27 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 27 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

27 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Koyduğunuz hedeflerin karşılığını alacaksınız. Evren ağlarını örmeye başladı. Umarım sonuçlardan memnun olursunuz. Duygusal olarak çok da tatmin olmuş gözükmüyorsunuz çünkü yaşam enerjiniz bir Koç burcuna yakışmayacak kadar düştü. Bu enerjiyi evinize sağlayacağınıza bir eğitimde zaman harcamak için kullanabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burçları için sıkıntılı süreçler devam ediyor. Hem ikili ilişkilerden, hem de anlamsız kayıplardan yoruldunuz. Şu dönem Boğa burçları Zodyak’ın en zorlanan insanları. Günlük hayatın temposu bir yandan, kariyerinizle ilgili kestiremediğiniz konular bir yandan, sizin kendi karamsarlığınız bir yandan… Toparlanmak için taze bir kana, yeni bir ateşe ihtiyacınız var.

İKİZLER

İkizler burcu tamamen dışa dönük bir gün geçirecek. Son dönemde ikili ilişkiler, romantik anlamdaki veya ortaklık ilişkileriniz hayatınıza damgasını vuruyor. İkili ilişkilerdeki problemleri çözebilirseniz, daha rahat adım atabileceksiniz. Değişim süreçlerine, küllerinizden yeniden doğmaya hazırlıklı olun.

YENGEÇ

Yengeç burçlarına ısrarlar küçük bir kaçamak veya mola öneriyorum. Geleceğinizi çok fazla göremez ve uygun adımları atamaz durumdasınız. Özellikle uzun süreli birliktelikleri olan Yengeç burçları bu dönemleri daha sakin geçirmeye gayret etmeliler. Bugün iş yerinizde, günlük düzeninizde oluşacak bir takım sıkıntılar canınızı sıkabilir.

ASLAN

Eğer hala aşık olmadıysanız, bir şekilde hayat enerjiniz değişiyor olmalı. Özellikle bir çok Aslan kadını, anneliğe ilk adımlarını atmaya başlamış olabilirler. Doğum ve mucizevi mutluluklara çok açık bir dönemdesiniz. Enerjiniz yükseliyor. Alacağınız bazı haberler de enerjinizin yükselmesine yardımcı olacaktır.

BAŞAK

Bazen keyif aldığınız yer, bazen en sıkıldığınız yer oluyor. Abartı duygular yaşamaya çok müsaitsiniz. Kaçıp kurtulmak istiyorsunuz. Kendinizin kısıtlandığına dair duygularınız var. Bir gerçekliği yok maalesef. Siz kendi kararlarınızın sonucunu yaşıyorsunuz. Gelecek için adımlar atabilirsiniz. İlişkileri şifalandırmanız için uygun bir gün.

TERAZİ

Hayat enerjiniz değişiyor. Hayatınızda bir farklılık hissediyorsunuz. Hiç hissetmediğiniz duygular hissedebilirsiniz. Hayatınıza yeni birileri girebilir. Romantik anlamda bazı yeni durumlar oluşabilir. İş yerinde kendinize fazla yüklenmeyin bugün. Ne kadar yüklenirseniz o kadar kötü olacak her şey. Bazen sakınan göze çöp batar biliyorsunuz. Bugün rahat olmayı seçin.

AKREP

Akrep burcu maddi anlamda bazı sıkıntılar söz konusu. Bu sıkıntılar size ait olmayabilir. Maddi gündemlerle uğraşmak zorunda kalıyorsunuz diyebilirim. Bir başkasına ait finansal konular da canınızı sıkıyor olabilir. Yeni bir düzen oluşturmak, yeniye yer açmak zorundasınız. Bunun için de bir mücadele vermeniz gerekiyorsa vereceksiniz.

YAY

Sizin için çok ekstrem, uçlarda ve farklı bir gün olabilir. Kendinizle çok fazla uğraşmanız gerekebilir. Dışa veya içe dönük krizler, patlamalar yaşayabilirsiniz. Yay burçları için yılın son dönemleri, çok büyük haberlere ve değişik sürprizlere gebe.

OĞLAK

27 Aralık ’ta çok çarpıcı haberler alacaksınız. Tüm düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu haber hayatınızı değiştirmenize sebep olabilir. Maddi anlamda pozitif gelişmeler söz konusu. Beklenmedik kaynaklar keşfedebilirsiniz. Aileniz ile ilgili ani ve beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.

KOVA

Geleceğinizi kurmak için adım atacak gücü kendinizde bulmaya başladınız. Her ne kadar bu adımlarınız çok düşüncesel ve fiziksel aksiyon içermese de evren mesajınızı alacaktır. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için fırsatları değerlendirmelisiniz. Çevreniz genişliyor. Yeni insanlar ile tanışıyorsunuz. Hayat size daha fazla büyüme imkanı verecek, çalışmaya devam.

BALIK

Bazı hayal kırıklıklarınız olabilir. Özellikle kendi kendinizi eleştiriyor, kendinizle ilgili bazı yanılsamalar yaşıyor olabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda olgunlaşan gelişmeler sizi duygusal anlamda başka düşüncelere itmiş olabilir. En önemli hazineniz arkadaşlarınız. Arkadaşlarınıza sarılın ve her ne oluyorsa onlardan yardım isteyin.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();