26 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bir yanımızda hüzün, diğer yanımızda her şeyi doğru yapmaya çalışan bir mürebbiye. Ya biz? Biz alev aleviz. Eğlenmek, mutlu olmak, yanmak, kızarmak, utanmak ve belki de heyecan istiyoruz. Belki de aşk?

Astrolojik olarak yeni bir yıla başladık. Koç’un muhteşem enerjisini hissediyoruz. Ne demişler; gelir Koç zamanları, oynar gönül yayları. ;)

Koç

Koç burcu maddi anlamda dengeleri bozmaya başladınız. Harcamalarınızın ayarı iyice kaçtı. Beklenmedik kazançlar elde etmiş, maddi anlamda güç kazanmış olabilirsiniz. Ancak bu hemen harcamanız ve birikim yapmamamız anlamına gelmemeli. Uranüs’ün para evinizde gezeceği uzun yıllar var ve maddi anlamda dikkat gerektiren bir süreç. Doğum günlerinizi kutladığımız şu günlerde şans sizinle beraber.

Boğa

Arkadaşlıklar önem kazanıyor. Yeni insanlarla tanışacak, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Sosyal faaliyetler içerisinde kendinizi daha huzurlu ve güvende hissediyorsunuz. Bu dönem yalnızlık pek hoşunuza gitmiyor. İşleriniz giderek yoğunlaşıyor ancak hareket enerjinizde bir kısıtlanma hissediyorsunuz. Gereksiz kırılganlıklarınız olabilir.

İkizler

Özellikle kariyer hayatınız ile ilgili yeni atılımlar yapacaksınız. Yeni ay ile beraber yeni başlangıçlar da sizleri bekliyor. Enerjiniz de giderek yükseliyor. Nisan ayı bir çoğumuz için devrim niteliğinde. Sizin için de öyle olacak. Ayı olabildiğince sakin kapamaya çalışmalısınız.

Yengeç

Kafanızdaki soru işaretleri giderek aydınlanıyor. Her geçen gün ne istediğinizi ve ne istemediğinizi daha iyi anlıyorsunuz. Bir sürü plan yaptınız yakın süreçte. Daha da yapmaya devam ediyorsunuz. Kariyeriniz ile alakalı bazı beklenmedik haberler alabilirsiniz. Sürprizler sizi sevindirebilir de, hayal kırıklığına uğratabilir de.

Aslan

Her ne olacaksa bu ay itibari ile olacak. Ne yaparsanız yapın, kırılması gereken kırılacak, kopması gereken kopacak. Nisan ayının mottosu “her son yeni bir başlangıç!”. Siz de bu mottoyu benimseyin ve yeniye yer açmaya hazırlanın. Nisan’a ne kaldı ki! Kalbiniz kırılsa da hayal kırıklıklarına uğrasanız da olması gereken olmaya devam ediyor.

Başak

Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. İkili ilişkilerdeki tüm problemlerinizi çözümlemeye başladınız. Hatalarınızı kabul ettiniz ki; bu Başaklar için oldukça zordur. Çözümlenemeyen ilişkiler son bulacak. Ancak Başak burçları daha birini bitirmeden diğerine geçebilirler. Özellikle evliliklerde yeni başlangıçlar, tazelenmeler söz konusu olacaktır.

Terazi

Yepyeni başlangıçlar sizleri bekliyor. Hayat trafiğiniz o kadar yoğunlaşacak ki, siz de inanamayacaksınız. Kendinize olan güveniniz de artıyor. Işığınızı tazeleyecek, hayal kırıklıklarınızı cebinize dolduracak ve yola devam edeceksiniz. Çok enerji dolu ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir gün olacak.

Akrep

İçiniz kıpır kıpır. Anlamlı anlamsız sevinçler, kontrolsüz gülüşler, ani değişimlere geliştirdiğiniz adaptasyon. Süpersiniz! Akrep burçları güzel bir döneme bugün itibari ile adım atıyorlar. Bundan sonra bir süre neşenizle bulunduğunuz her ortamda aranan kişi olacaksınız.

Yay

Çalışmalarınızın karşılığını evinizde alacaksınız. Yuvanıza huzurlu dönmek gibisi yok. Hayatınıza verdiğiniz emeğin karşılığını bir bir alacaksınız. Emek yoksa eve geri dönüşler hep anlamsız olacaktır. Temponuz giderek yükseliyor veya düşüyor. Ortası yok. Ayaklarınız daha sağlam yere basıyor.

Oğlak

Çevrenizle olan bağlantınız giderek güçleniyor. Geçtiğimiz haftalarda da söylediğim gibi birçok Oğlak burcu taşınıyor ve yer değiştiriyor. Çevresini değiştiriyor. Zoraki bir durum yok. Hepsi gönül işi. İstediğiniz şekilde biçimlendireceksiniz. Bilinçaltınızda biriktirdiklerinizi temizlemeniz şart. Yoksa hep kafa dolu, akıntıya giden bir beden olarak devam edersiniz.

Kova

Kova burcu maddi anlamda olacak olumlu gelişmelere inanamayacaksınız. Nisan ayı maddi kazanç anlamında sizin ayınız olacak! Yüzünüz gülecek ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Madde dünyaya değer vermediğinizi biliyorum ancak bu gelişmeler size ilaç gibi gelecek. Ancak daha Nisan gelmedi. O yüzden son birkaç gün sıkışmamak için dikkat etmeniz gerekiyor.

Balık

Maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Güzel haberler alabilirsiniz. Gerçekleri görmezden geliyorsunuz. Gözlerinizin önüne bir perde indirdiniz ve o perdeden sadece görmek istediklerinizi görüyorsunuz. Sonradan pişman olmamak için, yol yakınken yaralı konuları iyileştirmeniz gerekiyor. Kalbinizde zerre kötülük yok. Ancak nötr durmak da iyilik değildir.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load