26 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 26 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

26 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Partnerlik ilişkilerinizde tedirgin olduğunuz konular var. Çok derin konuları kafanıza takıyorsunuz. Biraz rahat bırakmanız, biraz akışta olmanız, biraz da karşı tarafın kendisini daha iyi hissetmesini sağlamalısınız. Siz bencil bir burç değilsiniz, öyle gibi davranmayın. Ayrıca korkmak size hiç yakışmıyor.

BOĞA

Çok aktif bir Cumartesi günü geçireceksiniz. Arkadaşlıklarınızda sınırları korumakta zorlanıyorsunuz. Çok fazla özelinize müdahale etmeye çalışan insanlardan uzak durmalısınız. Zaten ilişkiniz ciddi bir gerilim altında. Ne kadar derin bir bağ kursanız da zaman zaman eşiniz ile böyle döngülere giriyorsunuz. Sürekli veren olmaktan kaçının.

İKİZLER

İkizler burcu ikili ilişkilerde adımlar atıyorsunuz. Bir takım iletişim problemleri, istediğiniz sonuçları elde etmenize engel oluyor. Ancak çabalamadan bu işlerin olmadığını da öğrenmeniz gerekiyor. Şeytan tüyünüz yüzünden, armut piş ağzıma düş bir durumunuz var ancak her zaman da çalışmıyor. Emek vermelisiniz.

YENGEÇ

Ailevi konularda tedirginlikleriniz var. Eviniz ile alakalı bir takım konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Komplo teorilerinden uzak durun. Realite ile ilgilenin. En kötü ihtimal gerçekleşmeyecek bu bir, siyah ve beyaz dışında renkler de var bu iki. Uzun süredir göremediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz.

ASLAN

Çok içinize kapanıyorsunuz. İstediklerinizi elde edemediğinizde böyle kapanmayın. Daha her şey bitmedi. Hayat sürprizlerle dolu ve 26 Kasım ‘da size bunu deneyimleme şansı veriyor. Ummadığınız gelişmeler olabilir. Uzaktan beklenmedik haberler alabilirsiniz. İnsanlara dur demeyi bilirseniz, sınırlarınıza giremezler.

BAŞAK

Maddi anlamda inanılmaz şanslı bir gündesiniz. Tüm Başak burçları 26 Kasım ‘da şans oyunlarında bu şanslarını deneyebilirler. Uzun süredir bu temada bir şansınız var ancak bugün bambaşka bir etkileşim var. Aile üyelerinize ve evinizle ilgili konulara ehemmiyet vermelisiniz. Beklenmedik kazalara dikkat. Günlük rutinleriniz değişiyor.

TERAZİ

Cumartesi sizin gününüz sevgili Terazi burçları. Bugün kendinize vakit ayırabilir. Bir takım kişisel ihtiyaçlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Maddi anlamda sıkışabilir, biriktirdiğiniz kaynaklarınızı kullanmak zorunda kalabilirsiniz. İletişim dilinize dikkat etmelisiniz. Bugün çevrenizdeki insanlardan sözünüzü hiç esirgemiyorsunuz.

AKREP

Akrep burcu yatırım için çok uygun bir dönemdesiniz. 26 Kasım’da taşınmaz mülk sahibi olmak için araştırma yapabilirsiniz. Bazı Akrep burçları yeni alım ve satımlar gerçekleştirebilirler. Bilinçaltınız oldukça yoğun. Kendinize dinlenmek için zaman ayırmalısınız.

YAY

Bugün güzel haberler alabilirsiniz. 26 Kasım ’da kalabalıklar içindesiniz. Belki bir davet, belki bir organizasyon… Evde kalmadığınız kesin. Dışarıda olmak size çok iyi geliyor. Keyfiniz yerinde. Çok güzel bir Cumartesi günü sizleri bekliyor. Eviniz ile alakalı konularda sınırları çizmekte zorlanıyorsunuz.

OĞLAK

Toplum önündeki imajınız konusunda tedirginlik yaşıyor olabilirsiniz. Nasıl gözüktüğünüz, insanların hakkınızda ne düşündüğü konularına fazla takılıyorsunuz. Kimse size nasıl davranması gerektiğini sormuyor. Kendinizi güçlü ve sağlam hissediyorsunuz. Tedirginlikleriniz de olmasa mükemmel bir Cumartesi olacak.

KOVA

Bugün uzun süredir yapmadığınız enteresan bir aktivite yapabilirsiniz. Değişik bir yerleri ziyaret edebilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Belki bir eğitim için vakit ayırırsınız. Her koşulda sosyal ve aktifsiniz. Cumartesi gününü evde geçireceğe benzemiyorsunuz. Maddi sınırlara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle ay sonu boşuna risk almayın.

BALIK

Balık burcu bazı endişeleriniz ortadan kalktığı için daha rahatsınız. Artık bariyerler yok. Her şeyi yapabileceğinize olan inancınız geri geldi. Maddi anlamda, özellikle başkaları vasıtası ile gelir elde ettiğiniz konularda tedirginlikleriniz olabilir. İkili ilişkilerdeki uyum artıyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load