ve topraklanmış hissediyorsunuz. Gününüz oldukça hareketli geçecek. Dışarıdan bakan kimse, aslında o masa başında ne kadar çok iş bitirdiğinizi farkedemez.

İKİZLER

Kendinizi uzun süredir evinizde ve ailenizin yanında daha huzurlu hissediyorsunuz. Size kendinizi evinizde hissettiren insanları hayatınıza almayı tercih ediyorsunuz. Aşk hayatınızda ışıklar yanmaya başladı. Haritalarınızın ilgili bölgesindeki aktiviteler artıyor. Bu dönemde nadir bir olay olarak İkizler burçlarının derin ilişkiler kurduğuna şahitlik edebiliriz.

YENGEÇ

Bazı konulara açıklık kazandırmak istiyorsunuz. Kafanızı karıştıran şeyler aynı zamanda ruhunuzu da karıştırıyor. Kendinizi detaylı bir şekilde anlatma, açıklama fırsatı yakalayabilirseniz, daha iyi hissedeceksiniz. İlham perisi yanınızda, değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Hayatınızı iyileştiren konuların peşinden gitmelisiniz.

ASLAN

Kendi kaygılarınızın, kendi değerinizin o kadar fazla peşinden gidiyorsunuz ki, etrafınızdaki diğer insanları ve onlara ait problemleri kaçırıyorsunuz. İletişim gücünüzün yeterince iyi olduğu şu zamanlarda, yakın çevrenize yardımcı olmalısınız. Biraz sorumluluk paylaşmak hem size hem de ihtiyacı olanlara çok iyi gelecektir.

BAŞAK

27 Ekim’de kendinizi dinliyorsunuz. Siz zaten özenli bir burçsunuz. Kendinize iyi bakar, bedeninizi iyi dinler ve ona özen gösterirsiniz. Ancak bunu fazla yaptığınızda iç sesinizle yaşıyor gibi oluyorsunuz. Ruhunuz yoruluyor. Çok detaycı düşünmemeye çalışın. En azından bugünlük. Yepyeni işlere imza atabilirsiniz. Güzel anlaşmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ

Terazi burcu 27 Ekim ‘de kendinizi iyi ama bir o kadar durgun hissediyorsunuz. Hareket enerjiniz kısıtlı. İçinize akan bir enerjiniz var. Dışarıdaki işlerinizi halletmek yerine, kendinize ait konuları düzenlemeyi seçebilirsiniz. Kafanız karışık. Uyuyorsunuz ancak yorgun uyanıyorsunuz. Bunun sebebi bilinçaltınızdaki doluluk. Kafanızı boşaltmanız gerekiyor.

AKREP

Yakın çevreniz konusunda endişeleriniz var. Hem arkadaşlarınızı, hem de iş çevrenizi gözden geçiriyorsunuz. Özellikle sadece kendinizi ilgilendiren konularda bugün oldukça şanslısınız. İletişim konusunda çok sert olmamaya, yıkarım yenisini yaparımcılıktan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Ya hep yahiç diyen tarafınızı başka konularda kullanın.

YAY

Kariyeriniz konusunda harekete geçmeye başladınız. İçinize sinmeyen bir şeyler var. Hala doğru olmadığını düşündüğünüz yerler var. Huzursuz olmanıza gerek yok. Sonuçta önemli olan adım atmanız. Zamanla gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Maddi konularda çok güçlüsünüz. Eliniz sağlamlaşıyor. Bu dönemi kullanmalısınız.

OĞLAK

Sizin için hedefe doğru atılan adımlar varsa mutluluk da var. Eğer bir yolunuz varsa ve o yolda ilerleyebiliyorsanız ne mutlu size. Kariyer hayatınız konusunda pozitif gelişmeler sizleri bekliyor. Hayat size de, tüm karamsarlığınıza rağmen güşümsemeye başladı. Yakın çevrenizi yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

KOVA

Kova burcu gerçekten ruhunuzu çok fazla yıpratıyorsunuz. Hak ettiğiniz konularda kazanç sağlamaya, değerinizi ortaya koymaya başladınız. Bir de iç huzurunuz olsa, her şey daha kolay olacak. Derin bir boşluk hissediyorsunuz. Kova burçları için “aşk” lazım diyorum. Yeni bir iş, yeni bir aşk, yine gülecek bir neden lazım. İlham perilerinizi kullanın.

BALIK

Balık burcu 27 Ekim ‘den itibaren kendine bakışın değişmeye başlıyor. Gözlerindeki sis perdesi iniyor ve yaptığın hataları görmeye başlıyorsun. Kendini şifalandırman gereken tüm fırsatları kaçırıyor, her olayı kendini yaralamak için kullanıyorsun. Sizlere bir şeyler oldu sevgili Balıklar, neyiniz var?

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

26 Ekim günlük burç yorumlarına linkten ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();