26 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 26 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

26 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

26 Ocak' ta koç burçları tamamen dış dünyaya dönmüş bulunmaktalar. Koç burçlarının “bana ne” dönemi başladı. Şimdi onlarla hiç özel programlar düzenlemeyin. Fazladan sorumluluk yüklemeyin. Koç burçlarının böyle dönemleri vardır. Bir kişiye hayatlarında yer olmadığı dönemler. Kendiniz için atacağınız adımlara da dikkat edin, sonra fırsatları kaçırmayın.

BOĞA

Boğa burcu bir süredir sıkıntıda diye yazıyorum hep. Hala devam edene bazı konular olmasına rağmen yavaş yavaş da rahatlamaya başladınız.26 Ocak ‘ta seyahatler, eğitimler, kendinizi geliştireceğiniz konular gündeminizde olacaktır. Hukuki konulara da dikkat etmek gerekiyor.Koç burcları arkadaşlıklarınız bu dönem hem çok iyileştirici hem de çok yaralayıcı olabilir.

İKİZLER

Saati saatine uymayabilen İkizler burçlarının da 26 Ocak’ ta dakikaları dakikalarına uymayabilir. Derin meselelerin günlük hayatın ritmini aksatabileceği bir gün olacaktır.İkizler burcu bugün kafanız biraz karışık. Bugün hayatınızda en güzel giden konu, kariyeriniz olacaktır. Başarmak istediğiniz konularda aşama kaydediyorsunuz. İletişim problemleri sizi yoruyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu düşüncelerinizi ifade etmekten korkmayın. Fakat düşünceleri ifade ederken sınırları da aşmayın. Herkesin fikrine de saygı duyun. Günlük hayatta birtakım sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınız olabilir. İletişim kurmaktan derdinizi ifade etmekten de çekinmeyin. İçinize kapanıp kapanıp toplu patlamalar yapmayın.

ASLAN

Aslan burcu kesinlikle önemli aksiyonlardan kaçınmanız gereken bir gün. Hiçbir konuya yatırım yapmayın, yeni adımlar atmayın. Özellikle madde ile ilgili konularda, kazanç kapılarında değişiklik yapmak için uygun bir günde değilsiniz. Günlük hayatınızda yarım kalmış işlerinizi toparlamayı tercih edin.

BAŞAK

Maddi kazanç sağlamak için karşınıza birçok fırsat çıkıyor.Başak burçları uyanık olmaya çalışın.26 Ocak’ ta hayatın genel akışı içerisinde ayrıntılar ile boğuşurken büyük resmi kaçırmayın. İlişkiler ile ilgili, özellikle partnerlik ilişkileri ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Herkes görüp kıskandığınız, imrendiğiniz bazı duygular artık sizde de olacaktır.

TERAZİ

Terazi burcu hala çok şanslısınız. Kendinizi ortaya koymak için oldukça uygun bir gündesiniz. Çok fazla haberleşmek, telefon trafiğinde kalmak durumunda kalabilirsiniz. Zihniniz oldukça dolu olacaktır. Yapılacaklar listeniz kabarık. Tek tek gerçekleştirecek güce sahipsiniz. Ailenizi ilgilen konularda pozitif gelişmeler söz konusu olacaktır.

AKREP

Maddenin ve paranın içinde bulunduğu çok fazla konuşma yapıyorsunuz. Bu konudaki iletişim gücünüzün ve elde etme gücünüzün olması size kendinizi iyi hissettiriyor. Maddi anlamda almanız gereken dersler olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Biraz düşünüp bazı durumları düzeltmeniz gerekiyor.

YAY

Adım adım ilerleme durumları pek size göre değil. Siz bir anda büyük vole yakalamak isteyen insanlardansınız. Bunun olması için gökyüzünde bir engel yok, sizin daha fazla çaba göstermeniz gerekiyor, hepsi bu. Aileniz ve eviniz ile ilgili konularda hem güzel hem de zorlayıcı gelişmeler söz konusu. Siz de biraz gerçekleri görmekte zorlanıyorsunuz.

OĞLAK

Haritalarınızın birinci evi bu kadar aydınlanmışken hayatınızın bir dönem noktasında olmaması enteresan olurdu. Mutlaka sizi büyütecek, belki düzen değiştirmenize sebep olacak olaylar yaşıyorsunuzdur hayatınızda. Siz de kendinizi değiştirmek, sadece kendiniz için adımlar atmak istiyorsunuz artık. Maddi anlamda beklenmedik, güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

KOVA

Eyvah Kova burçlarının kafası karışıyor! Mükemmel bir enerji var evrende artık sizin için ve tabi ki bir ay boyunca yani doğum günlerinizi kutladığınız süre boyunca da devam edecek. Yükselmek için, kendinizi tanıtmak için, isminizden sık sık söz edilmesi için oldukça uygun zamanlar. Her türlü girişime hazırsınız. Ancak kafanız karışık. Nedenini de siz biliyorsunuz.

BALIK

Balık burçlarının dışarıya çizdikleri agresif profil devam ediyor. İnsanlar artık size dertlerini anlatmak istemiyorlar. Çünkü kusura bakmayın ama son zamanlarda çok kırıcısınız. İsteyerek yapmıyorsunuz. Genel bir gerginliğiniz var. Biraz dinlenmek sizin de hakkınız. Kendinize zaman ayırdığınızdan emin olun.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();