26 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 26 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

26 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Haftaya enerji dolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Beş dakikada beşiktaş dedikleri bu olsa gerek. Ne kadar biriktirdiğiniz işiniz varsa bir çırpıda hallediyorsunuz. Öğleden sonra enerjiniz biraz azalacak olsa da genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz. Herhangi bir konuda geçmişe özlem duyabilirsiniz.

BOĞA

Bugün de pek konuşkan değilsiniz. Duygularınızı aktarmak istiyorsunuz aslında ama sanki sizi sizden başka kimse anlayamazmış gibi hissediyorsunuz. Kendinizi en rahat ifade ettiğiniz yer eviniz ve ailenizin yanı bu ara. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu. Uzun süreli ilişkileriniz bir adım sonraya taşınabilir.

İKİZLER

Maddi anlamda biraz sıkışıksınız. Bu sizin geleceğe dair hayaller kurmanızı engelliyor. Geçici bir süre merak etmeyin. Ruhunuz biraz “git-gel” ’dir.Bunu hem siz hem de çevrenizdekiler çok iyi bilir. Ancak bugün oldukça sabit olacaksınız. İletişim konusundaki iniş çıkışlarınızı rahatlıkla düzenleyebileceksiniz. Ben merkezli konuşmalar yapmaktan kaçınmalısınız.

YENGEÇ

Bugün duygularınız tavan yapıyor. Bağıra çağıra anlatmak istiyorsunuz her şeyi. Hüngür hüngür ağlamak belki de. İlla negatif düşünmeyin, bunlar sevinç gözyaşları da olabilir. Mali konularda bir iki gün dikkatli olmalısınız. Evdeki hesabınız çarşıda tutmayabilir. İş yerinizde ve günlük hayatınızda rekabetçi bir tavır sergileyebilirsiniz.

ASLAN

Hazır zihin enerjisinin ve iletişimin yöneticisi Merkür’ün gücünü arkanıza almışken, bugün ne kadar işiniz varsa mantığa ve iletişime bağlı, halledebilirsiniz. Sunumlar, alım-satımlar ve iş birliği toplantıları için oldukça uygun bir gün sizi bekliyor. Romantik etkileşimler için de yine çok uygun bir gün. Şans sizden yana, adım atmaktan çekinmeyin.

BAŞAK

Haftaya muhteşem bir enerji, estetik ve uyumla başlıyorsunuz. Ne isterseniz elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Gökyüzü resmen sizin için bir tablo yapmış. Maddi anlamda da bir o kadar şanslısınız. Ufak tefek şans oyunları denenebilir. Risk gerektiren işler için adım atılabilir. Bugünün tek bir kusuru var, o da biraz sivri dilli olmanız.

TERAZİ

Şanslı olduğunuz bir gün geçireceksiniz. En sıkıştığınız anda sanki hızır yetişir gibi birileri imdadınıza koşacak. Belki bir şeyleri tıkı tıkına yetiştirmek zorunda kalacaksınız ama hiçbir şey de eksik kalmayacak. Sizde bu dil, insanlara hitap etme gücü ve güleryüz olduktan sonra açamayacağınız kapı, yapamayacağınız iş yok.

AKREP

26 Eylül'de duygusal anlamda zorlu bir gün geçirebilirsiniz. Zaten bir süredir bazı sıkıntılarınız mevcuttu, bugün biraz daha abartılı hissedebilirsiniz. Özellikle ortaklı işlerinizde maddi anlamda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gücü ve kaynağı elinde tutan taraf, fikirlerinize yeteri kadar değer vermeyebilir. Aklınızdan geçenleri uygulamaya geçirmeden önce bir kez daha düşünmelisiniz.

YAY

Alacağınız tüm aksiyonlarda gün boyu şans sizden yana olacak ancak çok da hayalperest davranmamalısınız. Hareket enerjiniz biraz yavaşlayabilir. Bugün çalışmak için kendinizi çok motive hissetmeyebilirsiniz. Yine de önceden sabitlediğiniz günlük işlerinizi kolayca bitirebileceksiniz. Partnerlik konusunda çifte şanslar, arada kalmalar söz konusu olabilir.

OĞLAK

Kariyer hayatınıza, toplum üzerindeki imajınıza önem veriyorsunuz. Bu konularda yerinizi iyice sağlamlaştıracağınız bir gün sizi bekliyor. Düşünceleriniz, bilinç altında beklettikleriniz ve derine gömdüğünüz temalar konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle panik-atak gibi psikolojik rahatsızlıkları olan Oğlak burçları sakin bir gün geçirmeye dikkat etmemeliler.

KOVA

Bugün özellikle iş yerinizde ve kariyerinizle ilgili konularda canınız çok sıkılabilir. Duygularınız çekip gitmek, özgür olmak için can atarken hedefleriniz ve zorunluluklarınız diğer taraftan sizi çekiştirebilir. Kendinizi kısıtlanmış, zincirlenmiş hissedebilirsiniz. Mümkünse tüm tartışma ve gerilimlerden uzak durun.

BALIK

Bir çok Balık burcu bu dönemlerde yer değiştirebilirler. Siz de belki bugün taşınan Balık burçlarından biri olabilirsiniz. İnandığınız konular hakkında kafanızda bazı soru işaretleri olabilir. Bir süredir geçmişte kalan konuları tekrar yüzeye çıkartıp, değerlendirmeye alabilirsiniz. Hala ilişkilerinizi toparlamak için yeterince çaba göstermemiş olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load